معرفی و آموزش بازی بلاکچینی کریزی دیفنس هیرو | Crazy Defense Heroes

معرفی و آموزش بازی بلاکچینی کریزی دیفنس هیرو | Crazy Defense Heroes

بازی بلاکچینی کریزی دیفنس هیرو Crazy Defense Heroes یک بازی استراتژی در سبک تاور دیفنس است، شما می توانید این بازی را در حال حاضر روی گوشی های اندرویدی و ای او اس بازی کنید و از آن کسب درآمد کنید.

در این بازی دشمنان به شما با نیرو های مختلف و با توانایی های جنگی متفاوتی حمله ور خواهند شد و شما باید به سرعت از برج های اصلی خود در مقابل آنها دفاع کنید، در لحظه و با سرعت عملی بالا تصمیم های منطقی و درست بگیرید تا برنده این نبردها باشید. بازی دارای بیش از 400 کارت مختلف و همینطور هزار سطح می باشد که شما باید تمامی این سطح ها را برای بهتر شدن پست سر بگذارید.

در این بازی شما با 400 کارت از برج ها، نیروهای سرباز، قدرت های سحر و جادو و دیگر موارد می توانید بی نهایت استراتژی جنگی را در بازی برای خود داشته باشید که یکی از قابلیت های بسیار جذاب این بازی به شمار می آید. شما باید با جمع آوری کارت های مختلف در بازی نیروهای بیشتری برای خود کسب کرده و با استفاده از آنها استراتژی های قوی و متنوع تری را در مقابل دشمنان داشته باشید.
از طریق آدرس اسمارت کانترکت زیر می توانید توکن تاور (TOWER) که مربوط به این بازی می باشد را به کیف پول خود اضافه کنید.
کپی0x1c9922314ed1415c95b9fd453c3818fd41867d0b

محاسبه میزان درآمد در بازی کریزی دیفنس هیرو Crazy Defense Heroes
از 1 دسامبر 2021، بازیکنان Crazy Defense Heroes (CDH) می‌توانند هر روز با باز کردن Star Chest در بازی، توکن‌های TOWER کسب کنند. هر چه روزهای بیشتری بازی کنید، پاداش های بیشتری جمع می کنید!
با گرفتن 16 ستاره از مبارزات هر روز می توانید یک جعبه Star Chest به دست آورید (بسته به عملکرد خود می توانید تا 3 ستاره در هر نبرد دریافت کنید)

توجه داشته باشید هر 16 ساعت یکبار می توانید یک جعبه Star Chest دریافت کنید. حتی اگر 2 Star Chest را در همان روز باز کنید، فقط یک بار می توانید جایزش را دریافت کنید.


 

دوره استراتژی FML فارسی


تعداد توکن‌های TOWER که می‌توانید هر روز دریافت کنید برابر است با تعداد کل روزهایی که Star Chest را باز کرده‌اید.

به ازای هر 7 روز ورود، پاداش های توکن اضافی وجود خواهد داشت. جوایز بیشتر برای روزهای بیشتر انباشته شده است.

به طور مثال :

با باز کردن اولین Star Chest و پایان دادن به اعلام حضور در 15 دسامبر، 1TOWER Token دریافت خواهید کرد.

با باز کردن Star Chest و 6 بار اعلام حضور در دسامبر، 21 توکن TOWER دریافت خواهید کرد.

در بهترین حالت، می توانید 832 توکن TOWER را در عرض 1 ماه به دست آورید!

انتظار می رود که جایزه Daily Star Chest ظرف 2 هفته پس از پایان ماه به کیف پول متامسک همه شرکت کنندگان ارسال شود.

سوالات پر تکرار بازی کریزی دیفنس هیرو
دوستان عزیز جواب بیشتر سوالات شما در خصوص بازی کریزی دیفنس هیرو اینجا موجود هست، لطفاً وقت بزارید و با دقت مطالعه کنید.

حتماً برای انجام بازی از فیلتر شکن استفاده کنید. (پیشنهاد کاربران Lantern و Windscribe)
جوایز بازی دو هفته بعد از پایان هر ماه میلادی واریز میشه و طبق شنیده ها برای همه لول ها می باشد.
برای دریافت پاداش روزانه شما نیاز دارید مقداری متیک داخل کیف پولتون داشته باشید، (خود بازی مقداری متیک برای کارمزد شبکه بهتون هدیه میده، لطفاً دکتر نباشید و سریع به فکر فروشش نیفتید! چون باید حتماً برای دریافت پاداش هاتون یک مقدار متیک داخل کیف پولتون داشته باشید.)
برای بعضی از دوستان به خاطر باگ نرم افزاری متامسک متیک رو اتریوم نشون میده با قیمت بالا ! لطفاً هول نکنید، خبری از پولدار شدنتون نیست. (ارزش متیکی که بهتون میده حدود 1 دلاره)
سایت بازی صبح ها خلوت تره و شما راحت تر می تونید ایمیل و کیف پولتون رو بهش متصل کنید و جایزه روزانتون رو بگیرید، ظهر به بعد ترافیک سایت بالاست و خیلی کند میشه مراحل!
اگر از روز اول ماه شروع کرده باشید تقریباً تا انتهای ماه 832 توکن تاور رایگان دریافت می کنید.
در جدول زیر مقادیر توکن های TOWER که می توانید در ماه دسامبر 2021 دریافت کنید نمایش داده شده است.
TOWER tokens you can get in December 2021یه جایزه 1,200,000 تاوری هم هست که بین افرادی که در هر ماه 315,000 ایکس پی (XP) در بازی کسب کنند، تقسیم میشه! ( در ماه نوامبر به بازیکن هایی که تونستند 315,000 ایکس پی (XP) جمع کنند، 200 توکن تاور هدیه داده. از لینک زیر می تونید ببینید که برای رسیدن به هر لول (Level) چقدر XP می خوایید.
کلیک کنید
اگر مراحل بازی براتون سخت شد و نتونستید ستاره روزانه رو به راحتی دریافت کنید، برگردید مراحل قبلی و بازی هایی که یک یا دو ستاره تموم کرده بودید رو دوباره بازی کنید تا بهتون ستاره بده!
بازی کریزی دیفنس هیرو نسخه کامپیوتر نداره فعلاً ولی دوستانی که علاقه دارند می تونند این بازی رو به وسیله شبیه ساز اندروید بازی کنند (احتمالش هست در آینده سازنده بازی به اکانت هایی که با شبیه ساز ساخته شده گیر بده!)
در صورتی که شما به هر دلیلی موفق به کسب تاور روزانه خودتان نشوید، یک روز از انتهای تقویم شما خط خواهد خورد و جایزه آن را از دست خواهید داد.
بعد از اتصال اکانت گوگل امکان تغییر آن در آینده وجود ندارد. (پس سعی کنید از اکانت گوگلی استفاده کنید که معتبر است)
برای ارتباط با تیم پشتیبانی بازی کریزی کافیست از طریق دکمه زیر وارد سایت پشتیبانی شوید.
کلیک کنید
 

اطلاعیه جدید تیم بازی در خصوص زمان واریز توکن ها
سلام به طرفداران TOWER، ما چند به روز رسانی مهم در مورد نقشه راه پروژه TOWER داریم:

1. Polygon TOWER Token Airdrop
از اینکه منتظر ماندیم عذرخواهی می کنیم.

تیم TOWER تا 11 فوریه 2022 توکن های کمپین Play-to-earn زیر را به آدرس کیف پول MetaMask کاربران از طریق Polygon Chain ارسال خواهد کرد.
– XP Gain Play-to-earn (مارس-آوریل، ژوئن 2021 – ژانویه 2022، مجموعا 10 استخر جایزه)
– بازی برای کسب درآمد Day Star Chests (دسامبر 2021 – ژانویه 2022، مجموعاً 2 ماه پاداش)

می‌توانید تعداد توکن‌های در انتظار airdrop را در وب‌سایت ما بررسی کنید. لطفاً توجه داشته باشید که هر حسابی که کمتر از 50 توکن انباشته شده باشد، در airdrops حذف می شود تا زمانی که این مقدار در آینده از 50 توکن بیشتر شود.

2. QUICKSWAP TOWER استخر نقدینگی
A TOWER – MATIC Liquidity Pool در QuickSwap راه اندازی خواهد شد. کاربران می توانند نقدینگی را برای کسب توکن های اضافی از طریق کارمزد معاملاتی اضافه کنند. مشوق های بیشتری برای کاربران ما وجود خواهد داشت و لطفاً منتظر اطلاعیه های آینده ما باشید.

3. رزومه فروش TOWER Chest
همراه با توکن ها، دارایی های TOWER NFT نیز به Polygon متصل شدند. ما خوشحالیم که اعلام کنیم که فروش TOWER Chest در 10 فوریه 2022 در زنجیره Polygon از سر گرفته خواهد شد.

در اولین فروش 2 Chest در سال 2021، ما 20٪ از سهام اولیه را در زنجیره اتریوم فروختیم. در فروش آتی Polygon Chest، همه 80٪ صندوقچه های باقیمانده را در 2 دسته، 40٪ هر کدام با فاصله 12 ساعت در میان می فروشیم تا مطمئن شویم اکثریت می توانند شرکت کنند. توکن Polygon TOWER برای شرکت در فروش مورد نیاز است.

4. باز شدن قفسه سینه
باز کردن قفسه سینه TOWER به زودی پس از فروخته شدن تمام صندوق ها در دسترس خواهد بود. هر سینه حاوی 3 کارت بازی NFT است. نرخ افت قفسه سینه را اینجا بررسی کنید