کسب درآمد از بیت کوین با کدنویسی و طراحی

کسب درآمد از بیت کوین با کدنویسی و طراحی


ارز های دیجیتالی که ساخته شده اند و در بازارهای بین المللی بکار می روند بسیار زیاد هستند اما رایج ترین آن ها بیت کوین است چرا که بیت کوین در دنیای ارزهای دیجیتال مثل دلار آمریکا در بازارهای بین المللی است.
ولی برای کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتالی باید دانش زیادی را بیاموزید و همینطور وقت زیادی باید بگذارید تا به نتیجه ای مطلوب برسید.
اما برای کسب در آمد در حوزه بیت کوین راه های زیادی وجود دارد که ما در اینجا برخی از آن ها را به خصوص در زمینه برنامه نویسی و کد نویسی به شما معرفی می کنیم.

امروزه به خاطر پیشرفت تکنولوژِی کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتالی بسیار رایج شده است و افراد زیادی در زمینه های ارز های دیجیتالی و مخصوصا ارز دیجیتالی بیت کوین برای کسب درآمد فعالیت می کنند.
ارزهای دیجیتالی امروزه در اول راه خود هستند و شما می توانید با یک آینده نگری خوب و تحقیقات زیاد یک سرمایه عظیم در آینده ای نه چندان دور برای خود ایجاد کنید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


سایت های ptc و Faucet
کار با این نمونه سایت ها بسیار راحت و آسان است و با مقدار کمی انگلیسی که بلد باشید کار شما راحت تر نیز خواهد شد. این نوع سایت ها ریسک خیلی پایینی دارند و خیلی امن هستند اما کسب درآمد در این نوع سایت ها بسیار زمان بر است چرا که به ازای کاری که برای آن ها انجام می دهید مقدار خیلی کمی می توانید بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی دیگری را کسب کنید.
سایت های ptc اینگونه کار می کند که به ازای کلیک بر روی هر تبلیغش و بازدید از تبلیغ آن می توانید مقدار کمی درآمد کسب کنید ولی زمان زیادی باید بگذارید تا به یک در آمد خوب برسید چرا که بعضی از این سایت ها امکان سرمایه گذاری دارند و می توانید اکانت خودتان را ارتقا دهید.
اما سایت های Faucet نیز مانند سایت های ptc هستند با این تفاوت که در این نوع سایت ها نیاز هست که شما کاری را برای سایت انجام دهید تا بیت کوینی را کسب کنید. به طور مثال برخی از این سایت ها در ازای بازدیدی که از یک نوع کلیپ انجام می دهید و یا انجام یک نوع بازی آنلاین باعث می شود مقداری در آمد را کسب کنید. اما با توجه به کارهایی که از شما می خواهند در آمد آن ازptc بیشتر است.
سایت هایی هم هستند که در هر دو زمینه فعال هستند و اینگونه درآمد ارز دیجیتالی شما نیز بیشتر هم خواهد شد.
این گونه سایت ها به شما این امکان را می دهد تا از طریق لینک مخصوص اکانتتان در سایت افراد زیادی را به ثبت نام در سایت از طریق لینک تان ترغیب کنید و آن ها را زیر مجموعه خودتان کنید و از این طریق مقداری از درآمدی که زیرمجموعه شما کسب می کند به حسابتان می رود.
راه های زیادی برای جذب زیرمجموعه هست و می توانید از طریق های مختلف مثل کانال های تلگرامی ، وبسایت و … آن ها را جذب کنید.

استخراج بیت کوین
یکی دیگر از راه های کسب بیت کوین استخارج آن از طریق ماینرهای موجود است. اما شما نمی توایند با استفاده از یک کامپیوتر معمولی و یا گوشی خود بیت کوین کسب کنید چرا که تنها مصرفبرق شما بالا می رود و فقط وقت خودتان را تلف می کنید. اینگونه مقدار خیلی ناچیزی هم بیت کوین بدست نمی آورید.
برای اینکه بتوانید یک استخراج بیت کوین خوب با مقدار زیادی داشته باشید باید از روش استخراج ابری استفاده کنید. در این روش شما نیاز دارید که سخت افزارهای مخصوص اینکار را خریداری کرده و یا از طریق شرکت های مرتبط یکی را اجاره کنید.
به طور کلی این روش 3 حالت دارد:
1. یک ماشین استخراج را اجاره کنید که به اصطلاح به آن hosted mining می گویند.
2. یک سرور مجازی اجاره کنید و ماینینگ های نرم افزاریتان را روی آن نصب کنید که به آن virtual hosted mining می گویند.
3. مقداری قدرت پردازش اجاره کنید بدون اینکه کار های بالا را انجام دهید که به اصطلاح leased hashing power گفته می شود.

کد نویسی و طراحی بلاک چین و ارزهای دیجیتالی
در سال 2018 میلادی برنامه نویسی بلاک چین جزو 10 شغل برتر پر درآمد بوده است و شرکت های زیادی در دنیا همواره بدنبال برنامه نویسان بلاک چین و ارزهای دیجیتالی هستند.
این روش از کسب در آمد بسیار امن و بدون ریسک است و در آمدی بیشتر از روش های قبل و در سریعترین زمان ممکن دارد اما شما اول نیاز است که به یاد گیری زبان های برنامه نویسی در این حوزه بپردازید.
سی پلاس پلاس یکی از زبان های سطح بالاست که بسیار امن و سریع است ولی یادگیری آن کمی سخت است اما بسیاری از برنامه و اپلیکیشن ها در حوزه بلاک چین با استفاده از این زبان برنامه نویسی محبوب ساخته شده ولی همانطور که گفتم یادگیری این زبان کمی پیچیده و سخت است.
جاوا از دیگر زبان های سطح بالا برنامه نویسی ست که در زمینه های زیادی کاربرد دارد که در ایجاد بلاک چین های ساده و بدون تغییر استفاده می شود.
پایتون امروزه در زمینه های مختلف یکی از محبوب ترین و مهمترین زبان های برنامه نویسی می باشد ، به خصوص در حوزه بلاک چین که در سال 2019 بسیار استفاده شده و محبوب ترین زبان برنامه نویسی نیز هست. زبان پایتون نسبت به دیگر زبان ها راحت تر است.
سیمپلیسیتی نوعی دیگر از زبان برنامه نویسی در بلاک چین که بسیار ساده است و برای بهبود حالت پایه بودن زبان های ارزهای دیجیتال بکار گرفته شده است. این زبان در آینده ای نزدیک در حوزه بلاک چین فراگیر خواهد شد.
سالیدیتی که بسیار سطح بالا و قرار دادی است بسیار شبیه به جاوا است و یادگیری این نوع زبان برای برنامه نویسان بسیار راحت است و توضیحاتی را در مورد کد هایش که چطور عمل می کنند را به استفاده کننده گان می دهد.