معرفی ارز دیجیتال RLY) Rally)

معرفی ارز دیجیتال RLY) Rally)

Rally Network یک شبکه باز و غیرمتمرکز است که با رمز حاکمیت ERC-20 فعالیت می‌کند. ارز RLY به این معنی است که این شبکه مبتنی بر بلاکچین Ethereum ساخته شده است و می‌تواند در شبکه اصلی اتریوم ارسال و دریافت شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال RLY) Rally) و بررسی آینده ارز دیجیتال RLY) Rally) بپردازیم.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


ارز دیجیتال RLY) Rally) چیست؟
Rally شبکه‌ای است که به سازندگان این امکان را می‌دهد تا به وسیله‌ی رمز اجتماعی به مبادله بپردازند. این رمزهای اجتماعی می‌تواند در هر پلتفرمی عمل کرده و کارایی داشته باشد. این امر باعث می‌شود این شبکه مستقل باشد. سازندگان می‌توانند در هر مکانی که هستند با شبکه‌های اصلی خود در ارتباط باشند. تفاوتی ندارد که فعالیت سازندگان در سیستم عامل‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند یا در رویدادهای حضوری هستند. در هر صورت می‌توانند با انجمن‌های خود ارتباط برقرار کنند.

اینکه سازندگان چگونه می‌توانند رمز خود را به شبکه‌ی خود انتقال دهند شامل هیچگونه محدودیتی نمی‌شود. این بدان جهت است که هر ارز می‌تواند با تغییر جامعه تغییر کرده و سازگار شود. تنها نکته‌ی مهم این است که این شبکه توسط خلاقیت محدود می‌شود. در حال حاضر هیچ مبلغی برای خلق یک سکه Creator به پلتفرم پرداخت نمی‌شود و Rally هیچ معامله‌ای بین خالق یا طرفداران آنها را کاهش نمی دهد.

استفاده از شبکه‌ی رشد اقتصادی منفرد، به سازندگان و انجمن‌های آن‌ها این‌ امکان را می‌دهد که بتوانند جوایز هفتگی شبکه را که مستقیماً به اقتصاد آنها واریز می‌شود، بدست آورند. این پاداش‌های هفتگی به سازندگان و وفادارترین طرفدارانشان به این دلیل تعلق می‌گیرد که به سوخت رسانی به شبکه و رشد اقتصادی آن‌ها کمک می‌‌کند.

لازم به ذکر است که سکه Creator که در بلاکچین ضرب شده و در این فناوری معتبر شناخته می‌شود ارزی قانونی است و مقدار مشخصی از RLY ددر هر سکه Creator تعبیه شده است که ارزش پولی واقعی به آن می‌دهد.

 

قیمت Creator Coin چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سکه Creator متغیر است اما به طور کلی، ارزش هر سکه خاص توسط عرضه و تقاضا، الگوهای نگهداری سکه، معاملات کلی و قیمت فعلی بازار RLY دلار تعیین می شود. علاوه بر این، از آنجا که سازندگان ابن ارز همان سازندگان شبکه رالی هستند، تعامل این دو شبکه با یکدیگر باعث تعامل سود می‌شود.

Rally به طور مداوم با تبدیل بخشی از سکه خود به ارزهای دیگر مانند ارزهای سنتی فیات (مثلا USD) یا سایر ارزهای رمزپایه، دریافت ارزش پولی واقعی از اقتصاد خود را برای سازندگان آسان‌تر می‌کند

از طرف دیگر این ارز برای این‌که به سازندگان کمک کند تا تجربه‌ی یکپارچه‌ای را تجربه کنند، با شرکت‌هایی مانند Ethereum ، Uniswap و Uphold همکاری می‌کند.

 

ویژگی‌های ارز دیجیتال RLY

سکه Creator محدود به یک سیستم عامل یا روش کسب درآمد نیست. به همین دلیل است که هر سازنده‌ای می‌تواند با استفاده از این ارز با هر سیستم عامل یا هر شبکه‌ای ارتباط پیدا کند. این تجربه جدید و بهبود یافته توسط کانون هواداران به وجود آمده است که به هواداران امکان می‌دهد مستقیما در اقتصاد پویا و خلاق شرکت کنند.

سازندگان می‌توانند از سکه خود برای اعطای پاداش به طرفدارانی که به آنها کمک می‌کنند و آنها را حمایت می‌کنند استفاده کنند‌. آن‌ها می‌توانند یا به صورت مستقیم سکه را اهدا کنند یا با شرکت دادن آن‌ها در انجمن خود به طرفداران پاداش دهند.

حتی می‌توانند از سکه‌ها به عنوان ابزار تعامل با طرفداران استفاده کنند. این بدان معنی است که به طرفدارانی که ارز آن‌ها را ذخیره می‌کنند اجازه داده می‌شود به رویدادها، تجارت، اتاق گفتگو، خدمات یا محتوا دسترسی داشته باشند. سازندگان می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از این سکه‌ها در هر جامعه‌ای که تمایل دارند استفاده کنند.

موفقیت شبکه رالی توسط جامعه سازندگان به دست می‌آید. شاید بهتر است بدانید به همین دلیل این جامعه هر روز در حال رشد است. سازندگان می‌توانند نحوه‌ی استفاده از توکن خود را برای دیگر سازندگان به اشتراک بگذارند.