مشکلات و نگرانی های پیش رو ترون

مشکلات و نگرانی های پیش رو ترون

نگرانی اصلی در خصوص ترون این است که بعد از مدتی ممکن است انگیزه ای برای پذیرش TRX وجود نداشته باشد. درست مثل مشکلی که در اتریوم به وجود آمد و دلیلش نامحدود بودن ICO بود که منجر به خرید های عجیب و غریب می شد.

یکی از بزرگترین نگرانی‌ها در مورد شبکه ترون این است که دقیق بیان نشده که چگونه از حملات سایبری و مشکلات دارک نت و هک شدن حساب های کاربری خود جلوگیری خواهد کرد. بسیاری از بزرگان دنیای ارز های دیجیتال مانند ویتالیک بوترین(مخترع اتریوم) معتقدند که وایت پیپر ترون دقیقاً نسخه کپی اتریوم است!

مشکل اصلی دیگر این شبکه این است که زمان اجرای آن بسیار کند است و ممکن است تا رسیدن به اهداف خود حداقل ده سال دیگر طول بکشد.

ترون سه سال است که در دسترس است و برنامه های جذابی برای سرمایه گذارانش دارد.

ترون به صورت تخصصی در صنعت سرگرمی های جهان تمرکز کرده که می تواند او را تبدیل به محبوب ترین گزینه پرداخت در جهان کند. این پروژه سعی به ترغیب مصرف کنندگان سرگرمی های دیجیتالی با استفاده از ارزهای دیجیتال دارد .هم چنین در صنعت عظیم شرط بندی آنلاین، به دلیل مزایایی که ترون به کاربران ارائه می‌دهد رقابت با آن سخت خواهد بود.

همیشه این نگرانی وجود خواهد داشت که شرکت ترون مانند شرکت ریپل در روند معاملات ارز دیجیتال ترون و سرمایه گذاری های مرتبط با آن دخالت کند و نتواند اعتماد همگان را در دنیا به دست آورد.

چگونه ترون بخریم؟

چون ترون یکی از ۱۰ ارز دیجیتال برتر در بازار ارزهای دیجیتال است ، در اکثر صرافی های آنلاین موجود است و شما می توانید آن را به سادگی خرید و فروش کنید.

در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال معاملات با استفاده از جفت ارز هایی مثل BTC/TRX کارمزد بسیار کمتری دارند. پس شاید یکی از منطقی ترین روش های خرید بجای استفاده از دلار یا ریال ، استفاده از جفت ارزهایی مانند BTC/TRX است.

بعد از خرید باید آن را به کیف پولی امن منتقل کنیم. خوشبختانه تقریباً تمامی کیف پول های معتبر و محبوب از TRX پشتیبانی میکنند. کیف پول هایی مانند کیف پول سخت افزاری لجر و کوینومی از این قبیل  هستند.

آیا بانک ترون و اکو اسمارت برای سرمایه گذاری مناسبند؟

شیوه کلاهبرداری طرح های پانزی بسیار مشابه یکدیگر است. همگی وعده های نجومی و کسب سود زیاد در مدت زمان کوتاه می دهند و از طرفی سرمایه اولیه ناچیزی دریافت می کنند. در بانک ترون و اکو اسمارت هم با استفاده از نام ترون اقدام به جذب سرمایه می کنند؛ اما همانطور که در مقاله دیده بان کلاهبرداری های ارز دیجیتال گفتیم بانک ترون و اکو اسمارت طرح‌های کلاهبرداری هستند.

مراقب سودجویانی که از نام ترون به عنوان سرمایه گذاری استخراج ابری یا موارد مشابه استفاده می کنند باشید!

لازم است هنگام سرمایه گذاری بر طرح هایی که جزئیات کمی از آنها در دسترس است و ریسک زیادی دارد؛ دقت کافی به عمل آوریم.

ترون اکنون پیش از پیش به سمت اهداف خود در حال پیشروی است. با گذشت زمان باید در آینده شاهد به وجود آمدن توکن های جدیدی باشیم که از پلتفرم ترون استفاده خواهند کرد. این ارز دیجیتال محبوب با توجه به آینده روشن خود می توان به عنوان یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری در بلند مدت قلمداد گردد.

سوالات متداول

ترون چیست و TRX را چه کسی اختراع کرده؟

ترون یک شبکه بلاک چین جدید است که توسط جاستین سان اختراع شد و سپس ارز دیجیتالش با توکنی به نام TRX را رونمایی کرد.

آیا سرمایه گذاری روی ترون منطقی است؟

اهداف ترون بسیار درخشان است و با وجود بلاک چین اختصاصی خود ارزش سرمایه گذاری دارد.

آیا می توانم ترون را ماین (استخراج) کنم؟

خیر ترون به گونه ای ساخته شده که قابل ماینینگ نیست.

چگونه ترون بخرم و در کجا نگه داری کنم؟

ترون در اکثر صرافی های داخلی و خارجی قابل خرید است. کیف پول هایی مثل کوینومی و لجر از ترون پشتیبانی می کنند.