ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI)

ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI)

کاردیا چین KardiaChain عنوان اولین بلاک چین قابل همکاری است که در کشورهای جنوب شرقی آسیا راه‌اندازی شده است. مدیر عامل شرکت و بنیانگذار کاردیا چین Tri Pham است. از نظر او ماموریت اصلی شرکت کاردیا چین این بوده که بلاک چینی قابل دسترس برای میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان فراهم کند. ارز دیجیتالی شرکت کاردیا چین، با نماد اختصاری KAI به نمایش در می‌آید. این رمز ارز از جمله ارزهای دیجیتال مقیاس پذیر به شمار می‌رود. نکته قابل ذکر این است که از نظر بسیاری از متخصصان حوزه ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال کای در زمره ارزهای دیجیتالی پر پتانسیل و رو به رشد در آینده به شمار می‌رود. در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI) و بررسی آینده ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI) اقدام کنیم.


دوره استراتژی FML فارسی


معرفی ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI)
کاردیا چین، یک بستر عمومی بلاک چین است. این پروژه، بر قابلیت همکاری و یا ارائه راه حل و یا زیر ساخت بلاک چین ترکیبی برای ادارات و سازمان‌های ویتنام و دیگر کشورهای آسیای جنوب شرقی، تاکید و تمرکز دارد. در حقیقت می‌توان گفت کادریا چین، نوعی اکوسیستم هوشمند بین بلاک چینی است.

این ارز دیجیتال در حال حاضر در چندین صرافی معتبر خرید و فروش و معامله می‌شود. از جمله این صرافی‌ها می‌توان صرافی ام ایکس سی دات کام MXC.COM، کوکوین KUCOIN، هو HOO، گیت دات آی او GATE.IO و کوین وان COINONE را نام برد.

introducing-KardiaChain
ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI)

ویژگی‌های ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI)
کاردیا چین اولین زیر ساخت بلاک چین غیر متمرکز است که دارای قابلیت همکاری و خود بهینگی نیز است. هدف اساسی توسعه دهنگان این ارز دیجیتالی این بوده که از طریق به کارگیری آن بتوانند یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی فناوری بلاک چین را تحت کنترل و مدیریت خود در بیاورند و آن را برطرف نمایند.

راه حل این چالش، تقسیم بندی اکوسیستم‌های بلاک چین است تا از این طریق، مرزهای فعلی کنترل شوند. در حقیقت می‌توان به این مورد اشاره کرد که هدف از ایجاد و راه اندازی کاردیا چین این بوده که توسعه دهندگان بتوانند بستری یکپارچه برای بلاک چین، ایجاد نمایند و از این طریق، تمامی نقط قوت شرکت کنندگان در این پروژه را با یکدیگر ترکیب نمایند تا پایه و اساس پذیرش توده جهانی بلاک چین، فراهم گردد.

سیستم عامل‌های بلاک چین در این پروژه در سطح جهانی قابل استفاده‌اند. از طرف دیگر، این بلاک چین مشخصات فنی ویژه‌ای را ایجاد می‌کند. مقیاس پذیری، امنیت، سرعت زمان تایید و… از جمله ویژگی‌ها و مزایای به کار گیری کاردیا چین است. این ارز دیجیتالی، بر مبنای ساز و کار اجماع BFT DPOS ایجاد شده است که باعث می‌شود این رمز ارز در برابر جعل هویت، بازیابی بلایا، حمله سایبری و… ایمنی قابل توجهی از خود نشان دهد.

این سیستم با سایر سیستم عامل‌هایی که در زنجیره بلاک وجود دارند قابل همکاری است. در کاردیا چین فرایند مشارکت فعال در تایید اعتبار معاملات proof of stake است و به عنوان بازده به دارندگان، ارز دیجیتال KAI به عنوان انگیزه پاداش داده می‌شود.

proof-of-stake
proof of stake

قادر به اتصال بلاک چین‌ها
کادریا چین یک زیر ساخت بلاک چین است که قادر است به اتصال بلاک چین‌های دیگر کمک کند. توسعه دهندگان این ارز دیجیتالی بر این باورند که با استفاده از فناوری غیر تهاجمی زنجیره‌ای متقابل، کاردیا چین می‌تواند به عنوان یک مجرای داده عمل کند. این امکان باعث می‌شود تا شما بتوانید ارتباطات بین زنجیره‌ای را در میان زنجیره‌های بلاک عمومی و یا خصوصی انجام دهید و در این زمینه نیازی به در نظر گرفتن پروتکل‌های آن‌ها نداشته باشید.

سرمایه گذاری
آینده ارز دیجیتال کاردیا چین (KAI)
کادردیا چین برای تمامی کاربران زنجیره بلاک قابل دسترسی است. از طرف دیگر با توجه به ویژگی‌های این ارز دیجیتال در زمینه آسانی و سهولت استفاده و هم‌چنین شفافیت می‌توان نسب به آینده این ارز دیجیتالی خوش بین بود. شفافیت بین زنجیره‌ای این پروتکل باعث می‌شود تا بتوانید اثبات رمز نگاری را بدون در نظر گرفتن پروتکل در چندین زنجیره حمل کنید. بنابراین با استفاده از کای می‌توان به همکاری‌های تجاری و آسان در آینده امیدوار بود. برای مشاهده روند قیمتی روزانه این رمزارز می توانید به لینک “KardiaChain Price” مراجعه کنید.

نتیجه گیری
کاردیا چین دارای این قابلیت است که بتواند دارایی و یا داده‌ها را بدون نیاز به تغییر در بلاک چین‌های مشارکت کنندگان، انتقال دهد. بنابراین از طریق به کارگیری آن، توسعه دهندگان قادر خواهند بود به راحتی برنامه‌های بین زنجیره‌ای خود را در کاردیا چین ایجاد نمایند.

از طرف دیگر زیر ساخت‌های واحد به کار رفته در توسعه کای به کاربران کمک خواهد کرد تا تمامی راه حل‌ها بر روی چند سیستم عامل، اجرایی گردند و از این طریق فرصت‌های همکاری بین آن‌ها به وجود بیاید. از نظر تیم توسعه دهنده، این عامل باعث خواهد شد تا اجرای این پروژه نیز ساده‌تر شود.

کاردیا چین در تلاش است تا از این طریق به پذیرش گسترده بلاک چین‌ها کمک کند. برای این منظور بنیانگذاران این پروژه در تلاش هستند تا با ارائه دهندگان خدمات عمده کار و مشارکت کنند تا بتوانند مدل‌های تجاری و مرسوم را بلاک چین نمایند.