ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP)

ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP)

برای اینکه بتوانید با ارزهای دیجیتال آشنا شده و به خرید و فروش آن‌ها بپردازید بهتر است تا قبل از هر عمل با آن ارزدیجیتال آشنا شوید. برای آشنایی ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP) و آینده ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP) با ما همراه باشید.

آشنایی با ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP)
Qsp رمز ارزی است که بیش از 5 میلیارد دلار دارایی دیجیتال تأمین کرده و خدمات امنیتی را برای بیش از 130 سازمان از جمله شرکت‌های تازه تاسیس، بنیادها و شرکت‌ها ارائه کرده است. این ارز جدا از ایمن سازی برنامه‌هایی که در سیستم عامل‌‌های بلاکچین اجرا می‌شوند، سرویس‌های امنیتی پروتکل‌های لایه پایه را نیز ارائه می‌دهد. تجربه سازندگان این ارز مبتنی بر پروتکل‌های لایه پایه شامل ETH2 ، Avalanche و Cardano است.

برای ETH2، توسعه دهندگان آن مشتری را توسط آزمایشگاه‌های Prysmatic بررسی می‌کنند و در حال بررسی مشتری Teku هستند. در این مطلب ، ما آنچه را که سازندگان این ارز برای ممیزی لایه 1 انجام می‌دهند شرح می‌دهیم و برخی از مکانیسم‌های منحصر به فرد مختص این سیستم عامل را بررسی می‌کنیم.

introduction-Quantstamp
ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP)
لایه اجماع
Quantstamp در پی یافتن اشکالاتی است که ممکن است مانع از رسیدن به اجماع برای شبکه‌های ۱ لایه‌ای باشد. برای توافق بر سر یک سیستم عامل واحد، گره‌های آن سیستم عامل خاص باید در مورد آخرین وضعیت آن شبکه توافق داشته باشند. برای موفقیت یک شبکه، اختلالات اجماع باید بسیار کم و ناچیز باشد تا نتواند شبکه را برای مدتی غیر قابل استفاده کند.

ETH2 ، Cardano و Avalanche هر کدام پروتکل منحصر به فردی را برای اتفاق نظر تحت بررسی قرار داده‌اند. ETH2 و Cardano هر دو از سهام (PoS) استفاده می‌كنند: با این وجود ، ETH2 دارای یك مدل PoS است كه برای هر خرید پاداشی را در نظر گرفته است. این در حالی است كه Cardano از مدل سهام بدون تفكیك استفاده می‌كند.

از مدل اجماع کاردانو به عنوان “اثبات منافع سهام” یاد می‌شود زیرا کاربران در ازای دریافت بخشی از جوایز این مجموعه ، می‌توانندحق اعتبار معاملات خود را به یک اپراتور استخر سهام تفویض کنند.

Quantstamp به دنبال نقاط ضعفی است که با اجماع تداخل داشته باشند و شبکه ها را مستعد حملات کنند ، از جمله:

بریدن بی دلیل
فساد دولتی بلاک چین
حملات گرفتگی
انکار حمله های سرویسی
پارتیشن شبکه
استراق سمع کانال
حملات استرس سوکت
حملات خستگی فضای دیسک
حملات تنظیم مجدد اتصال
مشکلات مربوط به مجوزهای پرونده
فریب اجماع به دلیل اشتباهات منطقی
لجرها
پروتکل‌هایی که در سطح لایه 1 ایمن شده‌اند، نه تنها در نحوه دستیابی به اجماع متفاوت هستند ، بلکه در نحوه ذخیره سازی داده‌هایشان نیز متفاوت هستند.QSP در واقع یک بلاکچین نیست بلکه یک نمودار چرخشی مستقیم است. Cardano و ETH2 از بلاکچین استفاده می‌کنند. اما Quantstamp ممیزی Beacon Chain ETH2، زنجیره بلوکی ETH2 را بررسی می‌کند. Quantstamp اطمینان حاصل می‌کند که داده‌های ذخیره شده در این دفترها تغییرناپذیر ، صادقانه و بدون آسیب پذیری هستند.

برنامه های کاربرمدار
سازمان‌هایی که به دنبال حسابرسی لایه 1 هستند نیز برای برنامه‌های کاربر مدار که به تعامل کاربران غیر فنی با بلاکچین کمک می‌کنند ، به امنیت نیاز دارند. این ارز در زمینه‌ی کاردانو ، کیف پول Daedalus را مورد بررسی قرار داده است تا کلیدها و بودجه خصوصی هر کاربر را بتواند تأمین کند

آینده ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP)
سال‌ها است که مفهوم بیمه را همه می‌شناسند. همیشه این احتمال وجود دارد که رویدادی رخ دهد که هزینه‌های گزافی را بر روی دوش فرد قرار دهد. در سال ۲۰۱۷ در فضای بلاکچین ، ارز رمزنگاری شده‌ای با ارزش بیش از ۲۵۰ میلیون دلار به دلیل اشکال در قراردادهای هوشمند، از بین رفت یا دزدیده شد. این امر به دلیل وجود اشکال در سیستم کد‌ها رخ داد.


دوره استراتژی FML فارسی


گرچه اکنون ممیزی‌ها انجام می‌شود، اما احتمال وجود اشکال در کد را هنوز نتوانسته کاملاً از میان بردارد. بیمه بلاکچین هنوز روزهای ابتدایی خود را سپری می‌کند و بیشتر معاملات خود را روی صرافی‌هایی مانند Coinbase یا Crypto.com متمرکز کرده است. اخیراً ، بیمه زنجیره‌ای توسط Nexus Mutual به سهرت رسید. اما با بلوغ اکوسیستم بلاکچین QSP نیازهای امنیتی فضای ابری در حال تکامل است.

The-future-of-Quantstamp
آینده ارز دیجیتال کوانت استمپ (QSP)
تجربه گسترده Quantstamp در فضای بلاکچین باعث شده است که به طور منحصر به فرد صلاحیت ارزیابی ریسک در این صنعت را داشته باشد. . همین امر باعثومی‌شود تا آینده‌ی این ارز بسیار چشم‌نواز باشد و افق‌های پیش رویش روشن‌تر از سایر ارزها به نظر برسد..

اکنون Quantstamp یکی از 5 عضوی است که به همراه Aave ،DyDx ،Balancer ،Outlier Ventures و BlockScience به ابتکار جهانی DeFi پیوسته است. این اتحاد جهانی رهبران بلاکچین و استارت آپ های DeFi را برای رشد و توسعه بازار ، پایداری و نوآوری متحد می کند.

کوانت استمپ (QSP) امکان پیشرفت دارد یا خیر؟
Quantstamp با بیش از 5 میلیارد دلار ارزش، بیش از 140 پروژه بلاکچین را تضمین کرده است. این سیستم عامل بینش منحصر به فردی در زمینه مدیریت ریسک را ارائه می‌دهد و از اینکه دانش بی نظیر را با جامعه Open DeFi به اشتراک بگذارد بسیار هیجان زده است. با شرکت در مسیر مدیریت ریسک ، این سیستم عامل مشتاقانه منتظر است که از همتایان خود بیاموزد و برای حل برخی از بزرگترین چالشهای صنعت با آن‌ها همکاری نماید. همین مسئله نیز بر گفته‌ی قبلی ما صحه می‌گذارد. این ارز می‌تواند بازار پیشرفت نماید و قله‌های بیشتری را در زمینه‌ی پیشرفت سیستم عامل خود فتح نماید‌.