کسب درآمد از GPS با اپلیکیشن کوین

کسب درآمد از GPS با اپلیکیشن کوین

همونطور که میدونید راه و روش های زیادی واسه کسب درآمد توی دنیای ارز های دیجیتال وجود دارد. یکی از کاربردی ترین و دم دستی ترین اونها استفاده از نرم افزار هایی است که در ازای دادن اطلاعاتی خاص و یا معرفی و تبلیغات بهتون ارز دیجیتال میده. امروز میخوایم اپلیکیشن کوین رو معرفی کنیم که بیشتر کاربرد جغرافیایی داره و میشه باهاش مقدار کمی ارز دیجیتال به دست آورد. اگر بازی هایی مثل Ingress و  Pokemon Go رو تجربه کرده باشید، اپلیکیشن کوین هم براتون جالب میشه.

اپلیکیشن کوین چیست؟

اپلیکیشن COIN یک برنامه مخصوص تلفن همراه که زاه های خیلی زیادی برای کسب درآمد از ارز دیجیتال به ازای اعتبارسنجی اطلاعات موقعیت مکانی در هنگام مسافرت، رفت و آمد، دویدن یا جابجایی در دنیای واقعی فراهم میکنه. شما میتونید با استفاده از اپلیکیشن کوین در حین تعامل با دوستاتون ارز دیجیتال به دست بیاورید و از چالش‌هایی که این برنامه فراهم می‌کنه برای تفریح استفاده کنید. این نرم افزار تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰۰ نصب فعال داشته  و در گوگل پلی و اپ استور اپل موجوده.

از کجا دانلود کنم؟

بعد از نصب وقتی روی دکمه pickaxe در برنامه کلیک می‌کنید، مکان خودتون رو تأیید می‌کنید و اون رو با شبکه XYO  به اشتراک می‌گذارید. در ازای این داده‌های مکانی، مقداری COIN Tokens دریافت می‌کنید. بعضی اوقات این مقدار می‌تونه زیاد باشه و اگر XYO SentinelX با خود داشته باشید در هنگام مسافرت نیز ۱۲ برابر بیشتر می‌شه.

با پروژه کوین بیشتر آشنا شوید

هدف از این پروژه کاهش تمرکز داده هاست که برای تحقق این امر باید از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در سراسر جهان بهره برد و این دقیقا جایی است که ما از بازی ها و نرم افزار های اربردی برای هوشمند کردن چیز ها استفاده می کنیم. من چندین هفته این بازی را انجام دادم این برنامه دیتای زیادی را جمع آوری نمی کند و به طور خاص از از موقعیت مکانی و سیگنال های جی پی اس گوشی شما استفاده می کند.

آیا این اپلیکیشن اجازه دسترسی به داده های داخل گوشی من را خواهد داشت؟

از آنجایی که ما به طور ناشناس در اشتراک داده های مکانی شرکت می کنیم هیچ نگرانی به وجود نخواهد آمد. ما در این پروژه کمک میکنیم تا بتوانیم به ساخت شبکه کلی اینترنت اشیا کمک کنیم.

در ازای استفاده از داده های مکانی ما، چه پاداشی میگیریم؟

در ازای اشتراک گذاری این داده ها ما سکه دریافت می کنیم که میتوانیم بعد از مدتی این سکه ها را به ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم تبدیل کنیم.

نحوه کارکرد این اپلیکیشن چگونه است؟

نحوه کار این دستگاه ها به این صورت است که توسط تلفن ما شناسایی می شود و اگر تلفن ما از محدودی ۵۰ متری این دستگاه دورتر باشد دیگر تلفن ما آن را تشخیص نخواهد داد.

داده های مکانی من به چه درد این نرم افزار میخورد؟

فقط استفاده از داده های مکانی برای تیم توسعه اپلیکیشن کوین مطرح نیست، بلکه موارد زیر هم میتواند موجب درآمد زایی شود:

۱. در این برنامه از تبلیغات استفاده شده و شما برای دریافت مقداری سکه باید تبلیغات مشاهده کنید. این روش بسیار کم درآمد است و نمیتوان وی آن حساب باز کرد.

۲. ایجاد پایگاه داده های مکانی و فروش سرویس های مرتبط با آن

۳. در این اپلیکیشن شما می توانید با خرید اشتراک های پولی مقدار سکه بیشتری در طول زمان به دست آورید. پس ارزش این را خواهد داشت که شما اشتراک ماهانه تهیه کنید و این خود منبعی مستقل برای درآمد تیم توسعه اپلیکیشن کوین است.