ارز دیجیتال Render Token چیست؟

ارز دیجیتال Render Token چیست؟

رندر توکن یا Render Token یک پلتفرم توزیع رندرینگ GPU بر بستر بلاکچین است که ارز دیجیتال آن با نماد RNDR شناخته می شود و پس از معرفی به پیش بینی قیمت و آینده رمزارز رندر توکن خواهیم پرداخت، همراه داتیس نتورک باشید.

ارز دیجیتال Render Token چیست؟ پیش بینی آینده و قیمت RNDR
ارز دیجیتال Render Token یا رندر توکن چیست؟
رندر توکن یا Render Token یک پلتفرم توزیع رندرینگ GPU بر بستر بلاک چین است که ارز دیجیتال آن با نماد RNDR شناخته می شود و در شبکه بلاکچین اتریوم با هدف اتصال هنرمندان و استریوها که به قدرت GPU نیاز دارند به ماینرهایی که قصد اجاره توان GPU خود دارند، ساخته شده است.

Render Network® پیشرو در ارائه دهنده راه حل های رندر مبتنی بر GPU غیر متمرکز و انقلابی کردن روند ایجاد دیجیتال است.

RNDR یک توکن سودمند ERC-20 است که توسط هنرمندان در شبکه رندر توکن برای اجاره توان رندرینگ استفاده می شود.

شبکه The Render Network اولین شبکه برای تبدیل قدرت GPU محاسبه به یک اقتصاد غیر متمرکز از دارایی های متصل شده 3D است.

آدرس قرارداد هوشمند در شبکه بلاکچین اتریوم:

0x6de037ef9ad2725eb40118bb1702ebb27e4aeb24


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


پیش بینی قیمت و آینده رمزارز رندر توکن
رندرینگ یکی از پرهزینه ترین پردازش هایی است که برای انجام آن نیاز به سخت افزار قدرتمند داریم، The Render Network با دانستن این نیاز و توجه به قابلیت های بی نظیر بلاکچین تلاش کرده است این دو را پیوند دهد.

هدف رندر توکن این است که افراد بتوانند توان GPU خود را در اختیار شبکه قرار دهند و در ازای این اجاره توکن و درآمد کسب کنند و هنرمندان و استریوهایی که نیاز به توان پردازشی برای رندر دارند نیز با هزینه کمتری موفق به دستیابی شوند.

همه چیز درباره Render Token عالی به نظر می رسد اما بهتر است همواره اصول مدیریت سرمایه را رعایت کنید تا علاوه بر سهیم شدن در آینده این پروژه، در صورت شکست سرمایه خود را از دست ندهید.

برای پیش بینی قیمت رمزارزها لازم است فاکتورهای متعددی مثل Roadmap، اهداف تعیین شده، میزان تلاش و حرکت به سمت اهداف و اقبال و استقبال فعالان حوزه ارز های دیجیتال رمزنگاری شده و … را بررسی کنیم و با در نظر گرفتن تحلیل های تکنیکال و بنیادی یا همان فاندامنتال بتوانیم حدس بزنیم روند رشد یا افت به چه صورت خواهد بود.

با توجه به اینکه این مسئله چندان ساده نیست ترجیح می دهیم سرویس های فعال و معتبر در این زمینه را معرفی کنیم.

پایگاه اینترنتی DigitalCoinPrice.com یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال است.

با توجه به برنامه و اهداف پروژه ارز دیجیتال Render Token وب سایت DigitalCoinPrice پیش بینی کرده است که در سال های آینده این رمزارز قیمت های حدودی برآورد شده را داشته باشد که در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

https://digitalcoinprice.com/forecast/render-token
سرویس دیگری که اقدام به پیش بینی قیمت رمزارزها می کند ولت اینوستور است که لینک صفحه پیش بینی RNDR در Walletinvestor به شرح زیر است:

https://walletinvestor.com/forecast/render-token-prediction
امیدواریم مقاله آشنایی با پروژه ارز دیجیتال رندر توکن یا Render Token مفید بوده باشد.

داتیس نتورک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.