ارز دیجیتال اکومی (ECOMI)

ارز دیجیتال اکومی (ECOMI) 

ارز دیجیتال اکومی (ECOMI) در حال حاضر بیشتر بخاطر بازار NFT توکن غیرقابل تغییر شناخته می شود ، زیرا NFT ها در حال حاضر بسیار داغ هستند. با این حال ، اکوسیستم ایجاد شده توسط ارز دیجیتال اکومی بیش از این است ، زیرا بلاک چین به دنبال آن است که در نهایت یک پلتفرم دیجیتالی همه جانبه را در اختیار کاربران قرار دهد که شامل اقتصاد و امنیت در فضای دیجیتال است.

ECOMI یک پروژه مستقر در سنگاپور است که توسط ORBIS Blockchain Technologies Ltd. پشتیبانی می شود. علاوه بر شناخته شده ترین پروژه VeVe ، این شرکت همچنین به دنبال حل مسائل مربوط به امنیت و حفاظت از داده ها از طریق توسعه کیف پول ذخیره سازی اکومی است 


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


وب سایت پروژه VEVE
این تیم همچنین در تلاش است تا ارزهای رمزنگاری شده را بیشتر کاربرپسند کند و این کار را در حال حاضر از طریق ایجاد اکوسیستم دارایی های دیجیتال (NFT) در بلاک چین انجام می دهد. با استفاده از VeVe کاربران از مزایای مالکیت ، کنترل ، حفظ حریم خصوصی و عدم تمرکز برخوردار می شوند.

هدف اکومی ایجاد بهترین پلتفرم جهان برای خرید ، محافظت و جمع آوری کلکسیون های دیجیتالی دارای مجوز برتر با استفاده از فناوری توزیع لجر است. ECOMI شامل دو عنصر است ، بازار VeVe (که قبلاً اکوسیستم جمع آوری ECOMI نامیده می شد) و کیف پول ذخیره سازی امن آن است.


بررسی اجمالی اکومی VeVe) ECOMI)
چیزی که زمانی به عنوان اکومی (ECOMI Collect) شناخته می شد ، به پلت فرم VeVe تبدیل شد. VeVe برنامه ای است که در دسامبر 2020 راه اندازی شد و به کاربران امکان خرید ، فروش و معامله کالاهای دیجیتال ممتاز و سایر موارد مجازی را می دهد. این برنامه علاوه بر اینکه یک بازار ساده است ، دارای تعدادی ویژگی است.

کاربران اکومی می توانند مجموعه های خود را در یک نمایشگاه شخصی به نمایش بگذارند و همچنین می توانند آنها را در صحنه ها و به عنوان خلاقیت های واقعیت افزوده به نمایش بگذارند. یک خوراک اجتماعی به آنها اجازه می دهد تا با دیگران به اشتراک بگذارند و همه کاربران درون جامعه می توانند با اظهار نظر در مورد مجموعه های عمومی که به نمایش گذاشته شده اند قدردانی خود را نشان دهند.


VeVe برای مجموعه های دیجیتالی دارای مجوز برتر (NFT). تصویر از طریق VeVe.me
VeVe همچنین ویژگی های آینده ای را در نظر گرفته است ، مانند گیمیفیکیشن که گیم پلی درون برنامه ای را ارائه می دهد و امکان تعامل برنامه ها با یکدیگر را فراهم می کند.

همه چیز در بستر VeVe با استفاده از توکن اکومی یعنی OMI انجام می شود ، از جمله معاملات ، سهام و دسترسی به ویژگی های برتر.

مرور کلی کیف پول Secure
کیف پول Secure یک کیف پول سخت افزاری است ، شبیه به Ledger ، Trezor ، Opolo است که برای ذخیرع ارز دیجیتال اکومی استفاده می‌شود. تقریباً به اندازه یک کارت اعتباری است و یک کیف پول سرد ایده آل است. کیف پول امن هرگز به اینترنت متصل نمی شود ، که دارایی ها را از عوامل مخرب آنلاین محافظت می کند.


یکی از مدعیان طاقچه کیف پول سخت افزار ذخیره سازی سرد. تصویر از طریق SecureWallet.shop
کیف پول Secure به صورت بی سیم به یک برنامه تلفن همراه متصل می شود و از استانداردهای امنیتی CC EAL5+ استفاده می کند تا بالاترین سطح محافظت از کلیدهای خصوصی را ارائه دهد.

کیف پول امن فقط برای ذخیره توکن OMI یعنی ارز دیجیتال اکومی (ECOMI) نیست. می تواند بیش از هزار دارایی دیجیتالی را ذخیره کند و حتی از ذخیره ایمن NFT پشتیبانی می کند.

چرا بلاک چین
اکومی (ECOMI) انتخاب کرده است که از فناوری بلاک چین در پلتفرم VeVe به روشهای مختلف استفاده کند که کل تجربه را ممکن می سازد. در زیر به جزئیات بیشتری در مورد همه ویژگی ها و عملکردهایی که به عنوان بخشی از تجربه VeVe یافت می شود ، می پردازیم.

توکن غیرقابل جابجایی (NFT)
جاذبه اصلی که مردم را به VeVe می کشد ، مجموعه های دیجیتال یا نشانه های غیرقابل تعویض (NFT) است که از طریق VeVe ارائه می شود. در واقع اکومی از این روش استفاده میکند.بدون مولفه بلاک چین نمی توان از استاندارد NFT استفاده کرد ، که کمیابی دیجیتالی قابل تأیید ، اصالت اثبات شده و اثبات غیرقابل تغییر مالکیت را ارائه می دهد. NFT های VeVe همچنین اجازه می دهد تا فراداده های غنی در هر NFT گنجانده شود. NFT های VeVe از استاندارد GoChain GO-721 استفاده می کنند.


فقط چند ماه دیگر و تعداد زیادی NFT در دسترس است. تصویر از طریق VeVe.me
توکن های OMI
استفاده از فناوری بلاک چین اجازه ایجاد توکن OMI را داده است که در اکوسیستم VeVe برای معاملات ، سهام و دسترسی به ویژگی های برتر استفاده می شود. 750 میلیارد توکن ضرب شده بود و از استاندارد GO-20 استفاده می کردند. این توکن نیز تورم زا است زیرا همه توکن هایی که برای خرید NFT های جدید در VeVe استفاده می شوند به آدرس قرارداد هوشمند قفل شده ارسال می شوند ، بنابراین عملاً از گردش خارج شده یا سوزانده می شوند.

کمیابی
همه مجموعه های دیجیتالی تولید شده توسط اکومی (ECOMI) در تعداد محدودی سری عرضه می شوند. در هر سری ممکن است بین NFT ها به دسته های نادر تقسیم بندی شود ، به گونه ای که مجموعه ای که در مجموع 10000 NFT دارد ممکن است نادر باشد که از Common (نماینده 62٪ از کل) تا Secret-Rare (نشان دهنده 1٪ یا کمتر) است. این امر با استفاده از بلاک چین و استاندارد NFT امکان پذیر است. کمیابی باعث افزایش ارزش دارایی های قابل جمع آوری می شود.

حفاظت در برابر تقلب
یکی از مزایای کلیدی استفاده از فناوری بلاک چین در ایجاد مجموعه های دیجیتال ، قابلیت محافظت در برابر تقلبی است. از آنجا که هر NFT یک دارایی منحصر به فرد است که در بلاک چین ثبت شده و مستقیماً به صاحب تأیید شده NFT گره خورده است ، نگران فروش اقلام تقلبی نیست.

انتقال همتا به همتا
با استفاده از فناوری بلاک چین ، بازار VeVe می تواند خرید و فروش بی دردسر مجموعه های دیجیتال درون برنامه را تسهیل کند. کاربران قادر به انتقال غیرقابل اعتماد دارایی ها به صورت همتا به همتا هستند.

هنگامی که انتقال مالکیت رخ می دهد ، بلافاصله و بدون تأخیر اتفاق می افتد. مالک جدید به کالا دسترسی پیدا می کند و مالک قبلی دیگر هیچ گونه دسترسی یا حقوقی به آن کالا را ندارد.

همه چیز درباره اکومی (ECOMI) – VEVE
VeVe یعنی اکومی سابق یک برنامه پلت فرم تلفن همراه است که برای ذخیره ، خرید ، فروش و تحویل دارایی های دیجیتال استفاده می شود. این بازار برای NFT های کلکسیونی منحصر به فرد است که در آن مالکیت ، کمیابی و اصالت کلکسیون ها با فناوری بلاک چین مدیریت می شود. در زیر می توانید با نحوه عملکرد VeVe و برخی از ویژگی های فعلی و برنامه ریزی شده این پلتفرم بیشتر آشنا شوید.

فناوری اکومی | VEVE
به جای استفاده از شبکه اتریوم برای پلتفرم NFT و توکن بومی ، اکومی (ECOMI) تصمیم گرفته است از شبکه GoChain استفاده کند تا از مشکلات و تراکم مربوط به شبکه اتریوم جلوگیری شود.


ECOMI در GoChain و Ethereum بسیار سریعتر و ارزانتر است. تصویر از طریق Medium.com
شبکه GoChain خود را 100 برابر سریعتر از شبکه اتریوم نشان داده است و هزینه معاملات آن تا 0.00001 دلار پایین است. این را با شبکه اتریوم مقایسه کنید ، که همچنان با 13 تراکنش در ثانیه و هزینه های معامله که در فوریه 2021 40 دلار بوده و تا آوریل 2021 بین 10 تا 15 دلار باقی مانده است ، مبارزه می کند. شبکه GoChain به عنوان گزینه ایده آل برای زنده ماندن dApp در نظر گرفته می شود. توسط تیم اکومی به علاوه ، GoChain 100٪ با قرارداد هوشمند اتریوم سازگار است ، به این معنی که قرارداد هوشمند اکومی NFT با استاندارد توکن ERC-721 سازگار است.

به همین خاطر ارز دیجیتال اکومی ECOMI از این شبکه استفاده میکند.

اثبات شهرت
الگوریتم اثبات شهرت مکانیسم اجماعی است که توسط GoChain استفاده می شود. بر خلاف الگوریتم اثبات کار که قدرت محاسبه را به طور تصادفی برای تأیید تراکنش های شبکه توزیع می کند ، یا اثبات سهام که در آن وظایف به طور تصادفی به گره ها اختصاص داده می شود ، الگوریتم اثبات شهرت از نظر انرژی هم سریع و هم سریع است.

در مورد معاملات PoR مانند سند اثبات کار استخراج نمی شود و به گره های تصادفی وابسته نیست. در عوض PoR شبکه را به روش قدیمی از طریق وعده های شرکت های بزرگ که NFT های ارائه شده معتبر هستند ، ایمن می کند. این شرکت ها همچنین مسئول امنیت اطلاعات در پایگاه داده GoChain هستند و بلاک ها با قرار دادن اطلاعات مستقیم از ارائه دهنده اضافه می شوند.

این اساساً یک زنجیره مالکیت دیجیتالی و گواهی اصالت ایجاد می کند که با شهرت شرکت یا خالق صاحب هنری که NFT بر اساس آن ساخته شده است ، پشتیبانی می شود. با توجه به توضیحات GoChain در مورد خدمات آن:

با استفاده از گره های مورد اعتماد ، می توان تراکنش ها را خیلی سریع تأیید کرد و حجم معاملات شبکه را به ترتیب بزرگتر کرد ، مشابه سیستم هایی که ما هر روز از آنها استفاده می کنیم و می توانند حجم بالایی را کنترل کنند ، مانند جستجوی Google یا پرداخت ویزا ، این سیستم ها می توانند بار زیاد را فقط به این دلیل که به سرورها و شبکه ای که در آن کار می کنند اعتماد دارند ، تحمل می کند

ضرب و تولید
مجموعه های دیجیتالی جدید در اکومی یعنی VeVe از طریق فرآیند ایجاد NFT های جدید در قرارداد بلاک چین ایجاد می شوند. به هر NFT ضرب شده یک URL منحصر به فرد داده می شود که به فراداده در مورد NFT پیوند می دهد که می تواند شامل مجموعه ، نام تجاری ، مجوز دهنده ، نام مجموعه ای و پیوندهایی به هر دارایی دیجیتالی مرتبط باشد.


هر NFT به طور قابل تأیید منحصر به فرد است. تصویر از طریق VeVe.me
هنگامی که NFT ضبط می شود ، اطلاعات مالکیت به آدرسی ارسال می شود که برای امنیت و مدیریت به نمایندگی از مالک به اکومی اختصاص داده شده است. VeVe تحت یک مدل ترکیبی عمل می کرد که به موجب آن اکومی (ECOMI) مالکیت متمرکز کلیه سوابق مربوط به NFT های ایجاد شده به عنوان خرید ، فروش و تجارت کاربران دارایی آن دارایی های دیجیتالی را حفظ می کرد.

همه معاملات روی این پلت فرم همچنین به مجوز امضا از برنامه کاربران یا از کیف پول امن آنها نیاز دارند.

فروشگاه VEVE
فروشگاه یا بازار ، جایی است که کاربران برای خرید NFT جدید ، مرور NFT های موجود یا خرید NFT در بازار ثانویه مراجعه می کنند. این برنامه NFT ها را در مارک ها و دسته ها جمع آوری می کند و دارای یک ابزار جستجو و فیلتر عالی است که به راحتی و سریع محتوای مورد نظر را پیدا می کند.

هر کاربر نمایه فروشگاه خود را ایجاد کرده است و بازار می تواند پیشنهادات محتوای شخصی را بر اساس اقدامات قبلی کاربر در پلت فرم ارائه دهد. خریدها بر روی پلت فرم با استفاده از یک استیبل کوین به نام “GEMS” انجام می شود و می توان آنها را با استفاده از توکن های اکومی یعنی OMI یا با فیات خریداری کرد.


در VeVe Marketplace خرید ، فروش یا تجارت کنید. تصویر از طریق Google Play
کاربران می توانند هر یک از مجموعه های شخصی ، چه در فروشگاه یا بازار ثانویه را بازرسی کرده و اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنند. این اطلاعات می تواند شامل سابقه مالکیت (نام کاربری صاحبان قبلی ، بدون اطلاعات قابل شناسایی) ، سابقه خرید ، ارزش در طول زمان ، شماره نسخه ، مجوز دهنده و دارایی های بصری مرتبط باشد. کاربران می توانند هر مجموعه دیجیتالی را “دوست” داشته و نظر دهند و همچنین آن را در برنامه و در کانال های اصلی اجتماعی به اشتراک بگذارند.

بازار ثانویه
بازار ثانویه VeVe به کاربران امکان می دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و معامله کرده ، خرید و فروش کنند یا NFT های خود را به حراج بگذارند. فروشندگان می توانند مجموعه های دیجیتالی خود را با قیمت ثابت لیست کنند ، یا می توانند یک حراج هفت روزه با ذخیره ای که برای تکمیل حراج باید تأمین شود ، ترتیب دهند.

موارد موجود در بازار را می توان به لیست تماشای کاربران اضافه کرد ، که این امر همچنین امکان نظارت بر موارد را فراهم می کند. کاربران همچنین می توانند هر یک از مجموعه های جمع آوری شده را برای عموم مشاهده کنند و می توانند پیشنهادات خرید یا معامله با هر یک از اقلام موجود در بازار ثانویه را ارائه دهند.

برنامه جمع آوری Master
برنامه Master Collector یک ویژگی برنامه ریزی شده است که به کاربران امکان می دهد تا اکومی یعنی نشانه های OMI خود را برای اطمینان از وضعیت Master Collector در نظر بگیرند. با به دست آوردن وضعیت Master Collector ، کاربران می توانند به نسخه های کلکسیونی دیجیتال ، مجموعه های محدود نسخه ، نشانه های اکومی یعنی توکن OMI پاداش و موارد دیگر دسترسی اولیه داشته باشند.

شرط بندی در بخش خاصی از کیف پول VeVe به نام Powerchest انجام می شود. انتظار می رود که عملکرد در سه ماهه دوم سال 2021 افزایش یابد.


برنامه Master Collector قرار است در Q2 2021 اجرا شود. تصویر از طریق Medium.com
اقدامات اولیه ای که یک کاربر می تواند برای افزایش سطح Master Collector خود انجام دهد عبارتند از:

پولی : یک کاربر می تواند پیشرفت خود را در سطوح مختلف تسریع کرده و ویژگی ها و مزایای بیشتری را با خرید و جمع آوری اکومی یعنی توکن های OMI بیشتر باز کند.

پرداخت نشده : برای کاربرانی که تصمیم می گیرند از نظر مالی سرعت ندهند ، می توانند از فعالیت های درون برنامه ای توکن OMI دریافت کنند و سپس این توکن های به دست آمده را به اشتراک بگذارند.

مزایای رتبه بندی کلکتور اکومی (ECOMI) شامل موارد زیر است:
دسترسی زودهنگام به نسخه های دیجیتال کلکسیونی
مجموعه های چاپی محدود
نشانه های OMI پاداش
دسترسی به مجموعه های دیجیتال کمیاب و محدود (مخفی-کمیاب) ، فقط در دسترس گردآورندگان اکومی (ECOMI) است. هرچه مجموعه داران رتبه بالاتری داشته باشند ، درصد بیشتری برای دریافت نسخه های محدود NFT و پاداش دریافت خواهید کرد.
واقعیت افزوده
واقعیت افزوده یکی از ویژگی های کلیدی NFT هایی است که در اکومی “ECOMI” ایجاد شده است. ویژگی واقعیت افزوده به کاربران امکان می دهد NFT های خود را از دستگاه های تلفن همراه خود بیرون آورده و آنها را به دنیای واقعی نشان دهند.

و هنگامی که NFT ها نمایش داده می شوند دقیقاً شبیه یک شیء واقعی هستند. کاربران می توانند آن را دستکاری کرده و برای مشاهده در هر زاویه به اطراف حرکت دهند. کاربران می توانند با مجموعه های خود تعامل داشته باشند ، آنها را در دنیای واقعی جابجا کنند ، یا در آینده می توانند مجموعه های خود را در بازی های اکومی “ECOMI” قرار دهند.

تجربه AR همچنین به کاربران اجازه می دهد تا مجموعه های خود را با افزودن لوازم و لوازم جانبی از طریق Scene Creator سفارشی کنند. سپس می توان کل صحنه ها را در حالت AR به اشتراک گذاشت. در نهایت کاربران قادر خواهند بود که خلاقیت های AR خود را متناسب با هر منطقه ای که در آن قرار دارند ، مقیاس بندی کنند ، خواه این تنظیمات روی میز باشد یا یک فضای باز بزرگ.

نمایشگاه
هر حساب کاربری VeVe دارای یک نمایشگاه شخصی است که در آن کاربران می توانند مجموعه های دیجیتالی خود را به نمایش بگذارند. نمایشگاه ها را می توان از طریق انتخاب NFT های نمایش داده شده و با انتخاب تصویر پس زمینه و طرح بندی برای NFT های نمایش داده شده سفارشی کرد.


تمام دارایی های قابل جمع آوری خود را در نمایشگاه شخصی خود به نمایش بگذارید. تصویر از طریق Google Play
نمایشگاه ها همچنین می توانند به صورت عمومی یا خصوصی تنظیم شوند. نمایشگاه های عمومی را می توان توسط هر کاربر VeVe مشاهده کرد ، و حتی می تواند در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. سایر کاربران می توانند در نمایشگاه های عمومی اظهار نظر کرده و “لایک” بگذارند.

خالق صحنه
خالق صحنه به کاربران امکان می دهد یک صحنه کامل ایجاد کنند ، که ممکن است شامل NFT ها ، لوازم جانبی ، لوازم جانبی و تصاویر پس زمینه باشد. پس از گردآوری ، صحنه ها می توانند محیط های سه بعدی کامل و از نظر بصری غنی ایجاد کنند.

سازنده صحنه با یک ویرایشگر بصری بسیار آسان کار می کند ، جایی که کاربران می توانند مواردی را از یک صحنه اضافه کرده و حذف کنند و همچنین با استفاده از تعدادی ابزار ، آنها را در صحنه دستکاری کنند. موارد را می توان جابجا ، مقیاس بندی و چرخاند. آنها همچنین قادر خواهند بود تا زاویه دوربین و نورپردازی در صحنه را تغییر دهند تا فریم کاملی به دست آید.

پس از تکمیل صحنه با رضایت کاربران ، می توانند آن را در خوراک خود و در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. همه صحنه ها همچنین از ویژگی های ECOMI AR اکومی استفاده می کنند.

کالاهای مجازی
کالاهای مجازی اقلامی هستند که به عنوان وسایل و لوازم جانبی (کلاه ، درخت ، زمینه ، انیمیشن و غیره) در دسترس قرار می گیرند. این اقلام قابل جمع آوری نیستند و هم به صورت رایگان و هم برای خرید در بازار در دسترس خواهند بود. کالاهای مجازی در ابتدا توسط اکومی (ECOMI) ارائه می شود ، اما در آینده باید شامل محتوای تولید شده توسط کاربر باشد که می تواند در بازار کالاهای مجازی ایجاد ، مشارکت و فروش شود.

Gamification
بازی درون برنامه ای یکی دیگر از ویژگی های برنامه ریزی شده است که به کاربران امکان می دهد از راه های مختلف با مجموعه های دیجیتالی خود بازی کنند. این بازی ها با استفاده از ویژگی های AR VeVe ایجاد می شوند و دسترسی به بازی ها توسط مجموعه های متعلق به کاربر تعیین می شود.

به عنوان مثال ، برخی از بازی ها ممکن است به NFT خاصی برای بازی نیاز داشته باشند. بازی ها به صورت تک نفره و چند نفره انجام می شود و یکی از مزایای بازی بازی این است که بتوانید توکن های اکومی یعنی OMI را به دست آورید ، امتیازاتی را در سطح Master Collector کسب کنید ، یا حتی برنده NFT های مختلف و کالاهای مجازی شوید.

دیوار اجتماعی
دیوار اجتماعی بخشی از مشخصات کاربر VeVe است و جایی است که اعضای جامعه می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته باشند. دیوار اجتماعی اجازه می دهد تا هر گونه NFT ، صحنه و موارد مجازی را به اشتراک بگذارید. دیوار اجتماعی همچنین به کاربران امکان می دهد برخی از محتوای شخصی را که مطابق با علایق و شخصیت کاربران است نمایش دهند.

کاربران می توانند یکدیگر را از دیوار اجتماعی دنبال کنند ، همچنین چندین روش برای کاربران وجود دارد که از دیوار اجتماعی کاربر دیگری قدردانی کنند ، مانند دوست داشتن ، نظر دادن ، به اشتراک گذاری و همچنین دادن “tip” در توکن های اکومی OMI.

مشارکت VEVE در اکومی (ECOMI)
VeVe قبلاً با برخی از مارک های بزرگ از جمله Warner Bros. ، Capcom ، Adventure Time ، NFL ، General Motors و DC Comics همکاری داشته است.


مشارکت VeVe ارزش عظیمی را اضافه می کند. تصویر از طریق VeVe.me
برخی از کلکسیون های محبوب آنها تا به امروز از قطعات Ghostbusters ، Batman ، Ultraman و Harley Quinn بیرون آمده است. این تیم همچنین تأیید کرد که Star Trek در سه ماهه دوم سال 2021 اضافه می شود.

تیم اکومی (ECOMI)
تیم اکومی (ECOMI) توسط مدیر عامل دیوید یو ، که مدیرعامل این شرکت است نیز رهبری می شود . دیوید چندین شرکت را در طول این سالها تاسیس کرده است ، اما معروف ترین آنها شرکت Games R Us Ltd است که در 1997 در 17 سالگی تاسیس کرد.

در طول 24 سال از زمانی که وی دانش زیادی در زمینه صنعت خرده فروشی و نحوه راه اندازی موفق برندها کسب کرده است. او دو بار نام برده شده است یکی از فینالیست های ارنست و یانگ کارآفرین جایزه سال، و در سال 2014 شرکت خود را 12 قرار گرفت هفتم در فهرست “Deloitte است سریع 50” شرکت.

دومین بنیانگذار اکومی (ECOMI) و COO آن ، Daniel Crothers است . او همچنین تعدادی از شرکتها را در طول این سالها تأسیس کرده است ، از جمله یک شرکت رسانه ای که او تاسیس کرده است که میلیون ها بازدید ماهانه از صفحات و تعداد مشابهی از دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی داشته است. او همچنان در تعدادی از مشاغل منافع دارد ، اما علاقه او از سال 2016 در فضای بلاک چین بوده است.

سومین بنیانگذار اکومی (ECOMI) جوزف جانیک است و به عنوان مشاور در این پروژه مشارکت دارد و به نقش خود به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل در جنبش غذا در کانادا و اخیراً Earnest Solutions ادامه داده است. Earnest مکانی است که در آن نوآوری و خلاقیت الهام بخش کار متفکرانه است.


یک تیم قوی یک بستر قوی ایجاد می کند. تصویر از طریق ICODrops..com
از طریق تلفیق نام تجاری و توسعه محصول ، طراحی وب تعاملی ، استراتژی بازاریابی دیجیتال و تولید چند رسانه ای ، ما به دنبال ایجاد تجربیات جذاب و تقویت روابط مشارکتی و معنی دار هستیم.

کار توسعه فنی در اکومی (ECOMI) توسط CTO Mikel Duffy نظارت می شود . Mikel با بیش از 15 سال تجربه در رهبری تیم های فنی موفق ، در زمینه فناوری بلاک چین و هوش مصنوعی تجربه دارد. قبل از پیوستن به تیم اکومی ، او مدیر فنی در بخش مشاوره بلاک چین در KPMG در تایوان بود. مایکل در اوقات فراغت خود مبادلات ارزهای رمزپایه ، کیف پول ، چند برنامه DAP دیگر را توسعه داده و دارای دکترای فلسفه است.

شاید یکی از ارزشمندترین اعضای تیم ECOMI آلفرد کان باشد که به عنوان رئیس مجوز این شرکت فعالیت می کند. او مسئول اخذ مجوز برنامه ها با همه مارک هایی است که اکومی (ECOMI) با آنها کار می کند. او همچنین مدیرعامل Kidtagious Entertainment است ، جایی که به دلیل کشف ویژگی های فکری کودکان در بازارهای خارجی و داخلی و تبدیل آنها به مگا هیت های جهانی شهرت دارد.

کان بیش از 30 سال صرف توزیع و تبلیغ برندهای شاخص مانند Cabbage Patch Kids ، Teenage Mutant Ninja Turtles و Yu-Gi-Oh کرده است! او همچنین برای برنامه های بازاریابی و صدور مجوز برای سایر مارک های نمادین مانند Mario Bros. ، Zelda ، Donkey Kong ، James Bond ، WWF ، Polly Pocket و غیره اعتبار دارد. نکته برجسته واقعی حرفه کان این است که او مسئول رساندن گوگل به جهان است.

توکن OMI
توکن OMI پشتیبان کل اکوسیستم اکومی (ECOMI) است و برای خرید و فروش NFT در اکوسیستم VeVe و به عنوان راهی برای سهیم شدن و دسترسی به ویژگی ها و مزایای اضافی در برنامه مورد نیاز است.

نشانه های OMI تورم زا هستند و بازخریدهای بزرگ از نوع Uniswap و سوختن را با استیبل کوین درون برنامه ای به نام Gems ترکیب می کنند تا برای کاربران بازار انبوه در IoS/Android یکپارچه شود. اما در زیر کاپوت ، همه چیز با رمز اصلی ، OMI اجرا می شود.

دو توکنومیک اساسی وجود دارد که توسط اکومی (ECOMI) استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که OMI همچنان تورم زا است و ذخیره OMI در VeVe بسیار لیکوید است:

Tokenomics 1 – با هر خرید یک NFT جدید ، معادل OMI از ذخیره درون برنامه ای (1.5 میلیارد تا کنون) سوزانده می شود و 10 of از خرید برای بازخرید از صرافی ها پرداخت می شود. بنابراین اگر 100 دلار NFT بخرم ، 100 دلار OMI $ می سوزد و 10 دلار به بازخرید می رسد. علاوه بر این ، تیم 2.5٪ هزینه تراکنش در VeVe اضافه کرده است و آن GEMS نیز ارسال می شود تا سوزانده شود. تا 13 آوریل 2021 بیش از 3.1 میلیارد OMI سوخته است. می توانید تعداد توکن های سوخته را در کیف پول خارج از گردش مشاهده کنید .

Tokenomics 2 – با هر خرید در بازار ثانویه ، 100٪ از فیات پرداختی شرکت برای استیبل کوین که برای خرید NFT استفاده می شود ، به بازخرید از صرافی ها و مایع ماندن ذخیره OMI می رود. به عبارت ساده تر ، 100 درصد از پرداخت های بازار ثانویه به بازخریدها اختصاص می یابد.


به رشد سریع توکن OMI نگاه کنید. تصویر از طریق CoinMarketCap.com
توجه داشته باشید که توکن فوق العاده لیکوید نیست و در حال حاضر فقط در سه صرافی معامله می شود – Gate.io ، AscendEx (BitMax) و BitForex.

VEVE GEMS
بازار VeVe از GEMS در معاملات خود استفاده می کند تا این پلتفرم را برای کسانی که با ارزهای رمزنگاری شده ، کیف پول و مواردی مانند کلیدهای خصوصی آشنایی ندارند یا راحت نیستند ، در دسترس قرار دهد. GEMS یک نوع استیبل کوین است که ارزش آن در هر زمان به 1 دلار می رسد.

کاربران می توانند GEMS را بر روی پلتفرم با استفاده از ارز فیات خریداری کنند. همچنین امکان تبادل اکومی یعنی توکن های OMI برای GEMS از طریق فرآیند توضیح داده شده در اینجا وجود دارد .

کیف پول ذخیره سازی Secure اکومی (ECOMI)
کیف پول Secure یک دستگاه ذخیره سازی سرد با سخت افزار بی سیم و اندازه کارت اعتباری است که از کلیدهای خصوصی محافظت می کند. کیف پول امن طوری طراحی می شود که در برابر حملات سایبری مخرب نفوذ ناپذیر باشد زیرا هرگز مستقیماً از طریق یک دستگاه آنلاین به اینترنت و یا به طور ناامن متصل نمی شود.

کیف پول Secure با استفاده از اتصال بلوتوث رمزگذاری شده به دستگاه میزبان (تلفن هوشمند iOS یا Android) به طور ایمن جفت می شود. رفع نیاز به اتصال سیمی احتمال آسیب پذیری را کاهش می دهد ، در حالی که بالاترین درجه قابلیت حمل را فراهم می کند.


در خود دستگاه Secure Wallet ، کاربر می تواند موجودی و اطلاعات بازخورد را روی صفحه کاغذ الکترونیکی مشاهده کند. تعاملات بیشتر با کیف پول ایمن از طریق برنامه کیف پول Secure اکومی (ECOMI) انجام می شود. ( Android / iOS ).

با استفاده از برنامه کیف پول Secure ، کاربران می توانند:

کنترل کامل انتقال کلیدهای خصوصی داخل و خارج از کیف پول Secure را حفظ کنید
بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم ، ریپل ، لایت کوین و بیش از 1000 سکه دیگر را به صورت امن ذخیره و مدیریت کنید
پشتیبانی کامل از NFT های GO-721 و ERC-721
همه موجودی ارزهای رمزنگاری شده را مشاهده کنید
ارسال و دریافت کلیه ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی شده
مشاهده سابقه معاملات
در هر رمزارز حداکثر پنج حساب شخصی ایجاد کنید
ویژگی های اصلی کیف پول Secure
بالاترین سطح امنیت
کیف پول سرد واقعی که هرگز مستقیماً به اینترنت متصل نمی شود
بازیابی و بازسازی کامل ضرر
تایید تراکنش فیزیکی
پشتیبانی از بیش از 1000 ارز رمزنگاری شده
بدون هزینه (غیر از هزینه های استاندارد بلاک چین)
عمر طولانی باتری لیتیومی قابل شارژ
ضد آب و قابلیت خم شدن 15 درجه
اجزای سازگار با محیط زیست
از دست دادن پشتیبانی و بازیابی کیف پول
امنیت و ترمیم کلیدهای خصوصی بسیار مهم است و کیف پول Secure دارای قابلیت ترمیم بسیار قوی است. اگر صاحبان کیف پول و / یا دستگاه میزبان خود را از دست بدهند ، کلیدهای خصوصی آنها محافظت می شود. در حین راه اندازی کیف پول ایمن ، یک Recovery Seed در برنامه ایجاد می شود.

هنگامی که کلمات بازیابی تولید می شود ، کاربر باید این را در کارت بازیابی ارائه شده با کیف پول Secure را بنویسد و آن را در یک مکان امن ذخیره و نگه داری کند. در صورت گم شدن یا سرقت کیف پول Secure ، کاربر می تواند یک کیف پول امن جایگزین خریداری کرده ، آن را با دستگاه میزبان جفت کند و برای بازیابی کلیدهای خصوصی خود وارد Recovery Seed شود. در آینده ، ارز دیجیتال اکومی (ECOMI) قصد دارد از فناوری های بیومتریک برای ساده تر و ایمن تر شدن فرآیند استفاده کند.

نتیجه گیری
با راه اندازی پلت فرم VeVe و خشم کنونی برای همه چیز NFT ، اکومی (ECOMI) شروع بسیار خوبی دارد. بیشتر این موارد را می توان به مشارکت هایی که ایجاد کرده اند نسبت داد ، که به آنها امکان می دهد NFT های بسیار محبوب را ضبط کنند.

و با آلفرد کان مسئول مجوز ، ما فقط می توانیم تصور کنیم که تعداد مشارکت های محبوب همچنان باعث جذب بیشتر کاربران به این پلت فرم خواهد شد.

سرمایه گذاران اولیه بدون شک از سود بیش از 100 برابری توکن OMI در چند ماه گذشته راضی هستند. با تعداد کمی مبادله که در حال حاضر توکن را پوشش می دهد و فقط بهتر می شود ، به ویژه اگر بتوانند در Binance لیست کنند.

و کیف پول Secure ، در حالی که ما نتوانستیم آن را واقعاً آزمایش کنیم ، به نظر می رسد یک رقیب قوی برای سخت افزارهای موجود و راه حل های کیف پول سرد است.

به طور کلی ما متوجه شدیم که کل پروژه اکومی (ECOMI) از نظر توسعه بسیار چشمگیر است ، و شاید مهمتر از نظر NFT هایی که با توجه به مشارکت های باورنکردنی که قبلاً ایجاد شده است ، در دسترس خواهد بود.