ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT)

ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT)

ارز دیجیتالارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT) چیست و چه آینده ای دارد؟0 نظر1
ما در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT) را به شما معرفی کرده و درباره ویژگی‌ها و آینده این رمزارز صحبت کنیم. مطابق با آخرین لیست ارائه‌شده در Kraken و برنامه‌های معرفی سهام در این پلتفرم، نشان می‌دهند که قیمت و حجم معاملات ارز دیجیتال انرژی وب توکن (Energy Web Token) به بالاترین سطح خود در این چند سال اخیر، رسیده است.

در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین مباحث مربوط به تولید و ادغام انرژی و منابع تجدید پذیر در مقیاس جهانی است. این انرژی در یک شبکه الکتریکی قرار دارد که زیر نظر انرژی هسته‌ای و تأثیر سوخت‌های پایه کربن است.

ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT) یکی از پروژه‌هایی است که هدف آن در بخش انرژی، تلفیق تکنولوژی بلاک چین است. همچنین این پروژه قصد دارد اپلیکیشن های خود را توسعه داده و یک شبکه برای تبادل انرژی غیرمتمرکز ایجاد کند. طبق آمارهای منتشرشده از بازارهای Cointelegraph و TradingView، قیمت ارز دیجیتال انرژی وب توکن، 65٪ در ۲۴ ساعت گذشته افزایش‌یافته است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


توسعه اصلی این ارز دیجیتال در صرافی کراکن (Kraken) که اول مارس انجام شد، منجر به افزایش قیمت انرژی وب توکن شد. در حال حاضر این صرافی چهارمین صرافی دیجیتال ازنظر حجم معامله بوده و بزرگ‌ترین بازار تجارت خود را در اختیار ارز دیجیتال انرژی وب توکن قرار داده است.

حجم معاملات این رمزارز پس از ورود به وب‌سایت صرافی کراکن 265٪ افزایش پیدا کرد و همچنان بسیاری معتقدند که این روند رو به رشد ادامه پیدا خواهد کرد.

معرفی ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT)
ارز دیجیتال انرژی وب توکن (Energy Web Token) که آن را با نماد EWT نشان می‌دهند، توکن اختصاصی شبکه بلاک چین Energy Web است. این رمزارز بر بستر بلاک چین عمومی اتریوم راه‌اندازی شده و از قراردادهای هوشمند این ارز دیجیتال نیز استفاده می‌کند. توکن Energy Web یا (EWT) به‌منظور حمایت از اپلیکیشن های سازمانی در قسمت انرژی طراحی‌شده است.

شبکه انرژی وب توکن از 15 کشور جهان، به‌وسیله بیش از 25 گره Validator اداره می‌شود. بلاک چین انرژی وب توکن، علاوه بر توکن اصلی EWT شبکه، از تمام توکن‌هایی که از نوع استاندارد ERC هستند نیز پشتیبانی می‌کند.

introduction-Energy-Web-Token
معرفی ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT)

این ارز دیجیتال در سال 2019 به‌وسیله بنیاد انرژی وب که یک موسسه بین‌المللی غیرانتفاعی برای استفاده از ظرفیت‌های بلاک چین در قسمت انرژی است و کنسرسیوم بین‌المللی اعضای آن‌که از شرکت‌های بالادستی آب و برق، انرژی، اپراتورهای شبکه تلفن همراه، فروشندگان فناوری و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار تشکیل می‌شود، راه‌اندازی شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ارز دیجیتال انرژی وب توکن می‌توانند به وب‌سایت رسمی آن‌ Energyweb.org مراجعه کنند. قیمت این ارز دیجیتال در سال 2020 در زمان اولین عرضه، حدود 1.05 دلار بود که رفته‌رفته در طول سال روند صعودی داشت.

ویژگی­ های ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT)
انرژی وب توکن (EWT)، توکن اختصاصی زنجیره انرژی بوده که اثبات صلاحیت ماشین مجازی و بلاک چین عمومی اتریوم محسوب می‌شود. این توکن به‌طور ویژه به‌منظور پشتیبانی از برنامه‌های سازمانی در قسمت انرژی ساخته‌شده است.

بلاک چین انرژی وب توکن تیم توسعه‌دهنده قدرتمندی دارد که از 15 کشور مختلف جهان این شبکه را اداره می‌کنند. پلتفرم انرژی وب توکن خدمات گسترده‌ای به کاربران خود ارائه می‌کند که ازجمله آن‌ها می‌توان به اپراتورهای شبکه و شرکت‌های نوپا و همچنین خدمات نرم‌افزاری اشاره کرد.

یکی از برترین ارزهای دیجیتال در فهرست صرافی کراکن، انرژی وب توکن است که با حمایت این صرافی قیمت آن به‌شدت افزایش یافت. نیروی محرکه بلاک چین این رمزارز که انرژی وب چین (Energy Web Chain) نام دارد، توکن اختصاصی این شبکه است.

این زنجیره بلوک، یک پلتفرم بلاک چینی سازمان‌یافته است که مبتنی بر اثرگذاری بالای رمزارزها و نیازهای بخش انرژی ساخته‌شده است. به گفته تیم توسعه‌دهنده انرژی وب توکن، شرکت‌های سراسر جهان به ارزش واقعی این پروتکل پی برده و بر روی آن سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

آینده ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT)
یکی از بزرگ‌ترین مباحثی که در سطح بین‌المللی در حال پی گیری است، مربوط به تولید و ادغام منابع انرژی تجدید پذیر در یک اکوسیستم الکتریکی، زیر نظر سوخت‌های مبتنی بر قدرت هسته‌ای و کربن است. ارز دیجیتال انرژی وب توکن (EWT) پروژه‌ای در حال رشد است که به‌سرعت محبوبیت آن افزایش می‌یابد. هدف تیم توسعه‌دهنده این پروژه ادغام فن‌آوری بلاک چین با بخش انرژی است.

پروژه انرژی وب توکن همچنین قصد دارد یک تبادل انرژی غیرمتمرکز ایجاد کند و به توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز مالی نیز کمک می‌کند. صرافی کراکن (Kraken) که در حال حاضر چهارمین بازار بزرگ مبادله رمزارزها بر اساس حجم معاملات است، بیشترین بازار تجاری خود را در اختیار ارز دیجیتال انرژی وب توکن قرار داده است. بسیاری از کارشناسان به آینده این ارز دیجیتال امیدوارند و پیش‌بینی می‌شود که به‌زودی جایگاه خوبی در بازار رمزارزها پیدا کند.

Kraken-Exchange
صرافی کراکن (Kraken)

نتیجه­ گیری
ارز دیجیتال انرژی وب توکن که آن را با نماد اختصاری EWT نمایش می‌دهند، یکی از دارایی‌های دیجیتال است که ارزش بازار آن در حال حاضر حدود ۴۶۲.۱۸ میلیون دلار است. این رمزارز در رتبه ۱۰۲ بازار قرارگرفته و سهم ۰.۰۲ درصدی از معاملات کل بازار را در اختیار دارد. فعال‌ترین صرافی که در حال حاضر انرژی وب توکن را پشتیبانی می‌کند، صرافی Kraken است. از آنجایی که بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع انرژی‌های تجدید پذیر و ترکیب آن‌ها با اقتصاد جهانی زیاد شده است، به همین دلیل ارز دیجیتال انرژی وب توکن می‌تواند پیشگام در صنعت جدید انرژی جهان باشد.