خرید کالا با بیت کوین در ایران

خرید کالا با بیت کوین در ایران

شرکت های های بزرگی مانند پی پال (PayPal) و مستر کارت (MasterCard) که در حوزه پرداخت پول های الکترونیکی عادی فعالی دارند خدماتشان را فقط برای کشور هایی انجام می دهند که تو لیست تحریم نباشند و اگر شرکتی با این کشور ها در ارتباط باشد به مشکل می خورد.(البته پی پال در سال 2018 بیت کوین را به عنوان یکی از روش های پرداخت پذیرفته است.)

از این رو بیت کوین گزینه بسیار جذاب برای مشتریان این شرکت هاست.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


روز به روز بر تعداد فروشندگانی که بیت کوین را به عنوان ارز خود می پذیرند بیشتر می شود.

و در ایران تعداد فروشندگانی که به این صورت کار می کنند بسیار کم و اندک می باشد. دلیل آن هم ترس، بی اعتمادی و عدم اطلاعات کافی در این مورد می باشد.

گزارش خبرگذاری تسنیم درباره ی فروشگاه اینترنتی کفش

یک سایت فروشگاهی کفش دست ساز در ایران وجود دارد. مالکان این فروشگاه از این که می توانند محصولات خود را به همه جا ارسال کنند خوشحالند. اما پرداخت پول کالاها یک مشکل اساسی محسوب می شود. به دلایل سیاسی کانال معمول تجارت الکترونیک برای تجار ایرانی بسته شده است. تحریم های تجاری علیه ایران از سوی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، آمریکا و دیگران به این معناست که شرکت های مهم صادر کننده کارت های اعتباری تمایلی برای همکاری با تجاران ایرانی ندارند. و تنها راه پرداخت، پرداخت نقدی یا پرداخت قابل مبادله به صورت آسان با استفاده از پول دیجیتال می باشد. این سایت فروش کفش های خود را فقط از طریق بیت کوین انجام می دهد و توانسته در روز اول چهار جفت از کفشهایش را به فروش برساند. و رئیس این سایت گفته است که: »بر اساس معیارهای من این فروش خوبی است. « موفقیت این سایت در طول هفته ادامه داشت. و تواسنت تعداد بیشتری از این کفش هارا به فروش برساند.

سایت Manoshop.Ir که یک سایت فروشگاهی در ایران می باشد برای فروش اجناس خود ارز دیجیتالی بیت کوین را می پذیرد.

بیت کوین 10 سال است که به دنیا معرفی شده است و روز به روز به محبوبیتش اضافه می شود به طوری که یکی از نمایندگی BMW در انگلستان بیت کوین را پذیرفت و همین موضوع باعث می شود تجاران و فروشندگان زیادی در ایران توجه دوچندانی نسبت به این موضوع داشته باشند.