همکاری شیبا اینو با بزرگترین توسعه دهنده بازی‌های ویدیویی استرالیا

همکاری شیبا اینو با بزرگترین توسعه دهنده بازی‌های ویدیویی استرالیا

شیبا اینو این روزها نقل محفل کریپتوکارنسی‌ها است و هر روز اخبار فاندامنتال جدیدی راجع به این میم کوین می‌شنویم. اخیرا نیز خبری مبنی بر همکاری پلتفرم بازی‌های Shiba Inu که یک سیستم جداگانه در اکوسیستم این میم کوین است، با استودیوی بازی های PlaySide، بزرگترین توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیویی در استرالیا، منتشر شده است.

هدف از این همکاری، توسعه یک بازی جدید بر اساس مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT به نام شیبوشی (Shiboshi) در طول 8 ماه آینده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


گری ساکاس (Gerry Sakkas) مدیر عامل استودیوی بازی PlaySide، در این باره اظهار داشت که این همکاری برای توسعه و کشف بیشتر رمز ارزها و NFT ها  فرصت بسیار خوبی را فراهم می‌کند:

ظهور فناوری‌های جدید همچنان رو به گسترش است و این فرصتی ایده‌آلی برای کمپانی پلی ساید است تا در این زمینه همکاری کند، مهارت‌هایش را گسترش دهد و توانایی‌های توسعه خود را به نمایش بگذارد.

گفتنی است که این بازی احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه خواهد شد.

پس از انتشار این خبر سهام پلی ساید که در بورس اوراق بهادار استرالیا معامله می‌شود حدود ۵ درصد رشد کرد و این موضوع نشان می دهد تریدرها از این همکاری جدید هیجان زده هستند. با این حال در زمان انتشار این خبر قیمت توکن شیبا اینو حدود ۲/۵۲ درصد کاهش یافته است.

ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) یک آلت کوین مبتنی بر شبکه اتریوم است که نماد آن یک سگ با نژاد ژاپنی می‌باشد. این میم‌ کوین یکی از رقبای اصلی دوج کوین (Dogecoin) است که این روزها طرفداران زیادی هم پیدا کرده است و آن‌ها شیبا اینو را «قاتل دوج کوین» می‌نامند. این ارز دیجیتال درست مانند دوج کوین میم کوینی است که در ابتدا با هدف طنز و یا جوک عرضه شد. دوج کوین در دسامبر 2013 و شیبا اینو نیز در آگوست 2020 توسط یک فرد یا گروه ناشناس به نام ریوشی (Ryoshi) ایجاد شد.
همچنین ماه گذشته، ویلیام ولک معاون سابق بخش فناوری Activision به عنوان مشاور به پلتفرم بازی‌های شیبا اینو پیوست تا روی پروژه‌ای که ادعا می‌کند یکی از مهم‌ترین بازی‌های کل تاریخ است، کار کند.

بازی Shiboshi برای تیم غیرمتمرکز توسعه دهندگانی که روی راه حل لایه 2 اتریوم به نام Shibarium که هنوز راه اندازی نشده هستند، مجوز می‌گیرد.