DIA چیست و چه اهدافی دارد؟

DIA چیست و چه اهدافی دارد؟

دیا (DIA) یک بلاکچین و یک شبکه نقل و انتقالات و همچنین معاملات مالی است که مانند بسیاری دیگر از رقبای خود با هدف حذف واسطه، افزایش امنیت و بالا بردن سرعت نقل و انتقالات جهانی ارائه شده است. از جمله اهداف این پروژه رمزارز می‌توان به آموزش سرمایه‌گذاری آنلاین و همچنین داده‌های آنی بر روی تقریبا تمام ارزها و مرزارزها اشاره کرد. اگر برای شما نیز حائز اهمیت است که بدانید مفهوم اصلی DIA چیست، باید بدانید که DIA در واقع مخفف عبارت (Decentralised Information Asset)، به معنای (داده اطلاعاتی بدون واسطه) است.


دوره استراتژی FML فارسی


 

 

اهداف DIA و دیگر پلتفرم‌های شبیه به DIA چیست؟
DIA چیست
این سبک رمزارزها و پلتفرم‌ها که به شکل روز افزونی، تعداد آنها رو به رشد است، با دو هدف اصلی حذف واسطه‌های مالی و همچنین سهولت معاملات بین المللی از نظر امنیت و سرعت تشکیل شده اند. در حال حاظر قیمت هر سکه DIA معادل ۱.۶۸ دلار آمریکا است. که در بین رقبای خود، قیمت بالاتری دارد.

این سکه در حال حاظر خود را از بزرگان این عرصه می‌داند و بر روی اهدافی مانند دقت بالای پیش بینی جفت ارزی و رمزارزها، اطلاعات به روز در رابطه با رمزارزها و ارزش لحظه‌ای آنها و از این دست اطلاعات تمرکز دارد.

دنیای پر رقابت معاملات رمزارزی
از رقبای اصلی DIA می‌توان به Fantom، Bancor، Balancer و همچنین Curve DAO اشاره کرد، که در عین شباهت بسیار، تفاوت زیادی نیز در بین آنها مشاهده می‌شود.

خرید و فروش رمز ارز اسلاید بالای صفحه
مطالب دیگر را بخوانید

دنیای وسیع و در حال گسترش رمزارزها، در حال حاضر به شدت در حال افزایش مشتری و رقیب است. بسیاری از سرمایه‌گذاران با رویای تبدیل شدن این رمزارزها به بیت کوین بعدی، از خرید آنها استقبال می‌کنند و عده‌ای دیگر همچنان به سیستم روزارزها شکاک هستند. هرچند واقعیت این است که کشف قدرت رمزارزها و پتانسیل رشد و امکانات آن‌ها همچنان در حال کشف و بررسی است، با این حال سیستم بانکداری و مالی دنیا را به شدت دستخوش تغییرات کرده است و تنها زمان نتیجه این تغییرات و حاصل آن را بر روی اقتصاد جهانی نشان خواهد داد.

قیمت روز و بهترین صرافی‌های DIA:
DIA چیست
قیمت روز DIA هم مانند دیگر پلتفرم‌ها، با تحولات بازار تغییر می‌کند اما در حال حاضر قیمت آن چیزی در حدود ۱.۶۸  دلار امریکا است. حجم معاملات DIA در هر ۲۴ ساعت حدود ۱۱,۱۵۳,۱۳۳  دلار است و این پلتفرم در رتبه بندی جهانی CoinMarketCap در جایگاه   ۱۶۲ قرار دارد.

قیمت لحظه ای ارز Dia و همچین چارت ارز دیجیتال Dia را میتوانید در اینجا ببنید. و در ضمن میتوانید سفارش خرید آن را به رمز ارزمارکت بدهید.

بهترین صرافی‌های  DIA در حال حاضر عبارتند از: Binance، Binance.KR، Bidesk، HBTC و Bitribe.