اوسیس نتورک و ارز ROSE

اوسیس نتورک و ارز ROSE

شبکه اوسیس (Oasis Network) که در سال 2018 تأسیس شد، اولین پلتفرم بلاکچین با قابلیت حفظ حریم خصوصی است که امور مالی باز و اقتصاد به اشتراک گذاری داده را ترویج می کند. مکانی که در آن کاربران می توانند داده های خود را کنترل کنند و از آن به وسیله ی برنامه ها و شرکت ها استفاده کنند. اوسیس شبیه به پایه های یک ملک است و ثبات آن از اهمیت بالایی برخوردار است. این یک لایه مهمی است که در بخش کریپتو باید ایمن، مقیاس پذیر و همه کاره باشد. به عنوان مثال، اتریوم لایه 1 است که به برنامه های غیر متمرکز (Dapps)، NFT ها و استیبل کوین ها (مانند تتر) اجازه می دهد در بالای آن ساخته شوند. با این حال، علیرغم کاربرد اتریوم، مشکلاتی از جمله: هزینه های زیاد گس، سرعت پایین و مشکلات امنیتی را تجربه می کند. بلاک چین های در حال ظهور مانند شبکه Oasis به دلیل پایه های قوی و غلبه بر این چالش ها دارای پتانسیل بالایی برای رشد هستند. در ادامه به معرفی اوسیس نتورک و توکن بومی آن ارز ROSE خواهیم پرداخت.

شبکه Oasis که برای نسل بعدی بلاکچین طراحی شده است، اولین پلتفرم بلاکچین با قابلیت حفظ حریم خصوصی برای امور مالی باز و اقتصاد داده مسئولانه است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


توکن بومی اوسیس نتورک (Oasis Network) ارز ROSE می باشد. شبکه اوسیس در ترکیب با توان عملیاتی بالا و معماری ایمن خود، می‌ تواند DeFi خصوصی و مقیاس‌ پذیر را تقویت کند، Open Finance را متحول کند و آن را فراتر از معامله‌ گران و پذیرندگان اولیه، به یک بازار انبوه گسترش دهد.

ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد حفظ حریم خصوصی آن نه تنها می‌ تواند امور مالی غیر متمرکز یا DeFi را بازتعریف کند، بلکه نوع جدیدی از دارایی دیجیتال به نام داده‌ های Tokenized را نیز ایجاد می‌ کند که می‌ تواند به کاربران امکان دهد کنترل داده‌ هایی را که تولید می‌ کنند در اختیار داشته باشند و برای قرار دادن آن در برنامه‌ ها پاداش دریافت کنند.

ویژگی های شبکه اوسیس و ارز ROSE
در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های شبکه اوسیس و ارز rose که این شبکه را منحصر بفرد می کند، اشاره شده است: