ارز دیجیتال پروتون

ارز دیجیتال پروتون

پروتون یا Proton یک بلاکچین جدید و پلتفرم قرارداد هوشمند است که برای پرداخت های peer-peer و برنامه های کاربردی طراحی شده و ارز دیجیتال آن با نماد XPR شناخته می شود.

هدف پلتفرم پروتون ارائه یک حساب ایمن با تأیید هویتی است که با یک لایه ی مالی مالی یکپارچه می باشد و به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم با این هویت به حساب های FIAT لینک شوند، فیات پرداخت کنند و Crypto خریداری کنند و از Crypto در برنامه ها استفاده کنند، آن هم بدون ارسالاطلاعات خصوصی و حساس کاربر.


دوره استراتژی FML فارسی


رمزارز پروتون در شبکه بلاکچین اتریوم طراحی شده است و هم اکنون می توانید Proton را در صرافی های آنلاین OKEx و KuCoin و Gate.io و HitBTC و PancakeSwap خرید و فروش کنید.

آدرس وب سایت رسمی پروژه:

protonchain.com
آدرس قرارداد هوشمند در شبکه بلاکچین اتریوم:

0xd7efb00d12c2c13131fd319336fdf952525da2af

پیش بینی قیمت و آینده رمزارز پروتون
تمام معاملات کاربران در پروتون کاملا رایگان است. در پروتون شما هیچ کارمزدی برای انجام تراکنش ها نمی پردازید. همه خدمات در این شبکه با هزینه های بسیار پایین انجام می شود.

برنامه های بلاکچین با درخواست های پرداخت درون کیف پول با Blockchain ارتباط برقرار می‌کنند. این فناوری انقلابی نیاز به افزونه‌های کروم ، “فروشگاه‌های dapp” یا سایر دستگاه ها را از میان بر می‌دارد.

پروتون از استیبل کوین های پیچیده متعددی از جمله USDC ، PAX و TUSD پشتیبانی می‌کند. توسعه دهندگان می‌توانند سکه‌های خود را به روشی بدون مجوز افزایش دهند.

با در نظر گرفتن این قابلیت ها و ویژگی می توانیم بفهمیم چرا این پروژه مورد توجه فعالان حوزه کریپتوکارنسی است، Proton بارها در لیست ترند های کوین مارکت کپ قرار گرفته است و در صورتی که بتواند اهداف خود را محقق کند می تواند آینده روشنی داشته باشد.

پیش بینی قیمت!

برای پیش بینی قیمت رمزارزها لازم است فاکتورهای متعددی مثل Roadmap، اهداف تعیین شده، میزان تلاش و حرکت به سمت اهداف و اقبال و استقبال فعالان حوزه ارز های دیجیتال رمزنگاری شده و … را بررسی کنیم و با در نظر گرفتن تحلیل های تکنیکال و بنیادی یا همان فاندامنتال بتوانیم حدس بزنیم روند رشد یا افت به چه صورت خواهد بود.

با توجه به اینکه این مسئله چندان ساده نیست ترجیح می دهیم سرویس های فعال و معتبر در این زمینه را معرفی کنیم.

پایگاه اینترنتی DigitalCoinPrice.com یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال است.

با توجه به برنامه و اهداف پروژه ارز دیجیتال Proton وب سایت DigitalCoinPrice پیش بینی کرده است که در سال های آینده این رمزارز قیمت های حدودی برآورد شده را داشته باشد که در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

https://digitalcoinprice.com/forecast/proton
سرویس دیگری که اقدام به پیش بینی قیمت رمزارزها می کند ولت اینوستور است که لینک صفحه پیش بینی XPR در Walletinvestor به شرح زیر است:

https://walletinvestor.com/forecast/proton-prediction
امیدواریم مقاله آشنایی با پروژه ارز دیجیتال پروتون یا Proton مفید بوده باشد.