اگل کوین (EagleCoin) چیست؟

اگل کوین (EagleCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی اگل کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت EAGLE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اگل کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اگل کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اگل کوین ایمن است و تاکنون اگل کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اگل کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد EAGLE وجود دارد از جمله :سازنده اگل کوین کیست؟ آیا اگل کوین قانونی است؟ اگل کوین چگونه کار می کند؟ آیا EagleCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …


دوره استراتژی FML فارسی


قیمت روز اگل کوین (EagleCoin) ؟

ارزش کل اگل کوین در بازار جهانی 120249 دلار که معادل آن به تومان 541120500 تومان است. آینده اگل کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اگل کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اگل کوین در بازار 0.057441 دلار که معادل آن در بازار ایران 258.4845 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اگل کوین (EagleCoin)
برای ساخت کیف پول اگل کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول EagleCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اگل کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش EAGLE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اگل کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اگل کوین، بازیابی و بازگشت حساب اگل کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد

دریافت اگل کوین (EagleCoin) رایگان
اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اگل کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اگل کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. اگل کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق EagleCoin استخراج اگل کوین از طریق دستگاه های ماینر اگل کوین است.

خرید اگل کوین ارزان
برای خرید اگل کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده اگل کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اگل کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید اگل کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اگل کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اگل کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اگل کوین به تومان است. درصد رشد EAGLE در حال حاضر -0.2968 و قیمت EAGLE جهت خرید 0.057441 دلار و 258.4845 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اگل کوین (EagleCoin)
اگر قصد فروش اگل کوین را دارید از طریق سایت EagleCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش EagleCoin در بازار جهانی که معادل 120249 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اگل کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اگل کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان EagleCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اگل کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اگل کوین می باشد.

تبدیل اگل کوین (EagleCoin)
شما می توانید EagleCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اگل کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید EagleCoin (اگل کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اگل کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اگل کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اگل کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.