اپلیکیشن Kasta

اپلیکیشن Kasta

اخیراً، با کارل(Carl)، هم بنیانگذار و مدیر ارشد بازاریابی Kasta، به صورت زنده در FOX Business مصاحبه شد و میلیون ها نفر شاهد توضیح مفهوم اپلیکیشن Kasta بودند. علاوه بر این، در طول مصاحبه، کارل توضیح می دهد که چگونه Kasta به بیت کوین کمک می کند تا به یک واسطه مبادله تبدیل شود .

13 Kasta App 300x276 - اپلیکیشن Kasta به صورت زنده در Fox Business ذکر شد و در سال 2022 راه اندازی می شود
به گفته کارل، این اتفاق برای هیچ پروژه ای در تاریخ کریپتو نخواهد افتاد. او افزود: «این احتمالاً هرگز برای استارت‌آپ‌هایی در FOX Business اتفاق نیفتاده یا بسیار نادر است». کارل خاطرنشان کرد :

“آنها با من تماس گرفتند تا در مورد حرف بد چارلی مانگر( Charlie Munger) در مورد بیت کوین صحبت کنم و مایکل سیلور(Michael Saylor) که گفته بود بیت کوین یک ارزش ذخیره ای است نه یک واسطه مبادله و آن موقع بود که من از فرصت استفاده کردم تا به بینندگان بگویم که بیت کوین یک ذخیره پر ارزش است. همانطور که لایه دوم را روی بیت کوین تثبیت می کنیم، در واقع می توانیم بیت کوین را به یک وسیله مبادله تبدیل کنیم.”


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


به علاوه، FOX Business در پخش زنده از کارل پرسید: “چه زمانی بیت کوین می تواند به یک واسطه مبادله تبدیل شود؟” کارل پاسخ داد بیت کوین ظرف 20 سال به یک ارز ذخیره جهانی تبدیل خواهد شد. اما، بیت کوین در ژانویه(دی) زمانی که اپلیکیشن Kasta فعال است، تبدیل به یک واسطه مبادله خواهد شد.”