شرکت های برتر دنیا در زمینه وب

شرکت های برتر دنیا در زمینه وب

امروزه داشتن وبسایت و طراحی مناسب و حرفه ای آن، بسیار مهم است. در اینجا لیستی از بهترین و معروفترین شرکت های طراحی وب سایت دنیا، با بررسی ارائه ی بهترین خدمات و رضایت مشتری، ارائه شده است. این شرکت ها، از آخرین تکنولوژی ها برای ارائه خدمات ارزنده ی طراحی و توسعه وب سایت، به مشتریان خود استفاده می کنند. بنابراین، برای جستجوی خدمات با کیفیت در طراحی وب بسیار مهم است که تنها بهترین طراح وب را برای پروژه وب خود استخدام کنند.

ما لیستی از شرکت های برتر طراحی وب را آماده کرده ایم تا آن ها را بررسی کنید و بشناسید. این متخصصان صنعت وب، با سرعت و دقت استثنایی در ارائه طراحی و توسعه وب سایت های سفارشی به طرز باورنکردنی کار می کنند. برای داشتن طراحی UI / UX بصری و بهترین پاسخ به نیاز خود در امر وبسایت، می توانید با بهترین شرکت های طراحی وبسایت در دنیا آشنا شوید و نمونه کارهای آن ها را بررسی کنید.

شرکت های برتر دنیا در زمینه وب
شرکت های برتر دنیا در زمینه وب

1-شرکت طراحی وبسایت Caveni Digital Solutions

موقعیت مکانی : هند و ایالات متحده ی آمریکا

آدرس: https://caveni.com/

شعار: We Build Brands

شرکتCaveni Digital Solutions در سال 2016 تاسیس شد تا به مشاغل کوچک کمک کند در سطح آنلاین، با کسب و کارهای سازمانی، رقابت کنند و موفقیت کسب کنند. ما در امر رساندن یک وبسیات به مقیاس رقابت با رقبا و پیشرفت آن متخصص هستیم.

2-شرکت Infotech

موقیت مکانی : هند، ایلات متحده آمریکا

آدرس: https://www.infotech.com/

 

شرکتUnified Infotech یک شرکت یکپارچه است که در زمینه ی تکنولوژی های end-to-end، Start-Ups، اپلیکیشن های سفارشی، حوزه ی وب و نرم افزار کار می کند. این شرکت با استفاده از یک برنامه ریزی هوشمند، رویکرد ترکیب طراحی و تفکر، و با بهره بودن از آخرین تکنولوژی های روز، به مشتریان خود کمک می کند تا پیشرفت در کسب و کار خود را تسریع ببخشند.

3- شرکت neshanteam

این شرکت در ایران واقع شده است و به عنوان یک شرکت طراحی سایت در اصفهان فعالیت میکند . سابقه این شرکت نزدیک به 11 سال است . پشتیبانی قوی و مشتریانی که سالهاست با این مجموعه فعالیت میکنند نشان گرموفقیت این شرکت طراحی سایت در شهر اصفهان می باشند

آدرس سایت : neshanteam.ir

 

4- شرکت Momentum

موقعیت مکانی : اوکراین، آمریکا

آدرس : https://momentumdesignlab.com/

حوزه ی کاری : user experience, ui, user interface, design

 

شرکت Momentum یک آژانس طراحی وبسایت و experience design است که در شهر های سیلیکون ولی، نیویورک، مکزیکو سیتی و لندن، دارای نمایندگی و آفیس می باشد. این شرکت امسال برنده جایزه ی Emmy شده است و در زمینه ی استارت آپ با سرویس Fortune 500 کار می کند. خدمات این شرکت شامل تحقیق، استراتژی محصول، طراحی و توسعه است. این شرکت در زمینه های زیر دارای تجربه و پیشتاز است :

 

 • تولید محصولاتEnterprise
 • SaaS
 • Consumer web
 • mobile Customer experience design Digital transformation

 

4- Zgraya Digital

موقعیت مکانی : اوکراین، آمریکا

آدرس: https://zgraya.digital/

شعار : Organized but independent. Calm but intense

ZGRAYA یک آژانس خلاقیت دیجیتال است که بهترین ها را در سه ضلع مقدس دیجیتال (Holy Trinity of Digital )، یعنی: طراحی ، توسعه و بازاریابی، به ارمغان می آورد.

این شرکت ادعا می کند: طیف گسترده ای از استعدادها و افراد خلاق را به کار می گیرد و این ترکیب منحصر به فرد از انسان های با استعداد، باعث خلق محصولات دیجیتالی می شود که همه ی آن ها برنده ی جوایز مختلف می شوند.

 

طراحی

 

شرکت Zgraya Digital می گوید: ما هنرمند هستیم و وقتی کارها عالی به نظر می رسند، خودمان طرفدار و علاقه مند آن ها می شویم، اما طراحی فقط هنر نیست. علاوه بر طراحی محصول باید بفروشد، آموزش داده شود و بتواند بامشتری ارتباط برقرار کند. یک محصول دیجیتالی باید آنقدر به اندازه کافی قوی و منحصر به فرد باشد تا بتواند با رقبا، رقابت کند و جایگاه خود را پیدا کند.

وب سایت ها، برنامه های وب و تلفن همراه و حتی هویت برند، باید به شما در رسیدن به اهداف تجاری تان کمک کند.

 

Marketing

بازاریابی

این شرکت تجارت شما را به یک ماشین مشتری محور تبدیل خواهد کرد. هر محصول عالی، نیاز به کمی هل دادن به جلو دارد تا نامش در بازار شنیده شود. این شرکت سعی می کند با در بازاریابی دیجیتال، ایجاد ارتباطات عاطفی بین شما، محصولتان و حوزه ای که در آن فعالیت می کنید، در معرفی محصولتان به دنیا، شما را یاری کند.

 

 

5- Cubix

موقیت مکانی: آمریکا، امارات عربی

آدرس: https://www.cubix.co/

 

شرکت Cubix یک شرکت پیشرو در زمینه تولید برنامه های موبایل، بازی ها و نرم افزارهای سازمانی است! این شرکت در زمینه های توسعه، سفارشی سازی، ادغام برنامه ها و راه حل های پیچیده در سطح یک شرکت تجاری، متخصص می باشد. همچنین تجزیه و تحلیل هوش تجاری، تولید و طراحی وبسایت های پیشرفته و اپلیکیشن های تلفن همراه نیز سابقه دارد. زمینه ی همکاری آن ها شامل کار با افراد، استارتاپ ها و سازمان ها می باشد.

 

تیم کوبیکس به طور مداوم در حال پیشرفت و تسلط بر تکنولوژی های جدید و مارکت های جدید است.

از مارکت و صنایع جدید می توان از موارد زیر نامبرد :

 • آموزش الکترونیکی
 • اینترنت اشیا
 • هوش مصنوعی
 • یادگیری ماشینی
 • SaaS ،
 • واقعیت افزوده
 • واقعیت مجازی

 

6- Smartym Pro

موقعیت مکانی: بلاروس، بریتانیا

آدرس: https://smartym.pro/

 

شرکت Smartym Proیک شرکت متخصص، طراح و توسعه دهنده، در زمینه توسعه موبایل، وب و بلاکچین می باشد.

این شرکت دارای توسعه قوی و متمرکز بر راه حل ها و ایده های نوآورانه با استفاده از فن آوری جدید و چارچوب های پیشرفته است Smartym Pro در بلاروس مستقر است و در آلمان، مجارستان و بریتانیا نیز دفتر دارد.

تیم مدیریتی این شرکت بسته به نیاز پروژه از روش های Agile و Waterfall استفاده می کند و محصولات با کیفیتی برای رسیدن به اهداف مشتری ارائه می دهد.

 

7- S-PRO

موقعیت مکانی: اوکراین، آمریکا

آدرس: https://s-pro.io/

 

شرکت فناوری S-PRO به شرکت های نوپا کمک می کند تا با وارد کردن دیجیتال به کسب و کار خود، و دیجیتال سازی فرایندهای اصلی خود با نیازهای اقتصادی مشتری مدارانه به مشاغل موجود کمک کنند. S-PRO با مشارکت با موسسه های شتاب دهنده ، Sente.Link ، BCCS Cluster، مشتریان خود در دستیابی به ارتباطات بیزینسی و مشاوره های صحیح کمک می کنیم. تیم S-PRO متشکل از 150 استعداد، دارای مهارت و توانایی برای ارائه یک رویکرد شخصی پیچیده و ارائه راه حل های پیچیده شناخته شده در بازار است.

 

کارشناسان تحقیق و توسعه ی S-PRO بهترین شیوه ها را برای مطالعه عمیق بازار، اهداف تجاری و ارائه چشم انداز جامع از هر پروژه، به کار می گیرند. آن ها توسعه کامل نرم افزار سفارشی با اهداف آشکار تجاری، مدیریت قوی و واحد فناوری ارشد را ارائه می دهیم. این رویکرد به ما امکان می دهد تا موفقیت خود را به مشتریان خود برسانیم و روابط طولانی مدت ایجاد کنیم.

خدمات شرکت S-PRO برای شرکت های نوپا شامل:

 • کارگاه های آموزشی
 • توسعه MVP ؛
 • تیم اختصاصی

 

خدمات برای مشاغل:

 • تحول دیجیتال
 • توسعه محصول جدید
 • هوش تجاری

 

خدمات برای تخصص فناوری:

 • توسعه تلفن همراه
 • جلویی
 • Back-end و API ؛
 • توسعه بلاکچین
 • هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ؛
 • طراحی UI / UX.

 

خدمات برای صنایع مادر:

 • فین تک
 • لجستیک
 • انرژی تجدید پذیر

 

8- SPEC INDIA

حوزه فعالیت: Enterprise Software, Mobility & BI Solutions

موقعیت مکانی : آمریکا

آدرس: https://www.spec-india.com/

SPEC INDIA یک شرکت دارای ISO / IEC 27001 با بیش از 30 سال سابقه کار است. SPEC INDIA در توسعه نرم افزار سفارشی، توسعه برنامه های وب و موبایل، ارائه ی راه حل های هوش تجاری و تجزیه و تحلیل، اتوماسیون و تست های امنیت، مهاجرت نرم افزار قدیمی، مهندسی محصول و راه حل های اینترنت اشیا تخصص دارند.

SPEC INDIA تیمی متشکل از 300 مشاور که متعهد به ارائه ی راه حل های با کیفیت به مشتریان در سراسر جهان هستند. مراکز توسعه یافته توسعه یافته و مدلهای نوآورانه ما در خدمات رسانی به شرکتهای Fortune 500 ، SME و استارت آپها در سطح جهان کمک می کنند.

 

تیم SPEC INDIA در سفر 30 ساله خود، تخصص زیادی را در انواع صنعت ها مانند خرده فروشی و FMCG ، فروش و توزیع ، تولید ، بهداشت ، حمل و نقل و لجستیک ، انرژی و خدمات و املاک و مستغلات به دست آورده است. تیم سرزنده SPEC فرهنگ جهانی را می فهمد و اولین رویکردش را رضایت حداکثری مشتری را تضمین می کند.

 

9- OpenXcell

موقعیت مکانی: هند، آمریکا

آدرس: https://www.openxcell.com/

شرکت OpenXcell در سال 2009 تاسیس و دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است. OpenXcell یک شرکت پیشرو در صنعت و قابل اعتماد برای تولید نرم افزارهای موبایل و معروف است که به دلیل ارائه راه حل های نرم افزاری نوآورانه و جذاب کردن اپلیکیشن ها شناخته می شود.

این شرکت با رعایت جدول زمانی دقیق و تحویل با کیفیت شهرت بسیار زیادی در صنعت فناوری پیدا کرده اند. آن ها مشتری های خود را یکی از قابل اعتمادترین شرکا می دانند و مدل خدمات مشتری مداری را دنبال می کنند.

 

10- DCSL Software LtdUK

 

شرکت نرم افزاری DCSL یکی از برترین شرکتهای تولید نرم افزار سفارشی در انگلستان است. حوزه ی فعالیت آن ها در تولیذ برنامه های زیر است:

 • وب هوشمند،
 • برنامه های دسک تاپ
 • برنامه های تلفن همراه

آن ها با طراحی و تولید محصولات نرم افزاری برنامه های مقرون به صرفه و ساده سازی فرایندها برای مشاغل و همچنین ایجاد درآمد جدید برای کسب و کارهای نوپا و تازه تاسیس شده کمک می کنند.