ارز دیجیتال داگی (DOGGY)

ارز دیجیتال داگی (DOGGY)

در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال داگی (DOGGY) را معرفی کنیم و سپس به بررسی ویژگی‌های خاص آن و آینده ارز دیجیتال داگی (DOGGY) بپردازیم.

طی چند هفته گذشته با ظهور توکن‌های رفتاری، به ویژه توکن‌هایی با تم سگ با پیروی از الگوهای دوج کوین (DOGE)، یک نقطه عطف در بازار رمزنگاری اتفاق افتاده است. چنین کوین‌هایی در کوتاه مدت سودهای سه رقمی را داده‌اند و باعث شده است که جامعه رمزنگاری در مورد این توکن‌ها در شبکه‌های اجتماعی و در گروه‌های تلگرامی بپردازند.

سطح تقاضا به قدری زیاد بوده است که سیستم سپرده زنجیره هوشمند بایننس به بالاترین حد خود رسیده است.

Doggy از ارزهای مشهور با موضوع سگ در شبکه BEP-20 BSC از زمان انتشار در اواسط ماه مه 2021 است. شبکه زنجیره هوشمند بایننس معاملات سریعتر و هزینه‌های کمتری را نسبت به شبکه اتریوم به کاربران ارائه می‌دهد، در نتیجه قابلیت اطمینان بالا و ثبات به علاوه مدنظر قرار دادن مسئله اثر کربنی ناشی از استخراج اتر (ETH) یا بیت کوین (BTC) را  که ایلان ماسک به تازگی در توییتر به آن اشاره کرده است فراهم می‌کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


بلاکچین‌های می‌توانند شرایطی را برای کاربران فراهم کنند که بتوانند محصولاتی تولید کرده، آن‌ها را بفروشند و از این طریق‌ کسب درآمد کنند. NFT ها همین محصولات مورد نظر هستند. داگی ارز اختصاصی‌ پلتفرمی به نام IDO است که به کاربران کمک می‌کند از طریق لانچپد محصولات خود را به اشتراک بگذارند.

doggyارز دیجیتالآینده ارز دیجیتال داگی (DOGGY) و فرصت های سرمایه گذاری0 نظر0
در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال داگی (DOGGY) را معرفی کنیم و سپس به بررسی ویژگی‌های خاص آن و آینده ارز دیجیتال داگی (DOGGY) بپردازیم.

بلاکچین‌های می‌توانند شرایطی را برای کاربران فراهم کنند که بتوانند محصولاتی تولید کرده، آن‌ها را بفروشند و از این طریق‌ کسب درآمد کنند. NFT ها همین محصولات مورد نظر هستند. داگی ارز اختصاصی‌ پلتفرمی به نام IDO است که به کاربران کمک می‌کند از طریق لانچپد محصولات خود را به اشتراک بگذارند.

introduction-DOGGY
ارز دیجیتال داگی (DOGGY)

کل توکن‌های موجود داگی ۵ میلیارد است که ۴ میلیارد آن از طریق همین پلتفرم آزاد می‌شود و یک میلیارد باقی مانده برای نقدینگی استفاده می‌شود و به طراحان، توسعه دهندگان و فعالیت‌های مختلف تعلق می‌گیرد.

از توکن‌های داگی می‌توانید هم محصولات داگی را از داگی شاپ مبادله و خرید و فروش کنید و هم محصولات را از بازار NFT خرید و فروش نمایید. لازم به ذکر است که در داگی شاپ با سوزاندن 500000 توکن داگی می‌توانید محصولات داگی را تهیه کنید و در بازار NFT می‌توانید از توکن‌های داگی رای تجارت استفاده کنید.‌ همین مبادلات نیز می‌تواند ۵ درصد سود به شما پاداش بدهد.

ارز دیجیتال داگی (DOGGY) چیست؟
مجموعه هنری NFT است که توسط یک هنرمند مشهور در بیکری سواپ طراحی شده و ترکیبی از سبک سگ و پیکسل پانک است. در مجموع 10000 NFT سگ با ویژگی‌های منحصر به فرد صادر شده است.

توکن DOGGY توکن سودمند زنجیره بایننس برای ارزهای سگی است و به تالار مشاهیر BSC وارد شده است. همچنین از ابتدای تأسیس تاکنون موفق‌ترین لانچ‌پد بیکری سواپ را بر روی پلتفرم داشته است.

اعداد و ارقام به خودی خود بیان می‌کنند: 80 درصد عرضه DOGGY، به ارزش 4000 بایننس کوین (BNB) در زمان اولین عرضه در صرافی غیرمتمرکز (1 میلیون DOGGY  = 1 BNB)، فقط در سه ثانیه به فروش رسید. علاوه بر این، قیمت از زمان اولین عرضه در صرافی تاکنون 16600٪ رشد داشته است.

توکن DOGGY از نظر مجموع سرمایه بازار 350 میلیون دلار افزایش یافته است
پشتوانه این ارقام با حجم روزانه بیش از 100 میلیون دلار و بیش از 42000 دارنده مختلف فقط در مدت چهار روز است و خود را به عنوان کوین شماره 1 از نظر حجم در صرافی بیکری سواپ قرار داده است. در واقع، بیکری سواپ به لطف DOGGY رکورد حجم روزانه خود را شکست و از مرز 260 میلیون دلار فراتر رفت.

برخلاف سایر توکن‌های با مضمون سگ که جذابیت آنها به ذات الگوی رفتاری آنها بستگی دارد، ارزهای سگی ثابت کرده‌اند که دلایل زیادی برای تقاضای فوق العاده زیاد آنها وجود دارد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


سوددهی DOGGY
دارندگان می‌توانند DOGGY خود را بسوزانند تا از هنر عالی NFT ساخته شده توسط هنرمندان درجه یک استفاده کنند، 1 توکن غیر قابل تبدیل به ازای 100000 DOGGY. دارندگان این NFTهای DOGGY می‌توانند در صرافی بیکری سواپ، خرید، جمع آوری یا فروش در بازارهای NFT را انجام دهند. بخش NFT همچنان با تقاضای بی نظیری طی ماه‌های گذشته روبرو بوده‌ است. اگر یک پلتفرم همه کاره DeFi برای NFTها وجود داشته باشد، بدون شک بیکری سواپ است، زیرا به عنوان صرافی شماره 1 زنجیره هوشمند بایننس برای پروژه‌های جامع مالی غیرمتمرکز و NFT تبدیل شده است.

ثانیا، با ورود DOGGY به اکوسیستم بیکری سواپ، استفاده از آن در پروژه‌هایی مانند حراج Maye Musk’s KodaRobotDog NFT در بیکری سواپ امکان پذیر خواهد بود.

ویژگی ارز دیجیتال داگی (DOGGY) چیست؟
ارزهای دیجیتال در چند وقت اخیر نوسان قیمتی شدیدی را تجربه کرده‌اند. کاربران بیشتری نیز به تین ارزها توجه کرده‌اند‌ به همین دلیل ارز داگی تلاش کرده تا خود را در صرافی‌های بیشتری ارائه دهد. داگی در واقع یک دوج کوین است که به وسیله‌ی NFT بر روی زنجیره هوشمند بایننس فعالیت می‌کند.

این ارز دارای چهار ویژگی به شرح زیر است:
۱. این ارزها بیشتر مانند ارز شیبا و دوج کوین کانون ارزهایی هستند که مبتنی بر یک حیوان هستند.

۲. نقطه اتصال NFT: در یک روز 10،000 NFT به سبک 10،000 پیکسل ایجاد شد که شبیه سبک پانک رمزگذاری شده است. NFT با سبک پیکسل به طور کلی گران است!

۳.تورم شدید: هر NFT نیاز به خرید کوین‌های داگی دارد. هر کدام از این پیکسل‌ها با قیمت 500000 معامله می‌شود. تمام ارزهای دیجیتال داگی که خریداری شده‌اند برای NFT از بین می‌روند و انتظار می‌رود بیش از نیمی از آن تخریب شود!

۴.ارزش بازار بسیار پایین است: ارزش فعلی بازار تنها چند میلیون دلار، کمتر از یک ده هزارم دوج کوین است و فضای عظیمی برای رشد وجود دارد!

ارز داگی را نمی‌تواند با ارزهای فیات معاوضه کنید و برای خرید آن‌ها حتما باید با ارز اتریوم یا بیت کوین دیگر ارزهای دیجیتال آن‌ها را خرید و فروش نمایید

آینده ارز دیجیتال داگی (DOGGY)
خیلی زمان‌ نمی‌برد تا با توکن‌هایی روبرو شوید که در قالب گیف طراحی شده‌اند. این کار قرار است تا برای اولین بار در بیکری سواپ انجام شود و طبق منابع رسمی سگ انلاین متحرک عرضه خواهد شد. آنچه انجام خواهد شد تولید و انتشار ۱۰ هزار پیکسل ارزشمند از توکن داگی است.

هر سگ یک NFT منحصر به فرد است. آنها API استخراج خاص خود را دارند و می‌توانند مزایای مختلفی کسب کنند.

کافی است در ویبو به دنبال کلمه‌ی NFT باشید. متوجه خواهید شد که هزاران نفر به دنبال این ارز هستند و در این بازی شرکت کرده‌اند. چنگدو نیز یکی دیگر از بازی‌هایی تست که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در مرحله‌ی بعدی این ارز تلاش می‌کند تا در سیستم‌هایی قرار بگیرد که در حلقه‌ی دوم قرار دارد. AEX ، Matcha ، Gate و مواردی از این دست سیستم عامل‌های حلقه‌ی دومی است که این ترز تلاش می‌کند در آن‌ها نیز خود را به ظهور برساند. بیکری سواپ که این ارز را ایجاد و صادر کرده است، یکی از اولین پروژه‌های دیفای است که صندوق زیست محیطی BSC آن را سرمایه گذاری کرده است. داگی را تحت عنوان “Binance Pro-son” می‌شناسند که به معنی نوه‌‌ی بایننس معروف است و این بدان جهت است که باینس به آن علاقه دارد.

کلام آخر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پروتکل داگی، به اشتراک گذاشنن NFTها است.

به تازگی، افراد مشهور و برندهای دنیای مد، فهرستی طولانی از NFT ها را منتشر کرده‌اند که به واسطه‌ی آن آثار و محصولات خود را به دیگران معرفی می‌کنند. تاکاشی موراکامی ، یا برندهایی مانند گوچی، مجله‌ی پلی بوی و تایم آمریکا و برندهایی از این دست برای شناساندن خود از این محصول استفاده می‌کنند و به این وسیله خکد را به دنیای بلاکچین‌ها گره می‌زنند.

برخی از موسسات تحقیقاتی بر این باورند که حداکثر 4/10 کاربر رمزنگاری جدید از NFT به عنوان ورودی به بازار رمزنگاری استفاده می کنند.

nft برای جمع آوری آثار هنری، جوایز بازی و موارد جذاب مشابه استفاده می‌شود. بنابراین، مخاطبان معاملات NFT نیازی به تخصص مالی ندارند. روند جمع آوری NFT تعاملی و جالب است. بنابراین انتظار می رود که تعداد زیادی از افراد خارج از دنیای مالی در NFT مالی شرکت کنند.

انواع ارزهای دیجیتال در معاملات NFT از قوانین استاندارد عرضه و تقاضا پیروی نمی‌کنند. دارایی‌هایی مانند نقاشی و آثار هنری به دلیل کمبودشان ارزش گذاری می‌شوند. برای سایر کالاهای قابل تجارت، افزایش تقاضا پاسخگوی افزایش عرضه است. با این حال، افزایش تقاضا برای آثار هنری پیکاسو هرگز به افزایش عرضه منجر نمی‌شود. این کمبود به رشد ارزش دارایی‌های اساسی معاملات NFT کمک می‌کند. در آینده، داگی به کار خود در راستای NFT ، نوآوری و پیشرفت در هنر، بازی، امور مالی و غیره ادامه خواهد داد.