ارز‌دیجیتال تومو چین | تومو (TOMO)

ارز‌دیجیتال تومو چین | تومو (TOMO)

ارز دیجیتال تومو چین (TOMO) چیست؟
TomoChain یک پروژه غیرمتمرکز است که هدف اصلی آن حل مسائل مقیاس‌پذیری است، مشکلی که اکثر بلاکچین‌ها با آن سر و کار دارند. توموچین این کار را با افزایش TPS (معاملات در هر ثانیه) انجام خواهد داد. پروژه‌های بزرگ بلاکچین مانند اتریوم نیز می‌توانند در هر ثانیه ۱۵ معامله را پردازش کنند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


این مورد را با Visa یا Mastercard مقایسه کنید، جایی که حداکثر ۶۰۰۰ تراکنش در ثانیه امکان پذیر است. هدف TomoChain حل مسائل قابلیت همکاری و تلاش برای حل مسائل شناخته شده مقیاس پذیری با بلاکچین Ethereum است.

مقیاس پذیری شامل ازدحام شبکه، مدت زمان انتظار طولانی برای اعتبارسنجی معامله و هزینه‌های کارمزد بالای معامله در یک بلاکچین است که قرار است با وجود تومو چین این مشکلات به پایان برسد. این مسائل بسیار مهم هستند چرا که بلاکچین‌ها باید در مقیاس گسترده‌ای برای تحقق بخشیدن به هدف خود تلاش کنند و باید راهی برای همکاری مشترک داشته باشند.

به زودی با راه‌اندازی پروتکل TomoP که  امکان انجام تراکنش‌های Privacy در شبکه Tomochain را فراهم می‌آورد، تومو رقیب جدی برای Privacy Coin های موجود مثل Grin ،Monero ،Beam و… خواهد شد.

خرید و فروش توموچین (TOMO) چگونه است ؟
در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال بیت پین صرافی ایرانی است که رمزارز تومو را می توانید در آن بخرید. برای خرید تومو فقط کافی است ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شده و در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال تومو را انجام دهید.

خرید و فروش توموچین (TOMO)
خرید و فروش توموچین (TOMO)
بنیانگذاران TomoChain چه کسانی هستند؟
TomoChain توسط Long Vuong ، که مدیر عامل TomoChain Pte نیز است ، تاسیس شد.

پیش از آن ، او مدیرعامل CityMe و از بنیانگذاران و سرپرست پروژه بلاکچین NEM (XEM) در Alternative Blockchain بود. وی در زمینه های بلاکچین و اقتصاد متخصص است و در گذشته مشاور تعدادی از پروژه های بلاکچین بوده است.

شبکه تومو چین چگونه ایمن است؟
TomoChain دارای اجماع رای گیری اثبات سهام است ، و آن را به یک بلاک چین مقیاس پذیر تبدیل می کند که در آن می توان هر قرارداد هوشمند Ethereum را با تأیید معاملات فوری اجرا کرد. برنامه Tomo یکی از اولین برنامه های ساخته شده روی TomoChain بود و یک پلت فرم غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی است که روی اشتراک دانش متمرکز شده است.

بلاکچین تومو چین پرسرعت و با مقیاس‌پذیری بالا
دوستانی که با سیستم‌های پرداخت الکترونیک آشنایی دارن مطلع هستند که یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های سیستم‌های پرداخت مبتنی بر بلاکچین بحث TPS یا سرعت انجام تراکنش در هر ثانیه است. برای مثال در شبکه بیتکوین ما با محدودیت تعداد تراکنش در ثانیه (TPS) در حدود ۷عدد رو به رو هستیم. به همین دلیل انتقال بیت‌کوین فرآیندی زمان‌بر است و گاها ممکنه تا چند روز هم طول بکشد. اما در شبکه توموچین با بهره‌گیری از مکانیزم PoS خاص خودش، این عدد به ۲۰۰۰ رسیده و در صورت نیاز افزایش هم خواهد یافت. همچنین نرخ کارمزد تراکنش‌ها روی شبکه تومو Near-Zero هست. چیزی در حدود یک هزارم کارمزد شبکه اتریوم! نکاتی که گفتم باعث شده که یک تراکنش در شبکه توموچین نهایتا در عرض چند ثانیه و با کمترین کارمزد تایید و انجام بشد. (در اولین تجربه خرید تومو از سرعت و کارمزد انتقال این ارز به کیف پولتون در مقایسه با ارزهایی مثل بیتکوین یا اتریوم و… شگفت‌زده خواهید شد.)


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


آینده ارز دیجیتال تومو چین (TOMO)
بهترین کار این است که قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال شده تحقیق کنید و ریسک های موجود در آن را بررسی کرده و بشناسید. این مسئله در مورد TomoChain نیز صدق می کند. در حال حاضر TomoChain تقاضای زیادی در بازار دارد. علاوه بر این، درآمد منفعلانه حاصل از سهام TOMO یا راه‌اندازی یک ابزار فروش، آن را برای افراد زیادی سرمایه گذاری بسیار جذابی می‌کند. پس به نظر می‌رسد که با تحقق اهدافی که برای این شبکه تعریف شده است چشم انداز خوبی از نظر سرمایه‌گذاری داشته باشد.

کیف پول (Wallet) مناسب برای نگهداری ارز Tomo چیست؟
۱- کیف پول اختصاصی Tomo Wallet
این کیف پول رسمی Tomochain هست و در دو نسخه Android و iOS موجوده و می‌توانید از Google Play یا App Store دانلود و نصب کنید. UX جذابی دارد. همچنین در صورتی که قصد دارید از قابلیت Staking استفاده کنید و سود بگیرید می‌بایست از این ولت استفاده کنید.

۲- کیف پول MEW
خوشبختانه MEW از Main Net تومو به صورت رسمی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید بدون نگرانی توموهای خودتون رو به این ولت منتقل کنید.

۳- کیف پول Trust Wallet
این کیف پول تراست موبایلی هم که متعلق به صرافی بایننس هست توموچین رو ساپورت می‌کند.

سایر ولت‌ها مثل Trezor،Ledger و MetaMask هم از این ارز پشتیبانی می‌کند.