ارز دیجیتال پولکا سیتی (POLC)

ارز دیجیتال پولکا سیتی (POLC) 

واقعیت مجازی و ارزهای دیجیتال موضوع های تازه ای نیستند، از این رو این 2 پدیده به چنان رشد و بلوغی رسیده‌اند که این روزها هر کسی می‌تواند از فرصت‌هایی که بوجود می آورند ، کمال استفاده را ببرد. یک شهر دیجیتالی کاملاً کاربردی، فرصت‌های مختلفی را برای سرمایه‌ گذاران فراهم می‌کند تا بتوانند سبد سهام خود را متنوع‌تر کنند. به همین دلیل است که گروهی تشکیل شده از متخصصین زمینه ارز دیجیتال و شهرهای مجازی، با همدیگر همکاری کرده‌اند تا ارز دیجیتال پولکا سیتی (Polkacity) را که تحولی بزرگ در شهرهای مجازی کنونی فراهم می‌کند، راه ‌اندازی کنند.

تارگت از تشکیل پروژه ارز دیجیتال Polkacity بهره‌ مندی از قدرت روزافزون اقتصاد غیر متمرکز (دیفای)، بلاکچین پولکادات و توکن ‌های غیر قابل تعویض (NFT) برای تشکیل یک شهر مجازی بی همتا است تا اشخاص بتوانند برای سرمایه‌ گذاری در آن «قدم بزنند» و به سود برسند. ارز دیجیتال پولکا سیتی از اوایل کار توجهات بسیاری را به خود جلب کرد و در صرافی‌های گوناگون هم پذیرفته شد که تازه ترین آنها صرافی Gate.io است. از جمله صرافی‌های  عرضه کننده ارز دیجیتال Polkacity می‌توان به Coinbase، CoinGecko ،Bilaxy ،Uniswap و SafePal اشاره کرد.

ارز دیجیتال پولکا سیتی (POLC) چیست؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟Polkacity2

در اصل پولکا سیتی یک بازار NFT است که سرمایه‌ گذاران در آن می‌توانند روی موارد گوناگونی مانند کافه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، اغذیه فروشی‌ها، تاکسی‌ها و کارواش‌ها سرمایه‌ گذاری کنند و حتی درآمد ثابت کسب کنند! در اصل کاربر در این پلتفرم مستقل و خودمختار مبنی بر قرارداد هوشمند، می‌تواند روی سرمایه های مجازی که یک شهر را تشکیل داده‌اند، سرمایه‌گذاری کند.

ارز دیجیتال Polkacity یک پروژه مبتنی بر NFT، دیفای و قرداد هوشمند است که ایده‌ای کاملاً نو و منحصر‌ به‌ فرد دارد و از واقعیت مجازی پشتیبانی کامل می‌کند. این ارز دیجیتال یک پلتفرم قابل رشد و گسترش ارائه کرده است که کاربران می‌توانند به شهر مجازی آن دسترسی یابند، روی پروژه‌های مختلف شهر سرمایه‌گذاری کنند و بدون دردسر و فرآیند‌های وقت‌گیر معمول، به درآمد و سود برسند.

بنا به گفته گروه توسعه ‌دهنده ارز دیجیتال Polkacity تارگت از تشکیل این ارز دیجیتال متحول کردن محیط مجازی کنونی با حقیقت افزوده از راه بهره‌ مندی از قدرت NF ، DeFi و پولکادات است. همه ی اعضای توسعه‌ دهنده این کوین در صنعت رمزارزها بسیار شناخته‌ شده و معروف هستند. رهبر این گروه توسعه ‌دهنده، کارملو میلیان است که متخصص زمینه بلاکچین‌ها و شهرهای مجازی است. میلیان 30 سال تجربه کار در شرکت‌های برتر زمینه فناوری اقتصاد دارد.

توکن ارز دیجیتال پولکا سیتی
ارز دیجیتال Polkacity یک توکن بومی نیز دارد که کاربران برای کار با این پلتفرم باید از آن استفاده کنند. توکن POLC با استاندارد ERC-20 تشکیل شده ولی سرمایه های آن (POLC Asset) با استاندارد ERC-721 هستند. در اصل کاربر برای خرید اقلام و خدمات گوناگون در شهر Polka لازم است از توکن POLC استفاده کند.

حداکثر تعداد تمام توکن‌های شبکه 250 میلیون POLC اعلام شده ولی اطلاعاتی در مورد به تعداد توکن‌های در چرخه در دسترس نیست.

بنا بر گفته گروه سازنده این ارز دیجیتال، در سال 2021 یک بازه جذب دارایی برای این پلتفرم برگزار خواهد شد و به سرمایه ‌گذاران این ارز دیجیتال، توکن POLC عرضه خواهد شد. هنوز معلوم نیست که تمام کاربران می‌توانند در بازه جذب دارایی شرکت کنند یا خیر. ولی گروه سازنده ارز دیجیتال Polkacity مدعی شده که پس از اجرای دور دوم جذب دارایی نیت دارد یک اپلیکیشن ماژولی برای Polkacity عرضه کند و همین طور نسخه دوم از وبسایت این ارز دیجیتال را هم تاسیس نماید. همین طورامکان دارد از یک پلتفرم ویژه برای معرفی و عرضه NFT ها هم رونمایی شود.

گفته شده که یک پلتفرم معرفی کاربر نیز به سیستم افزوده خواهد شد. به این حالت که شما به عنوان کاربر پلتفرم پولکا سیتی می‌توانید با جذب دوستان یا اعضای خانواده خود با استفاده از کد معرف خود، به درآمد بیشتری برسید.

چگونه و از کجا می‌توان ارز دیجیتال پولکا سیتی را خرید؟
همان گونه که اشاره شد، صرافی‌های گوناگون مانند Coinbase یا Gate.io توکن POLC را عرضه می‌کنند. فایده صرافی Gate.io این است که به نرم‌افزار تغییر دهنده IP احتیاج دارد و استفاده از آن برای کاربران ایرانی راحت است. این صرافی 2 جفت ارز POLC / USDT و POLC / ETH را عرضه می‌کند. پس از خرید توکن POLC باید آن را به والت MetaMask خود انتقال دهید.

وبسایت Polkacity.io  هم کاملاً برای کاربران ایرانی باز است؛ درنتیجه به راحتی می‌توان از پلتفرم جذاب آن استفاده کرد. پس از اتصال والت MetaMask خود به پلتفرم، می‌توانید در پلتفرم به گشت ‌و‌گذار بپردازید و سرمایه های NFT را در آن خرید و فروش کنید یا با سرمایه‌ گذاری روی پروژه‌های گوناگون شهر، به درآمد ثابت برسید.

سخن پایانی
اگر سال 2020 را سال اقتصاد غیر متمرکز یا دیفای بنامیم، سال 2021 سال توکن‌های غیر مثلی یا NFT ها است. این توکن‌ها که هنوز در اوایل کار خود هستند، می‌توانند تحول عظیمی در تمام زمینه های دیجیتال از جمله آثار هنری، وبسایت‌ها، دامنه‌ها و… ایجاد کنند.

ارز دیجیتال Polkacity با ایده جذابی که دارد، محل تلاقی تکنولوژی واقعیت مجازی و NFT ها است. یعنی 2 حیطه ای که هنوز در اول راه هستند و می‌توانند به موفقیت‌های بزرگی برسند. همین ایده خلاقانه و پلتفرم جذاب ارز دیجیتال پولکا سیتی است که می‌تواند موجب به افزایش ارزش شدید توکن POLC باشد؛ زیرا که شهر بی پایان Polka می‌تواند به پناهگاهی برای حفظ ارزش سرمایه سرمایه‌گذاران تبدیل شود.