ارز دیجیتال بیکسبی کوین ( bixbcoin )

ارز دیجیتال  بیکسبی کوین ( bixbcoin )

طی تماس های مکرر فعالان حوزه ارز دیجیتال با دفتر هلدینگ ارزبوم در خصوص بررسی رمز ارز بیکس بی کوین بر این آمدیم که یک تحلیل کلی در رابطه با این ارز دیجیتال و پایان بخشیدن به این موضوع را به سمع و نظر مخاطبان برسانیم؛ لذا جهت بررسی و جمع آوری اطلاعات و تحلیل های سایت های مختلف بررسی شد و همچنین مکاتباتی با خالق این ارز که گروه MRM صورت گرفت و در نهایت جمع بندی این بررسی ها در اختیار خوانندگان سایت قرار گرفت.

با ارزبوم همراه باشید.

آخرین اپدیت : 1400/01/31

تاریخچه بیکس بی کوین

بیکس بی کوین  در سال 2018 به بازار عرضه شد و پس از عرضه  گسترش زیادی را پیش روی گذاشت. این ارز در سایت وایت پیپر این گونه معرفی می شود:

«بیکسبی کوین نوعی پول الکترونیکی است که خدمات در آن به صورت خودکار ارائه می شود و هیچ نیازی به شخص ثالث یا واسطه ای وجود ندارد. شبکه bixb coin واسطه ها را از بین می برد و تراکنش ها به صورت   P2P  انجام می شوند. با استفاده از این وجه الکترونیکی شما می توانید خرید کنید، به صورت آنلاین سفارش دهید، پول منتقل کنید و یا آنرا به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید.»


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


وقتی به رودمپ این ارز نگاه می کنیم می بینیم که اولین فعالیت های تیمی بیکسبی کوین از اواخر سال 2018 آغاز و ICO این ارز در تاریخ 9 دسامبر 2019 منتشر شده است. در واقع بعد از بررسی تاریخ های رویدادها به این باور رسیدیم که این ارز، تمامی وعده هایی را که بیان نموده بود راس تاریخ موردنظر رونمایی کرده است.

بیکس بی کوین، سکه قابل معامله و قابل استخراج دارای شبکه اختصاصی بلاکچین است که در سال 2018 توسط یک تیم بسیار حرفه ای به نام MRM ساخته شده است؛ تیمی متشکل از کارشناسان بسیاری از کشور های مختلف که با هدف ایجاد یک سیستم کارآمدتر برای استفاده عموم گرد هم آمده اند. گفتنی است این سکه مستقل از هر دولت، سازمان و یا موسسه و مبتنی بر Script است.

بیکس بی کوین بر اساس نیاز بازار به مبادله جهانی بدون محدودیت مرز یا نظارت و مداخله دولت ها شکل گرفته و در صدد ارائه وام های جهانی و بازاریابی چند سطحی است. صرف نظر از ساختار پیچیده رمزنگاری مورد استفاده در نمایش شفاف مبادلات بین فروشندگان و مشتریان در بازار مهمترین عامل در صداقت سیستم فروش و استخراج است.

در مجموع سه میلیون بیکس بی کوین توسط توسعه دهندگان استخراج شده است. به همین دلیل و بر اساس تعداد سکه ها، کیفیت و کارایی بالای آن، احتمال بالا رفتن قیمت وجود دارد به عنوان مثال اگر فقط 300.000 کاربر متقاضی خرید بیکس بی باشند فقط 10 بیکس برای هر کاربر ارائه می شود که آن را مانند هر سکه با ارزش دیگری نادرتر و با ارزش تر می کند و قیمت نیز به میزان قابل توجهی بالا خواهد رفت.

قیمت هر بیکس در زمان عرضه 25 دلار با توجه به روند فروش در بازار در نظر گرفته شد و توسعه دهندگان کلیدی اطمینان دارند که در بازه زمانی کمتر از یکسال با راه اندازی و استفاده از این سکه در فروشگاه های مختلف و بازاریابی چند سطحی سیستم عامل، قیمت سکه بیشتر افزایش خواهد یافت.

فروش سکه در ده مرحله بر اساس تقاضای بازار تنظیم شده بود تا توسعه دهندگان با درآمد حاصل از آن بتوانند بازارهای موازی برای مبادلات مالی سکه ایجاد کنند. با توجه به اینکه تعداد سکه ها پایین تر از سقف سکه های دیگر موجود در بازار است می توان نتیجه گرفت که با ایجاد سکوهای فروش مستقیم و وام های کاملا اتوماتیک و غیره می توان این انتظار را داشت که این سکه یکی از برترین ها شناخته شود.

بیکس بی کوین سکه ای است که بزودی خود را به عنوان نسل جدید از سکه های موجود در جهان معرفی میکند که سرمایه گذاران و بازرگانان یکی از اصلی ترین مصرف کنندگان این سکه خواهند بود.

 

فاکتور های مهم در ظهور ارزهای دیجیتال از جمله بیکس بی کوین

عدم تمرکز، امنیت، ناشناس بودن، ضد تقلب، ماهیت قابل کنترل برخلاف ارزهای معمولی که توسط دولت ها تولید و توزیع می شود ارز دیجیتال بیکس بی متعلق به یک فرد، گروه و یا سازمان خاص و افراد ورودی نیست و شبکه باید از مقررات بیکس بی کوین پیروی کند. این قوانین را می توان در قالب کدهای برنامه ریزی شده در شبکه این سکه مشاهده کرد. به عنوان مثال حداکثر تعداد موجود بیکس بی کوین سه میلیون سکه است و سپس سه واحد بیکس بی به شرح ذیل ذکر می شود.

 

BXB   _   BXC _ BXM

در شبکه بیکس بی کوین معامله از کیف پول شما به شبکه اعلام می شود و ماینرها معاملات را تائید و آنها را در بلاک چین ضبط می کنند و بلوکی را ایجاد و لایه ای بر بلاک چین اضافه و معکوس کردن روند هر تراکنش و شکستن رمزنگاری را دشوارتر می کنند؛ بنابراین با اضافه کردن هر بلاک جدید، تغییر و دستکاری معاملات بسیار دشوارتر از گذشته می شود و همچنین بلوکی که دارای یک Timestamp  است ( هر بلوکی شامل یک تایمستامپ برای تامین زمان انجام هر معامله است ) ناسازگاری با Timestamp قدیمی است.

  رسالت بیکس بی کوین

بیکسبی کوین نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال، یک وسیله پرداخت جهانی و مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است. بیکسبی کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که امکان پرداخت های فوری و کم هزینه را در سراسر جهان فراهم می‌کند.

نرم‌افزار ایجاد و انتقال بیکسبی کوین، به صورت متن‌باز است و می توان این دارایی دیجیتالی را بدون هیچ واسطه و نهاد مرکزی و به صورت کاملا غیرمتمرکز در سراسر جهان منتقل کرد. بیکسبی کوین از زمان ورود به بازار، رشد پایداری بسیاری را تجربه کرده است.

برای بررسی بهتر بلاکچین بیکس بی کوین می توانید از لینک گیت هاب استفاده نمائید.

کد رسمی که در پلتفرم‌های معاملاتی با نشانه اختصاری BIXB نمایش داده می‌شود، به کوین بیکسبی اشاره دارد. تمام تراکنش‌های بیکسبی کوین در یک دفترچه عمومی ثبت می‌شوند و از طریق سایت  اکسپلورر این ارز قابل پیگیری هستند.

تاریخچه یا رودمپ

بیکسبی کوین نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال سابقه زیادی ندارد. اگر بخواهیم مروری بر رودمپ این ارز بیندازیم می توانیم بیان کنیم که این ارز در اواخر سال 2018 پا به عرصه نهاد و در اواخر سال 2019 توانست بستر بلاک چین خود را ایجاد و به عنوان یک سکه ( کوین ) خود را معرفی کند.

(برای مشاهده و بررسی رودمپ می توانید به سایت بیکس بی مراجعه و در قسمت رودمپ اطلاعات مورد نیاز بیکسبی کوین چگونه کار می کند؟)

 

تمام ارزهای دیجیتال از الگوریتم خاصی برای فعالیت استفاده می کنند. الگوریتم بیکسبی کوین Scrypt  است. این الگوریتم دارای امکان محاسبه آسان تر، حجم کار کمتر و در نتیجه توانایی تایید سریع تر تراکنش ها می باشد. الگوریتم Scrypt هزینه‌های معاملات را به میزان قابل‌ توجهی کاهش می‌دهد. ارز بیکسبی کوین در واقع یک کوین از پیش استخراج شده (Pre- Mined) است. کوین های پری مایند در ابتدا توسط خالق آن کوین استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند؛ در واقع ماینرهای این ارز دیجیتال با تایید تراکنش های شبکه، پاداش دریافت می کنند.

استخراج بیکس بی کوین

ماینرها با دریافت پاداش برای هر محاسبه صحیح و در نتیجه افزودن یک بلاک جدید، بابت همکاری خود در شبکه پاداش دریافت می‌کنند. تمام تراکنش های تایید شده این ارز در بسته های دیجیتالی به نام بلاک قرار می‌گیرند، ماینرها در حال حاضر به ازای هر بلاک، که حاوی تراکنش مثبت باشد بین  ۰.۰۰۰۴ تا ۰.۰۱ بیکسبی کوین دریافت می‌کنند. از آن جایی که هر بلاک جدید به طور متوسط در بین ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه ایجاد می‌شود، ازنظر آماری ماینرهای بیشتری امکان دریافت پاداش را دارند. استخراج کنندگان با انجام محاسبات ریاضی، توسط توان محاسباتی کامپیوترهای خود برای شبکه، امنیت شبکه را حفظ می کنند.

برای مثال شما یک دفتر حساب کتاب یک میلیون برگی در نظر بگیرید که وظیفه ماینرها بررسی برگ به برگ این دفتر می باشد و هر برگ را بررسی و در صورت تائید آن برگ که یک بلاک می باشد به دفتر حساب کتاب که یک بلاک چین می باشد اضافه می گردد و ماینر نیز کارمزد خود را دریافت خواهد کرد.

بیکس بی برای استخراج از الگوریتم اثبات سهام استفاده می کند در روش اثبات سهام که به تازگی شروع به فعالیت کرده و ارزهای همچون اتریوم دو و مونرو در حال استفاده از آن هستند از دو روش کریتو نایت و رندوم ایکس برای استخراج استفاده می کند که ما برای آشنایی شما عزیزان برای هر دو مقاله ای تنظیم و درسایت قرار خواهیم داد.

در روش رندوم ایکس که از cpu سیستم رایانه شما برای استخراج استفاده می کند مهم ترین آیتم برای استخراج cpu می باشد و همچون الگریتم کریپتو نایت برای استخراج به کارت گرافیک نیاز نخواهید داشت. پس بیشتر سرمایه گذاری ما برای جمع آوری یک کیس استخراج cpu آن می باشد هر چند که داشتن 8 گیگ رم و هارد ssd خالی از لطف نیست. خب برای اینکه به دست بیاریم از چه CPU  با چه هش ریتی باید استفاده کنیم می توانیم از سایت های مختص این کار استفاده کنیم.

(برای مشاهده یکی از استخرهای ماین بیکسبی کوین به  https://bixbminingpool.com مراجعه کنید.)

 

اطلاعات بیکسبی کوین(BixBcoin)

بیکسبی کوین یک شبکه‌آنلاین است که افراد می‌توانند از آن برای ارسال و پرداخت از یک شخص به شخص دیگر استفاده کنند. بیکسبی کوین به صورت همتا به همتا و غیرمتمرکز است، به این معنی که توسط هیچ نهاد یا دولتی کنترل نمی‌شود. این سیستم پرداخت با ارزهای فیزیکی مانند دلار یا یورو سروکار ندارد وبه جای آن، از واحد حساب خود که نام آن بیکسبی‌کوین (BIXB) است، استفاده می‌کند. خرید و فروش بیکسبی کوین و تبدیل آن به ارزهای فیات رایج را می‌توان به راحتی در صرافی‌های آنلاین انجام داد.

 

تعداد سکه های در گردش بیکسبی کوین چه تعداد است ؟

تا ژانویه ۲۰۲۱ حدود ۷۰ درصد  BIXB در دسترس است و کل بیکسبی کوین موجود حدود ۳ میلیون واحد می باشد. درصد باقیمانده متعلق به پارتنرهای ارائه کننده تسهیلات مالی به مشتریان بیکسبی کوین است که به تفصیل توضیح خواهیم داد.

 

خرید و فروش ارز بیکسبی کوین

برای خرید و فروش این کوین شما می توانید از چند صرافی داخلی و صرافی بین الملل استفاده کنید. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیکسبی کوین به صورت جهانی معامله می‌شود صرافی COINSBIT  و Hotbit بوده و در ایران نیز چندین صرافی در حال معامله و ترید این کوین نوظهور و قدرتمند می باشند.

صرافی هایی که در ایران این ارز را پشتیبانی می کنند به شرح ذیل می باشد:

 صرافی پرشیا

صرافی ارزبوم

صرافی کوینو بیت

صرافی فردا

صرافی بیت لند

صرافی کوینو هیت

 

این ارز دیجیتال به دلیل پلتفرم هایی که در زمان شروع عرضه معرفی نمود توانست با قیمت بالای ۲۵ دلار وارد بازار جهانی گردد. این ارز در سال ۲۰۲۰ به دلیل عرضه و تقاضای مناسب و پلتفرم های مصرفی کوین، رشد قیمت دور از انتظاری داشت و دراوایل سال ۲۰۲۱ رکورد قیمت ۳۱۵ دلار را تجربه کرد.

 

کیف پول بیکسبی کوین

 ارزهای دیجیتال باید در کیف پول مختص خود نگهداری شوند. شما می توانید برای نگهداری این ارز دیجیتال به لینک های زیر رفته و والت های آن را که از امنیت بسیار بالایی برخوردارند، دانلود نمایید:

برای دریافت والت تحت وب بیکسبی کوین به  https://bixbwallet.com / مراجعه کنید.

برای دریافت والت ویندوز ۳۲ و ۶۴ بیکسبی کوین به    https://bixbcoin.com  یا سایت مراجعه کنید.

و برای دریافت والت اندروید بیکسبی کوین در  سایت و نرم افزار گوگل پلی به آدرس لینک

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bixbcoin مراجعه کنید.

 

نمودار قیمت بیکسبی کوین

شکل پایین، نمودار قیمت بیکسبی کوین را در برابر دلار آمریکا نشان می‌دهد. همان طور که می‌بینید قیمت این ارز دیجیتال بعد از یک نزول ناگهانی و جهشی  که پس از آن رخ داده در یک روند صعودی قرار گرفته است. هر چند در حال حاضر قیمت آن با ثبات روبرو بوده و نوسان کمی دارد، در زمان انتشار این مقاله از نظر تکنیکالی شواهد لازم برای صعود قطعی این ارز دیجیتال دیده می شود و روند غیرمنطقی را نیز پشت سر نمی‌گذارد. به نظرمی رسد بعد از افزایش قیمت به بالای ۱۸۵ دلار که بزرگ‌ترین مقاومت نزدیک آن است، این انتظار برای این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت تا وارد یک کانال صعودی تا قیمت ۵۰۰ دلار گردد. در صورت افزایش حجم استفاده از پلتفرم های این کوین که اقدام به بلاک کردن کوین می کنند دور از انتظار نیست که با روند کمبود موجودی کوین تا یک سال آینده، قیمتی بیش از این را هم تجربه کند. در ضمن می توان گفت از عواملی که تاثیر بسزائی در رشد قیمت کوین دارند پلتفرم های وام دهی و ماین این کوین می باشد و بنا به اظهارات کارشناسان این کوین بیش از ۳۰ درصد کوین در اختیار همین پلتفرم ها قراردارد که پارتنرهای مستقل این کوین هستند و در حال ارائه خدمات مالی به اعضای خود هستند. با این وجود بطور کامل نمی توان قیمت اصلی این کوین را پیش بینی کرد ولی با توجه به نظر کارشناسان، این کوین توان رسیدن به قیمت های بالای ۱۰ هزار دلار را در سال های آتی خواهد داشت.

 

پیش بینی قیمت بیکسبی کوین

ام ار ام گروپ ایده پرداز اصلی این کوین مدعی است که تا ۲ سال آینده قیمت این ارز دیجیتال به حدود ۱۰هزار دلار خواهد رسید. با توجه به قیمتی که در حال حاضر این رمز ارز دارا می‌باشد، رسیدن به چنین قیمتی کمی دور از انتظار بوده ولی می‌توان رشد فوق‌العاده‌ای برای بیکسبی در نظر گرفت. با این حال با توجه به اینکه از این رمز ارز قرار است فقط حدود ۳ میلیون واحد عرضه شود و دیگر هیچ واحدی از آن ساخته نخواهد شد، رشد ناگهانی آن هم یکی از گزینه‌های پیش روی این ارز دیجیتال می باشد. کمتر کوینی در بازار وجود دارد که در ابتدای حضور، بتواند پلتفرم های قدرتمند خود را هم عرضه کند کاری که تیم پشتیبانی بیکسبی کوین این مهم را به خوبی انجام داده است.

 

معرفی پلتفرم های بیکسبی کوین

 بیکسبی بانک( BIXB EXCHANGE )

 

پلتفرم بانکینگ آنلاین  بیکسبی کوین، یک پلتفرم غیر متمرکز مالی بر بستر بلاک چین میباشد که به کاربر این اجازه را می دهد تا در آن:

۱-عملیات اکسچنج انجام دهد و کوین های بیت کوین، اتریوم، تتر و بیکسبی کوین را با هم مبادله نماید.

۲- در عرض چند دقیقه می توان افتتاح حساب شخصی کرده و با ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، تتر و بیکسبی کوین انتقال داخلی و بین المللی داشته باشد.

۳-فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کند و یک بازار جهانی برای محصولات و خدمات خود بسازد.

۴-به بازرگانان نیز اجازه می دهد تا در سراسر جهان مبادلات کالایی خود را انجام داده و در یک بستر ایمن،

پرداخت و دریافت فیات و ارز دیجیتال در پوشش جهانی داشته باشند.

۵-سیستم ثبت فاکتور (Invoice) و دریافت مبلغ بصورت آنی و دیجیتال.

۶ـ عملیات بانکی مانند سوییفت (swift)

 

که این کارایی ها و خدمات ارزنده توانسته این پلتفرم را یکی از پلتفرم های قدرتمند حال حاضر ارزهای دیجیتال کند.

 

پلتفرم اکسی تریدر OXITRADER

پلتفرم اکسی تریدر دومین پلتفرم این ارز دیجیتال بود که در زمان پیدایش کوین از آن نیز رونمایی شد.

این پلتفرم با ایده گرفتن از مکانیزم اثبات سهام (pos) و استیکینگ (staking) سیستم فریز بیکسبی کوین و پایداری شبکه خود را ابداع نموده و در دستور کار خود قرارداده است. هر چند از این پروتکل در بلاک چین خود استفاده نمی کند اما ایده ای که از آن گرفته شده می تواند یک نوآوری در این عرصه بوده و این پلتفرم را متمایز نماید. در این پلتفرم هولدرها و افرادی که از بیکسبی کوین استفاده می کنند می توانند برای فریز و پیوستن به ولیدیتورها و ماینرهای این ارز دیجیتال به آن مراجعه کرده و پاداش ماین و پایداری شبکه دریافت نمایند. در این پلتفرم از فریز این کوین می توانید سالانه حدودا تا ۶ درصد از پاداش پایداری شبکه برخوردار شوید. این پلتفرم مسئولیت تراکنش سازی، پایداری شبکه و تبلیغات جهت افزایش ماینرهای این کوین را برعهده دارد.

 

پلتفرم دیفای لونیپتو LOANYPTO

یکی از اقدامات مهم ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز (Decentralized) رویکرد به امور مالی غیر متمرکز است. امور مالی غیرمتمرکز (Decentralized Finance) یا همان دیفای(DEFI) به مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی اشاره دارد که می‌توانند امور مالی مهمی مانند دریافت وام و معاملات مالی را به ‌صورت غیرمتمرکز و بدون نیاز به واسطه انجام ‌دهند. به‌عبارت دیگر، دیفای یک پروژه نیست، بلکه یک اکوسیستم از صدها پروژه گوناگون است که همه آنها خدمات مالی غیرمتمرکز ارائه می‌دهند.

وام دهی با پشتوانه ارزهای دیجیتال وامی است که وثیقه آن، دارایی هایی از نوع رمز ارزهاست به عبارتی وام دهی ارز دیجیتال عملکردی  شبیه به وام دهی همتا به همتا دارد و در این مهم بیکسبی کوین از بازار و رقبا عقب نمانده و حتی پا را فراتر گذاشته و پلتفرم وام دهی غیر متمرکز خود را در همان ماه های نخست با نام لونیپتو (Loanypto) رونمایی کرد. این پلتفرم بسیار خلاقانه طراحی گردیده که نشان از اتاق فکر و تیم قدرتمند توسعه این کوین دارد به نحوی که در کنار وامی که با سود بهره اندک به وام گیرنده اعطا می شود به وثیقه او نیز سالانه تا ۵ درصد سود تعلق می گیرد.

این پلتفرم کاملا هوشمند و بر پهنای بلاک چین کوین طراحی گردیده و تمامی مبادلات داخلی را با استفاده از بستر بلاک چین انجام می دهد و شما همیشه موجودی خود را می توانید در اکسپلوررهای کوین مشاهده نمایید و با خیال راحت سرمایه خود را برای دریافت وام در اختیار سیستم قرار دهید.

استفاده از پلتفرم وام دهی لونیپتو بسیار سریع، آسان و بدون واسطه می باشد و شما بدون گذر از فرآیندهای طولانی دریافت وام های بانکی، قادر به گرفتن وام در کمترین زمان ممکن و با بهره بسیار پایین خواهید بود.

و در نهایت وام گیرنده در همان زمان و به سرعت به وامی که قرار بوده دریافت کند دسترسی پیدا خواهد کرد.

 

 

درگاه پرداخت اینترنتی BIXB GATEWAY 

بحث درگاه اینترنتی برای سایت ها و فروشگاه های آنلاین از مهمترین ملزومات و حیاتی ترین ماژول هاست. بیکسبی کوین برای هر نوع سایت با هرنوع برنامه نویسی، درگاه پرداخت آنلاین ارز دیجیتال خود را ارائه داده است. ضمنا تیم توسعه کوین اعلام نموده بزودی والت جدید آنلاین کوین که مجهز به سیستم درگاهی بسیار پیشرفته است و براحتی می توان در سایت های خود پیاده سازی شود رونمایی خواهد شد و دیگر نیازی به انتقال درگاه به سایت های مرتبط نیست و تمامی عملیات دریافت و پرداخت از طریق سایت شما انجام می گیرد.

طبق گفته تیم توسعه در سایت بیکسبی کوین بزودی از چند پلتفرم جدید و کارآمد مانند بیمه ـ فروشگاه در بستر بلاک چین و بازی های آنلاین و پلتفرم های بیزینسی  رونمایی خواهد شد.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که پروژه‌های نرم‌افزاری، همچون پروژه‌های متن ‌باز بلاک چین، برای موفقیت باید به طورمداوم پیشرفت کنند و این یکی از عوامل مهم در انتخاب یک کوین برای سرمایه گذاری مناسب می باشد و تیم توسعه این کوین دراین مسئله بسیار خوب عمل کرده است.

 

آینده بیکسبی کوین چگونه است؟

پیش‌بینی دقیق آینده‌ بیکسبی کوین غیرممکن نیست؛ چرا که پس از شکوفایی فوق‌العاده‌ این کوین در زمان اندک و با داشتن پلتفرم های قدرتمند مشتری محور و سیستم فوق‌العاده قوی، حمایت از طرف افرادی با سابقه و تیم پشتیبانی قدرتمند و تعداد محدود کوین، دور از ذهن نیست که به زودی بتواند نگاه فعالان در حوزه کریپتوکارنسی را به سمت خود جلب ‌کند و این نشانه ها اندک نمی باشد.

هدف تیم پشتیبانی این سایت استفاده از پلتفرم های مالی و فروشگاهی برای ارتقاء سطح  خرید و فروش کوین می باشد که مطابق نقشه راه این کوین به ترتیب در حال اجراست.

 

چگونه بیکسبی کوین را دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن روند حرکت این کوین می توانید به سایت های تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال و پلتفرم های مالی زیر مراجعه کرده و اطلاعات کامل و بی نقصی را بدست آورید:

سایت کوین مارکت کپ ( Coin market cap )


اگر در زمینه رمز ارزهای دیجیتال فعال باشید. به طور مرتب به تحلیل و بررسی بازار خرید و فروش و حجم معاملات کوین های مختلف خواهید پرداخت. اولین منابع شما موتورهای جست و جوگر هستند.
اولین وبسایتی که به شما نمایش داده خواهد شد، وبسایت کوین مارکت کپ خواهد بود. هر کوینی که بخواهید به دنبال تحلیل آن باشید در این سایت قابل مشاهده خواهد بود. از این طریق می توانید کوین های مختلف را با هم بررسی و به تحلیل آن ها بپردازید

لینک : https://coinmarketcap.com/currencies/bixbcoin

سایت کریپتوکامپر (CryptoCompare)

کریپتوکامپر سرویسی بین‌المللی جهت ارائه داده‌های‌ بازارهای ارز دیجیتال است. این وب‌سایت که برمبنای مقایسه (compare) شکل گرفته است اطلاعاتی در خصوص قیمت بیش از ۵۰۰۰ کوین و تعداد بسیاری جفت‌ارز به کاربران ارائه می‌کند. شرکت کریپتوکامپر در سال ۲۰۱۴ و توسط چارلز هیتر (Charles Hayter) و ولاد کالیکو (Vlad Cealicu) در لندن بنیان گذاری شد. در حال حاضر، کریپتوکامپر ۴۰ کارمند دارد که اکثراً در لندن و تعدادی نیز خارج از قاره اروپا کار می‌کنند.

لینک: https://www.cryptocompare.com/coins/bixb/trades/USDT

 

شرکت و وب سایت معروف داده ها و تحلیل ارزهای دیجیتال ( Nomics )

وب سایت Nomics تغییرات هفت روزه پیش بینی شده از قیمت فعلی، قیمت هفت روزه پیش بینی شده و میانگین خطای ۳۰ روزه را نشان می دهد. سیستم پیش بینی قیمت Nomics براساس مدل ML حافظه طولانی کوتاه مدت (LSTM) است. سیستم های ML به روش نرم افزار سنتی برنامه نویسی نمی کند، در عوض با بررسی مقادیر زیادی از داده ها یاد می گیرند. در این مورد، هوش مصنوعی با استفاده از داده های قیمت ارز دیجیتال جمع آوری شده توسط Nomics در طول فعالیت خود آموزش داده شد.

لینک: https://nomics.com/assets/bixb-bixbcoin

 

سایت و  مجموعه  (FX Empire)

سایت FX Empire  یک درگاه اخبار مالی جهانی است که با ارائه اخبار و تجزیه و تحلیل به روز بازار، نقل قول ها و نمودارها، داده های فنی و ابزارهای مالی متناسب با بازارهای مالی ارائه می دهد.

تحلیل و بررسی بورس سهام نزدک، بورس اوراق بهادار نیویورک، بورس سهام شانگهای، بورس اوراق بهادار لندن، شاخص های برتر، نرخ رشد تولید ناخالص داخلی، نرخ بهره، نرخ تورم، نرخ بیکاری، بدهی دولت ها به تولید ناخالص داخلی، رتبه بندی اعتبار مستقل، معرفی و فیلتر کارگزاران فارکس، ابزار مقایسه کارگزاران فارکس، تبلیغات کارگزاران فارکس، بهترین کارگزاران فارکس، کارگزاران فارکس با بهترین سیستم عامل ها، کارگزاران تنظیم شده فارکس، بهترین کارگزاران فارکس انگلستان، بهترین کارگزاران فارکس ایالات متحده، بهترین کارگزاران استرالیا، بهترین کارگزاران فارکس برای مبتدیان، فیلتر کارگزاران سهام آنلاین، آموزش های مقدماتی، آموزش های پیشرفته، وبینارهای زنده، واژه نامه های مالی ومعرفی مبادلات برتر ارزهای رمزنگاری شده از تخصص های  اصلی این سایت مالی می باشد.

لینک: https://pt.fxempire.com/crypto/bixb

 

وبسایت و برنامه  (coincodex)

برنامه CoinCodex پیگیری بیتکوین، اتریوم و بیش از ۷۰۰۰ ارز دیجیتال دیگر را برای مشتریان و دنبال کنندگان آنها آسان می کند. این سایت ردیابی قیمت ارز رمزنگاری شده را بر اساس میانگین وزنی حجم جهانی از بیش از ۳۰۰ صرافی متصل به خود آنالیز کرده و دقیق ترین و مطمئن ترین داده های قیمت گذاری رمزنگاری را در برنامه خود اعلام می کند و شما می توانید در کسری از ثانیه به این اطلاعات مهم دست پیدا کنید. تجزیه و تحلیل عملکرد قیمت با نمودارهای خطی جامع یا نمودارهای شمعدان و بهره گیری از معیارهای مهم مانند قیمت زنده، سرمایه بازار، حجم ۲۴ ساعته، دامنه قیمت ۲۴ ساعته، عرضه در گردش، ارزش بالای همیشگی، قیمت ICO، بازده سرمایه گذاری (ROI) از مواردی است که در این سایت در اختیار شما قرار می گیرد.

لینک: https://coincodex.com/crypto/bixbcoin/

 

سایت قدرتمند تحلیل کوین چکاپ (CoinCheckup)

این پلتفرم خود را تحلیل‌گر بازار و ارائه‌دهنده آمار مربوط به سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال معرفی می‌کند. در واقع، کوین چکاپ پلتفرمی برای آگاهی از چگونگی انجام معاملات در بازارهای ارز دیجیتال در سرتاسر دنیا است و اطلاعات جامع، کامل و مناسبی در اختیار سرمایه‌گذاران تازه‌ کار و غیرحرفه‌ای قرار می‌دهد. امکانات این پلتفرم به پنج بخش اصلی تقسیم شده است: بازار (Market)، تحلیل (Analysis)، پیش‌بینی (Predictions)، اخبار (News) و فروش توکن (Token Sales). علاوه بر این، در این بخش می‌توانید دسته‌بندی (Categories) دارایی‌های دیجیتال را نیز به دلخواه خود مشخص کنید؛ این دسته‌بندی‌ها عبارتند از:

 

 (DeFi Coins) کوین‌های حوزه دیفای

(Stablecoins) استیبل کوین‌ها یا همان کوین‌هایی که ارزش پایدار دارند

(Exchange Tokens) توکن‌های بومی صرافی‌ها

(Privacy coins) کوین‌هایی که مبتنی بر حفظ حریم خصوصی هستند

(Proof-of-Stock) کوین‌هایی اثبات سهام

(Proof-of-Work) کوین های اثبات کار

 (Tokenized Stocks) سهام‌های توکنیزه شده

لینک: https://coincheckup.com/coins/bixbcoin

و دیگر سایت های اطلاع رسانی معتبر که میتوان اطلاعاتی در رابطه با بیکس بی کوین را مطالعه نمود

coinchekup.com

coincodex.com

pt.fxempire.com

nomics.com

cryptocompare.com

cryptonews.com

coincost.net

cmc.io

coinranking.com

coingecko.com

coindataflow.com

cryptoatlas.io

coingolive.com

 

نتیجه گیری

پیدایش رمز ارزهای گوناگون در سال‌های اخیر فوق‌العاده افزایش یافته است به ‌نحوی ‌که در همین چندسال تعداد آن‌ها به بیش از ۲۵۰۰ نمونه می‌رسد. در میان انبوه این ارزهای دیجیتال انتخاب یکی از آن‌ها به این راحتی‌ها نخواهد بود و نیاز به بررسی‌های زیادی دارد. در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری بر روی هر نوع ارز ریسک های خود را دارد . در این میان بیکسبی کوین از جمله نمونه‌هایی است که با توجه به سخت‌افزارهایی که در اختیار دارد تبدیل به ارزی با قابلیت‌های جذاب و مطمئن در آینده شده است. پس از بررسی های لازم تصمیم گرفتیم ارز بیکسبی کوین را به لیست ارزهای صرافی ارزبوم اضافه کنیم و در این مقاله سعی کردیم تا به صورت تخصصی همه‌ نکات مربوط به این ارز دیجیتال را با هم مرور کنیم و اطلاعات دقیقی از آن را در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که بتوانید بهترین انتخاب را در حوزه سرمایه گذاری و استخراج داشته باشید. کارشناسان هلدینگ ارزبوم آماده پاسخگویی به هرگونه سئوالات شما در حوزه ارزهای دیجیتال می باشند. با ما در تماس باشید.