ارز دیجیتال رفلکس RFX

ارز دیجیتال رفلکس  RFX

ارز رفلکس (به اختصار RFX) را میتوان یکی از بهترین ارزها با پشتیبانی قوی بر بستر اتریوم دانست. به گفته تیم سازنده در آینده نزدیک Reflex حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این ارز با قیمتی حدود یک سنت قیمتگذاری شده و همچنین در صرافی ABIT لیست شده و بزودی در صرافی های بزرگ دیگر نیز لیست خواهد شد.

ارز دیجیتال یا توکن رفلکس (Rfx) یک توکن طراحی شده تحت شبکه  اتریوم است که هدف آن ایجاد تحول در دنیای شبکه های اجتماعی است. پروژه رفلکس اعتقاد دارد که شما هرچه در اینترنت منتشر می کنید ارزشمند است و ارزش مالی دارد و شما می توانید از اشتراک آن پول بدست بیاورید . با رفلکس می توانید از آنچه فعالیت در یوتوب یا اینستاگران دارید و داشتید کسب درآمد کنید و توکن reflex بدست بیاورید .

نحوه استخراج ابری با اپلیکیشن رسمی رفلکس:
خوشبختانه تیم پشتیبانی قوی رفلکس اپلیکیشنی را برای استخراج ابری و رایگان این ارز طراحی کرده اند که فعلا نسخه اندروید آن در گوگل پلی موجود است و نسخه آی او اس نیز بزودی منتشر میشود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


در واقع رفلکس معتقد است که همانند تبلیغات پاپ آپ که امروزه اکثر سایتهای پربازدید از آنها درآمد بسیار زیادی کسب می کنند شما هم می توانید به عنوان یک شخص عادی اما پرطرفدار که از طریق شبکه های اجتماهی و سایت های به اشتراک گذاری فیلم همانند یوتوب بازدید کننده ها یا دنبال کننده های خود را دارید درآمد دلاری کسب نمایید .

در زمان ارائه این مقاله قیمت توکن rfx  حدود ۰٫۰۰۱ دلار بوده  در دو صرافی ABIT و UNISWAP  لیست شده و بزودی در صرافی های بزرگ دیگر نیز لیست خواهد شد.

این توکن در کیف پول تراست لیست شده و برای برداشت می توانید ارز rfx را به این والت اضافه نمایید