جستجوگر بلاک چیر اکنون به زبان فارسی

جستجوگر بلاک چیر اکنون به زبان فارسی

موتور جستجو و تحلیل بلاک چیر اکنون به زبان فارسی در دسترس است. پس از ارائه این وب سایت به 8 زبان دیگر، فارسی زبانان می توانند از خدمات آن به زبان مادری خود نیز استفاده کنند. بلاک چیر در موتور جستجو و ابزارهای توسعه دهنده خود  از 16 بلاک چین مختلف پشتیبانی می کند.

هدف بلاک چیر دسترسی همه به داده های بلاک چین است. این وب سایت پس از ارائه کلید API رایگان به دانش آموزان از طریق GitHub Student Developer Pack، اکنون قصد دارد اخبار سایت را به بیشتر زبان ها ترجمه کند تا امکان دسترسی برای همه را فراهم کند.

بلاک چیر یک موتور جستجوگر و تحلیلی برای یافتن، مرتب سازی و فیلتر کردن انواع اطلاعات ذخیره شده در بلاک چین ها ارائه می دهد.  اطلاعات آدرس و تراکنش و همچنین داده های متنی ذخیره شده در قسمت OP_RETURN تراکنش، نمونه هایی از این اطلاعات هستند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


دیگر ابزارهای بلاک چیر
بلاک چیر علاوه بر  موتور جستجو و تحلیلی، طیف گسترده ای از ابزارهای حرفه ای مانند API،Data Dumps وRelease Monitor را  ارائه می دهد که دانشمندان، محققان، توسعه دهندگان کیف پول ها، صرافی ها و شرکت های تحیقیق در سراسر جهان می تواننند از آنها استفاده کنند.

API بسیاری از نقاط پایانی را پشتیبانی می کند که از طریق آنها می توان داده های بلاک چین را جستجو، مرتب و فیلتر کرد. توسعه دهندگان کیف پول های چند ارزی، صرافی ها، محققان و دانشمندان از API به عنوان مدلی از سرویس زیرساخت های رایانه ای استفاده می کنند. لوکاس رووردا (مدیر توسعه کسب و کار در بلاک چیر) گفت، ما چندین ابزار توسعه دهنده ارائه داده ایم که به خاطر قابلیت های جامع خود شناخته شده هستند.

سیاست “حفظ حریم خصوصی” بلاک چیر در بازار بلاک چین فوق العاده است. این شرکت داده های کاربر را جمع آوری نمی کند و کاربران را ردیابی نمی کند. همچنین اطلاعات کاربر را با اشخاص ثالث مانند Google Analytics و Advertising Networks به اشتراک نمی گذارد. جمع نکردن داده های کاربر صرفا  برای جلوگیری از فاش شدن اطلاعات است. بدین ترتیب اطلاعات جستجوی کاربران این وب سایت در معرض عموم قرار نمی گیرند و این امر احتمال دستیابی مجرمان سایبری به این اطلاعات را از بین می برد.

طرح بعدی چیست؟
بلاک چیر پس از راه اندازی نسخه فارسی وب سایت، اکنون به دنبال برقراری ارتباط با صرافی ها، کیف پول ها، رسانه ها، شرکت های تحقیقاتی و غیره فارسی زبان است که تمایل به استفاده از ابزارهای آن را دارند. کاربران فارسی زبان می توانند از طریق موتور جستجو و تحلیل به نسخه فارسی وب سایت دسترسی داشته باشند.

درباره بلاک چیر
بلاک چیر یک موتور جستجو و تحلیلی است که طیف وسیعی از ابزارهای تخصصی را در اختیار دانشمندان و توسعه دهندگان کیف پول های چند ارزی و صرافی های 15 بلاک چین مختلف قرار می دهد. این شامل API، Release monitor برای ردیابی هارد فورک های آینده و بروز رسانی های کُر کلاینت برای 12 بلاک چین مختلف، Data Dumps  یک ردیاب ناشناس پرتفوی و نمودارهایی با داده های پولی و بلاک چین است. این وب سایت اکنون به 9 زبان ارائه می شود و اطلاعات کاربر را جمع آوری نمی کند و آنها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد.