ارز دیجیتال آکیتا (Akita Inu)

ارز دیجیتال آکیتا (Akita Inu)

مقدمه
ارز دیجیتال Akita Ino یک توکن ERC-20 در بلاکچین Ethereum است. در اصل ارز دیجیتال آکیتا یک توکن بدون بلاکچین اختصاصی بوده و به‌ عنوان برادر کوچک‌تر Doge و Shiba Inu شناخته می‌شود. در حال حاضر آکیتا اینو (秋田犬) دارای یک انجمن قوی متشکل از بیش از 45 هزار سرمایه‌گذار، یک تیم اختصاصی معروف به Polarfox Lab و بسیاری از ناظران کمک‌کننده به فدراسیون انجمن است. هدف اصلی این تیم تبدیل توکن AKITA از یک توکن میم به یک کوین واقعی، مفید با موارد استفاده مختلف است. در ادامه این مطلب به معرفی کامل توکن آکیتا می‌پردازیم.

معرفی شبکه آکیتا اینو
سه پروژه مربوط به آکیتا از ماه مه 2021 مشغول به کار هستند.

صرافی DreamSwap روی Ethereum؛ این صرافی به شما این امکان را می‌دهد که توکن AKITA خود را همراه با سایر توکن‌های داگ، استیک کنید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟یک پل میان بلاکچینی Avalanche / Ethereum که به شما این امکان را می‌دهد که آکیتا خود را به اولانچ و برعکس ارسال کنید.
صرافی غیرمتمرکز Polarfox؛ پروژه اصلی این تیم در بلاکچین اولانچ است که شامل AKITA نیز می‌شود.
صرافی غیرمتمرکز Polarfox از چند طریق به طور هم‌زمان توکن آکیتا را در فرآیندهای خود درگیر می‌کند که عبارت‌اند از:

برای دسترسی به پیش‌فروش توکن‌های PFX (Polarfox) به مقدار مشخصی از توکن‌های AKITA نیاز است.
توکن حاکمیت AKITA، معروف به gAKITA که در صرافی غیرمتمرکز Polarfox به دست می‌آید. gAKITA رهبری جامعه را برای استفاده از اهرم قدرت شبکه برای جمع‌آوری کمک‌های مالی و توسعه تشویق می‌کند. gAKITA تنها در یک دوره 60 روزه ضرب شده و در این زمان دارندگان آکیتا قادر هستند از طریق استیک AKITA، توکن gAKITA به دست آورند. همچنین با استیک gAKITA نیز می‌توانید gAKITA بیشتری به دست آورند.
حاکمیت AKITA در Polarfox اجرا خواهد شد.
در هر سه این پروژه‌ها پیشرفت خوبی حاصل شده است.

شبکه AKITA و ارز دیجیتال Akita Ino یک جامعه و همچنین یک آزمایش اجتماعی همراه با اقتصاد توکنی (Tokenomics) است. این پروژه افراد همفکری را که به دنبال سرمایه‌گذاری در یک تجربه مشترک هستند، گرد هم آورده است. از طریق تعاملات یک پلتفرم سوشال‌مدیای غیرمتمرکز و ناشناس، سرمایه‌گذاران توکن AKITA به فروشندگان و سازمان‌هایی که توسط اعضا و خیرین انتخاب شده‌اند، دسترسی خواهند داشت.

همچنین ببینید: آینده ارز دیجیتال آوه (Aave) + پیش بینی قیمت
ویژگی‌های ارز دیجیتال Akita Ino‌
در این قسمت به معرفی ویژگی‌های AKITA و تعدادی از تعاریف مرتبط با آن می‌پردازیم:

ویژگی‌های تیم AKITA
تعدا اعضا تیم فعال در شبکه آکیتا در چند ماه گذشته رشد داشته است. اعضا فعال در این تیم در تاریخ می 2021 عبارت‌اند از:

تیم رهبری:

Relic: سرپرست پروژه
Clem: توسعه‌دهنده اصلیارز دیجیتال آکیتا (Akita Inu) چیست؟ همه چیز درباره توکن AKITA
تیم توسعه: Polarfox، پل میان بلاکچینیAvalanche ، وب‌سایت AKITA

Hans Dampf: طراح وب‌سایت
Nicolas Hebrard: کیفیت و استحکام ساختار / اجرایی
Anthony Dalin: کیفیت و استحکام ساختار / اجرایی
تیم Dreamswap

Mehir Widekar: کیفیت و استحکام ساختار / اجرایی
Chaitenya Gupta: کیفیت و استحکام ساختار / اجرایی
تیم بازاریابی

CryptoNurse (Geena Scalzo): مدیریت
Bernie (John Hua): بازاریابی و مدیریت
Austin Dash: بازاریابی
Tony Try: توسعه‌دهنده FinTech
Ryan MacGavin: انجمن
محل تأمین مالی پروژه Akita Ino
تیم Akita / Polarfox از تاریخ فوریه سال جاری بدون هیچ بودجه‌ای در حال کار روی Polarfox DEX، پل میان بلاکچینی، وب‌سایت و DreamSwap است. بسیاری از اعضای تیم همچنان به ‌صورت نیمه‌وقت و آخر هفته‌ها کار می‌کنند. بر طبق انتظار تیم آکیتا اینو بودجه این پروژه از دو راه تأمین خواهد شد:

از طریق نگه‌داشتن درصد کمی از منبع توکن PFX، در هنگام شروع پروژه.
از طریق دریافت کمیسیون 0.03 درصدی در هر تراکنش مربوط به توکن PFX. با وجود ماهیت تورمی PFX، این مورد می‌تواند به ‌تنهایی برای تأمین بودجه تیم کافی باشد.
میزان کل موجود در منابع آکیتا اینو
در حال حاضر تعداد کل ارز دیجیتال Akita Ino برابر با 95 تریلیون AKITA است. زمانی که AKITA$ برای اولین ‌بار ضرب شد، منبع محدود 100 تریلیون توکنی داشت و نصف این میزان برای ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، بنیان‌گذار اتریوم، فرستاده شد.

علاوه بر این، سازنده اصلی توکن AKITA علاوه بر کلیدهای قرارداد، 5 تریلیون از توکن‌ها را سوزاند.

سوزاندن عملی است که به‌منظور حذف کلی توکن از چرخه بازار انجام می‌شود؛ بنابراین عرضه توکن محدود می‌شود.
انتظار می‌رود در آینده هیچ افزایش عرضه توکن و توکن‌سوزی دیگری برای ارز دیجیتال آکیتا اتفاق نیفتد.

در ماه می 2021، ویتالیک بوترین درباره امنیت کیف پول دیجیتالی خود و هر گونه اثر منفی احتمالی ناشی از نگه‌داشتن مقدار زیادی AKITA$ نگران بود. او تصمیم گرفت بخش کمی از آن (حدود 0.7%) را به صندوق‌های امداد بیماری کرونا (COVID19) در هند ارسال کند. پس از آن نیز بخش اعظمی از دارایی خود را به GitCoin که یک صندوق پروژه منبع باز است، اهدا کرد.

هم‌اکنون پروژه GitCoin با تیم شبکه آکیتا اینو در خصوص چگونگی استفاده بهینه از این توکن‌ها و همچنین حفظ توکن‌های ایکونومیک اصلیAKITA $ در حال بحث و گفت‌وگو است. زمانی که درباره این برنامه تصمیم‌گیری شود، تیم ارز دیجیتال Akita Ino در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

همچنین ببینید: آینده اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) + پیش بینی قیمت
ارزش بازار ارز دیجیتال Akita Ino چقدر است؟
از آنجایی ‌که بسیاری از سایت‌های شاخص‌ مانند CoinGecko و CoinMarketCap، معیارهای توکن AKITA را به ‌درستی محاسبه نمی‌کنند، بنابراین ارزش بازار نیز به ‌صورت دقیق نشان داده نمی‌شوند. برای مشاهده دقیق ارزش بازار آکیتا به سایت dextools.io بروید و سپس روی “View Market Cap” کلیک کنید.ارز دیجیتال آکیتا (Akita Inu) چیست؟ همه چیز درباره توکن AKITA

معرفی Labs Polarfox
پروژه Polarfox Labs اولین ‌بار به ‌عنوان پروژه Polarfox شناخته شد و به خاطر یک نیاز بسیار عمیق ایجاد گردید؛ چراکه ارز دیجیتال آکیتا فاقد تیم و پروژه بود. در واقع اعضای مختلف برای ایجاد یک پروژه که سرانجام سبب تشکیل تیم Polarfox Labs شد، گرد هم آمدند. ادغام ارز دیجیتال Akita Ino در یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز، تصمیمی است که توسط این انجمن گرفته شده است.

هنگامی‌ که توسعه‌دهندگان در حال کار روی اتریوم بودند، پیچیدگی‌های ساخت یک شبکه اجتماعی را درک کردند. در این زمان یک ایده جدید به نام Polarfox متولد شد.
تیم Polarfox Labs برای تقویت توسعه پروژه‌های آینده در اکوسیستم، اکوسیستمی را با محوریت صرافی غیر متمرکز (DEX) ایجاد خواهد کرد. در ابتدا Polarfox برای حل مسئله اصلی محصولات DeFi یعنی نقدینگی کافی، DEX ایجاد خواهد کرد. DEX مانند منبع اصلی بودجه تیم توسعه برای توسعه بیشتر اکوسیستم عمل خواهد کرد.ارز دیجیتال آکیتا (Akita Inu) چیست؟ همه چیز درباره توکن AKITA

پس از راه‌اندازی Polarfox چه اتفاقی برای AKITA می‌افتد؟
آکیتا اینو بخشی از اکوسیستم Polarfox شده و با گذشت زمان موارد استفاده بیشتری به آن داده خواهد شد. AKITA هم‌زمان در دو بلاکچین Ethereum و Avalanche موجود است و در هر زمان امکان انجام معامله یک‌به‌یک وجود دارد.

نحوه خرید ارز دیجیتال Akita Ino
خرید توکن AKITA در زنجیره هوشمند بایننس امکان‌پذیر نیست. اگر برای خرید ارز دیجیتال آکیتا در بلاکچین بایننس با شما تماسی گرفته و پیشنهادی ارائه شد، مراقب باشید؛ چراکه بی‌شک یک مورد کلاهبرداری است.

در حال حاضر توکن آکیتا در صرافی هایی مانند یونی سواپ، اوکی اکس، Gate.io و… قابل خرید و فروش است.ارز دیجیتال آکیتا (Akita Inu) چیست؟ همه چیز درباره توکن AKITA

آیا ارز دیجیتال آکیتا، gAKITA و PFX قابل استخراج هستند؟
هر دوی PFX و gAKITA در DEX Polarfox قابل استخراج هستند. همچنین DREAM در DreamSwap قابل استخراج است. اما توکن AKITA قابل استخراج نیست.

برای خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال کلیک کنید.
سخن پایانی
در ابتدا ارز دیجیتال Akita Ino یک توکن میم بدون تیم و پروژه در بلاکچین اتریوم بوده اما اکنون از تعداد زیادی سرمایه‌گذار، تیم اختصاصی و ناظران کمک‌کننده تشکیل شده که در تلاش هستند این توکن را به یک رمزارز واقعی تبدیل کنند. به ‌طور کلی امکان استخراج و همچنین خرید ارز دیجیتال آکیتا در شبکه هوشمند بایننس وجود ندارد و هم‌اکنون تعداد کل توکن AKITA برابر با 95 تریلیون AKITA است.

این مقاله صرفاً جنبه آموزشی دارد و به هیچ عنوان به معنی توصیه به سرمایه گذاری یا خرید و فروش این ارز دیجیتال نیست.