با ارز دیجیتال آریوا Ariva

با ارز دیجیتال آریوا Ariva

آریوا یا Ariva یک اکوسیستم برای استفاده در صنعت گردشگری و مسافرتی در جهان است و پس از معرفی به پیش بینی قیمت و آینده رمزارز ARV خواهیم پرداخت، همراه داتیس نتورک باشید.

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری» ارز‌های دیجیتال هر روزه با عناوین مختلف افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده به طوری علاقمندان زیادی تمایل به سرمایه گذاری در این بخش دارند. در این گزارش سعی می‌شود یکی دیگر از ارز‌های دیجیتال و پرطرفدار را برای علاقمندان معرفی کنیم.

ارز دیجیتال آریوا یا Ariva چیست؟
آریوا یا Ariva یک اکوسیستم برای استفاده در صنعت گردشگری و مسافرتی در جهان است که ارز دیجیتال آن با نماد ARV شناخته می شود.

این پروژه یک شبکه مسافرتی و گردشگری جهانی B2C است که اعضای آن می توانند با ارائه دهندگان خدمات گردشگری جهانی و محلی با توجه به تجارب مسافرین قبلی، با CryptoCurrency همراه باشند و پول کریپتو را از هر دو رزرو خود و به اشتراک گذاری محتوای ارزشمند کسب کنند.

هدف ارز دیجیتال آریوا (Ariva) ایجاد یک پلتفرم جهانی گردشگری B2C است که در آن از توکن‌های ARV استفاده می‌شود.

Ariva برای از بین بردن هزینه های گران قیمت انتقال پول بین المللی با کیفیت بالا و پیچیدگی معامله سریع در گردشگری و معاملات مسافرتی تولید شد که یکی از بالاترین صنایع حجمی در اقتصاد جهانی است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


ارز دیجیتال آریوا (Ariva) برای استفاده فعال در شبکه‌های گردشگری جهانی و محلی در آینده نزدیک با استفاده از بلاکچین بایننس اسمارت چین تولید شده است. هدف ارز دیجیتال آریوا (Ariva) ایجاد یک پلتفرم جهانی گردشگری B۲C است که در آن از توکن‌های ARV استفاده می‌شود. از این طریق، کاربران یک روش پرداخت روان و مطمئن را در بستر رمزنگاری شده تجربه خواهند کرد. علاوه بر این، آریوا (Ariva) به کاربران اجازه می‌دهد تا ارز‌ها و توکن‌های دلخواه خود را به راحتی با ARV معامله کنند.

به عبارت دیگر صنعت رمزارز‌ها و بلاکچین از طریق Ariva با دنیای واقعی ملاقات می‌کند. تغییر صنعت گردشگری هدف Ariva.World است. تبدیل شدن به اولین پورتالی که افراد می‌توانند مقصد‌های سفر خود را با استفاده از ارز‌های رمزنگاری شده رزرو کنند. آریوا با ادغام صنعت گردشگری با دنیای رمزنگاری، آینده آن را تغییر خواهد داد.

پیش بینی قیمت و آینده رمزارز ARV
“صنعت رمزارزها و بلاکچین از طریق Ariva با دنیای واقعی ملاقات می کند”. تغییر صنعت گردشگری هدف Ariva.World است. تبدیل شدن به اولین پورتالی که افراد می توانند مقصدهای سفر خود را با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده رزرو کنند.

آریوا با ادغام صنعت گردشگری با دنیای رمزنگاری، آینده آن را تغییر خواهد داد.

با توجه به پر مخاطب بودن صنعت مسافری و گردشگری در سراسر جهان به نظر می رسد رمزارز Ariva بتواند نتایج موفقیت آمیزی داشته باشد و آینده روشنی را به خود اختصاص دهد.

برای پیش بینی قیمت رمزارزها لازم است فاکتورهای متعددی مثل Roadmap، اهداف تعیین شده، میزان تلاش و حرکت به سمت اهداف و اقبال و استقبال فعالان حوزه ارز های دیجیتال رمزنگاری شده و … را بررسی کنیم و با در نظر گرفتن تحلیل های تکنیکال و بنیادی یا همان فاندامنتال بتوانیم حدس بزنیم روند رشد یا افت به چه صورت خواهد بود.

با توجه به اینکه این مسئله چندان ساده نیست ترجیح می دهیم سرویس های فعال و معتبر در این زمینه را معرفی کنیم.

پایگاه اینترنتی DigitalCoinPrice.com یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال است.

با توجه به برنامه و اهداف پروژه ارز دیجیتال Ariva وب سایت DigitalCoinPrice پیش بینی کرده است که در سال های آینده این رمزارز قیمت های حدودی برآورد شده را داشته باشد .

به گفته Ariva Digital، تیم آن روی داشتن کوین و کیف پول بومی خود کار می‌کند. در حالت ایده آل، آریوا دیجیتال می‌گوید این دو محصول در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ (سه ماهه آخر ۱۴۰۰) راه اندازی می‌شوند. در حال حاضر، از توکن آریوا (ARV) استفاده می‌کند، یک توکن BEP۲۰ که با استفاده از بلاکچین بایننس تولید شده است.

فناوری بلاک چین و ارز‌های رمزنگاری شده سنتی را متحول کرده و در بخش‌های مختلف جهان کاربرد دارد. با این حال، صنعت مسافرت و گردشگری یکی از معدود بخش‌هایی است که در پذیرش فناوری بلاکچین کند عمل می‌کند.

این صنعت میلیارد دلاری هنوز عمدتا با استفاده از سیستم سنتی کار می‌کند که ناکارآمد است و پاداش مسافران و گردشگران را نمی‌دهد. خوشبختانه پلتفرم جدید بلاک چین Ariva به دنبال تغییر این امر با معرفی اکوسیستم نسل بعدی مبتنی بر بلاک چین برای صنعت مسافرت و گردشگری است.

Ariva.World یک شبکه مسافرتی و گردشگری است که مسافران را با ارائه دهندگان خدمات گردشگری متصل کرده و محصولات مختلفی را ارائه می‌دهد. گردشگران می‌توانند به یک پورتال مسافرتی دسترسی داشته باشند که در آن می‌توانند بلیط و رزرو تعطیلات را با استفاده از ارز رمزنگاری شده انجام دهند. این پورتال از چندین ارز رمزنگاری شده از جمله بیت کوین، BNB و سکه بومی آن Ariva پشتیبانی می‌کند.

همچنین دارای یک وبلاگ مرور سفر است که بر اساس بلاک چین ساخته شده و برای پاداش دادن به نویسندگان و مشارکت کنندگان ارز‌های رمزنگاری شده طراحی شده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


یک فروشگاه آنلاین که در آن کالا‌ها و مصنوعات با ارزش محلی را می‌توان با استفاده از ارز‌های رمزنگاری شده به فروش رساند. ارائه دهندگان خدمات مسافرتی مانند هتل‌ها، راهنما‌های تور، خطوط هوایی و رستوران‌ها می‌توانند از پنل مدیریت محصول و خدمات استفاده کنند تا خدمات خود را بر روی پلت فرم به طور موثر مدیریت کنند.

Ariva اولین بستر رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر بلاک چین است که به صنعت سفر و گردشگری اختصاص داده شده است. این محیط را برای هر کسی فراهم می‌کند تا تجربه سفر خود را به اشتراک بگذارد و ارائه دهندگان خدمات گردشگری را توصیه کند.

یکی دیگر از اهداف ارز دیجیتال آریوا (Ariva) کاهش هزینه‌های انتقال پول بین المللی است. علاوه بر این، این پلتفرم با استفاده از توکن‌های ARV پیچیدگی استفاده از پول محلی در کشور مقصد را از بین می‌برد. از این طریق، دیگر مسافران نیازی به استفاده از کارت‌های نقدی یا اعتباری نخواهند داشت.