ارز دیجیتال و بازی Wanaka Farm

ارز دیجیتال و بازی Wanaka Farm

واناکا فارم یا Wanaka Farm یک بازی مبتنی بر NFT Blockchain است که ارز دیجیتال آن با نماد WANA شناخته می شود و پس از معرفی به پیش بینی قیمت و آینده رمزارز وانا (WANA) خواهیم پرداخت، همراه باشید.

ارز دیجیتال Wanaka Farm چیست؟ پیش بینی آینده و قیمت رمزارز WANA
ارز دیجیتال واناکا فارم یا Wanaka Farm چیست؟
واناکا فارم یا Wanaka Farm یک بازی مبتنی بر NFT Blockchain است که ارز دیجیتال آن با نماد WANA شناخته می شود.

Wanaka Farm یک بازی منحصر به فرد مبتنی بر بلاکچین NFT می باشد.

این بازی با الهام گرفتن از یک جزیره رویایی زیبا در نیوزلند به نام Wanaka ایجاد شده است.

مدل این بازی در جهت کسب درآمد، یکی از جدیدترین پیشرفت هایی است که در صنعت بازی سازی صورت گرفته که این مدل هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران به صورت ویژه ارزشمند خواهد بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


به عبارتی در این مدل تجارت که آن را اقتصاد باز می نامیم، مزایا شامل همه بازیکنانی می شود که با شرکت در سیستم بازی ارزش افزوده می کنند.

شهر واناکا در انتهای جنوب دریاچه Wanaka واقع شده است، که توسط زیبایی های طبیعی زرق و برق دار از کوه ها، دریاچه ها و جنگل ها احاطه شده است.

احساس بازی به همان اندازه چشم انداز و صدای Wanaka را شامل می شود تا زیبایی طبیعی و تجربه آرامش بخش همهجانبه را در اختیار داشته باشد. مدل بازی به دست آوردن آخرین توسعه در صنعت بازی است.

این یک مدل کسب و کار است که مفهوم یک اقتصاد باز را در بر می گیرد و مزایای مالی را برای همه بازیکنان ارائه می دهد که با کمک به اکوسیستم بازی ارزش افزوده می شود.

بنیان گذار این ارز Truon Tran و توسعه دهنده بلاکچین بازی نیز Tien Tran می باشد. تیم توسعه دهنده این ارز متشکل از یک تیم جوان است که بسیاری از آن ها مسئول عملیات های مربوط به توکن و همچنین تولید آن هستند.

آدرس وب سایت رسمی پروژه:

wanakafarm.com
آدرس قرارداد هوشمند در بایننس اسمارت چین:

0x339C72829AB7DD45C3C52f965E7ABe358dd8761E

پیش بینی قیمت و آینده رمزارز WANA
با توسعه پروژه های گیمینگ مبتنی بر بلاکچین اکنون به نظر می رسد بتوانیم سهم بزرگی برای حوزه بازی در دنیای کریپتوکارنسی درنظر بگیریم.

رمزارز واناکا فارم در دسته بازی های بلاکچینی قرار می گیرد که قرار است امکان کسب درآمد حین بازی کردن را فراهم کند و در مدت کوتاهی توانسته است توجه فعالان حوزه کریپتو را به خود جلب کند و سرمایه گذاران بسیاری را جذب کند.

پیش بینی می شود Wanaka Farm بتواند آینده روشنی داشته باشد اما شما همواره به اصول مدیریت سرمایه پای بند باشید.

برای پیش بینی قیمت رمزارزها لازم است فاکتورهای متعددی مثل Roadmap، اهداف تعیین شده، میزان تلاش و حرکت به سمت اهداف و اقبال و استقبال فعالان حوزه ارز های دیجیتال رمزنگاری شده و … را بررسی کنیم و با در نظر گرفتن تحلیل های تکنیکال و بنیادی یا همان فاندامنتال بتوانیم حدس بزنیم روند رشد یا افت به چه صورت خواهد بود.

با توجه به اینکه این مسئله چندان ساده نیست ترجیح می دهیم سرویس های فعال و معتبر در این زمینه را معرفی کنیم.

پایگاه اینترنتی DigitalCoinPrice.com یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال است.

با توجه به برنامه و اهداف پروژه ارز دیجیتال Wanaka Farm وب سایت DigitalCoinPrice پیش بینی کرده است که در سال های آینده این رمزارز قیمت های حدودی برآورد شده را داشته باشد که در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

https://digitalcoinprice.com/forecast/wanaka-farm
سرویس دیگری که اقدام به پیش بینی قیمت رمزارزها می کند ولت اینوستور است که لینک صفحه پیش بینی WANA در Walletinvestor به شرح زیر است:

https://walletinvestor.com/forecast/wanaka-farm-prediction
راه های کسب درآمد در واناکا فارم Wanaka FARM
در WanakaFarm بازیکنان می توانند از راه های مختلفی کسب درآمد کنند:

اقلام را در Wanakatrade بفروشند.
ماموریت ها را کامل کنند.
در مسابقات شرکت کنند.
وانا را استیک کنند.
در ساختار حکمرانی dao شرکت کنند.
از طریق جوایز بخت آزمایی

نحوه کار پلتفرم Wanaka Farm
نحوه کار این بازی به این صورت است که بازیکنان با مواردی هم چون کشاورزی، کشت زمین، پرورش حیوانات خانگی و… در نقش یک کشاورز عمل می کنند.

در این بازی کشاورزان می توانند زمین های خود را با مواردی که در WANASHOP قرار دارد تزیین کنند.

در نهایت به بازیکنان در این بازی این امتیاز تعلق می گیرد که موارد انجام داده شده را به صورت NFT ایجاد و یا نگهداری کنند و به صورت رایگان آن ها را در WanaTrade با سایربازیکنان با توجه به نیاز آن ها معامله کنند.

به بیان ساده در این بازی مردم می توانند زمین های مجازی خود و سایر موارد مانند کاشت، رشد و برداشت در زمین مجازی را برای به دست آوردن توکن وانا داشته باشند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


سرمایه گذاران توکن وانا Wana و شرکای آن چه کسانی هستند؟
بسیاری از شرکت های مطرح در این توکن و پلتفرم آن سرمایه گذاری کرده اند. اسامی سرمایه گذاران و شرکای این توکن را در لیست زیر مشاهده می کنید.

Kyber Alumni Fund
Blockchain Ape
Tomochain
Poolz
DuckDao
Oxbull
Mochi Market
Ca’ Koin
Mochi Lab

همچنین شرکت Certik مسئولیت تامین امنیت توکن وانا را به عهده گرفته است.

امیدواریم مقاله آشنایی با پروژه ارز دیجیتال واناکا فارم یا Wanaka Farm مفید بوده باشد.