حمایت اسنوپ داگ از دوج کوین

حمایت اسنوپ داگ از دوج کوین

Dogecoin (DOGE) به یکی از محبوب ترین موضوعات برای سلبریتی ها تبدیل شده است. اسنوپ داگ، رپر آمریکایی معروف، به یکی از بزرگترین و جدید ترین نام هایی تبدیل می شود که از این ارز دیجیتال حمایت کرده و موجب رشد قیمتی آن شده است. 

چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

اسنوپ داگ در یک توییت وایرال، خطاب به ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس، همچنین پر سر و صداترین طرفدار ارز دیجیتال الهام گرفته از شیبا اینو، کاور فتوشاپی جالب توجهی را به هفتمین آلبوم خود پیوست کرد.

دوج کوین توانسته است از کف قیمتی به ثبت رسیده در 30 ژانویه(11 بهمن) در 0.021 دلار، رشد 200 درصدی را به ثبت برساند. اما با این حال، دوج کوین هم اکنون از سقف قیمتی تاریخی به ثبت رسیده در 0.087 دلار، 30 درصد فاصله دارد.

این حقیقت که ثروتمند ترین فرد جهان و کسی که حمایت مالی چندین شرکت انقلابی بزرگ را بر عهده دارد، در مورد این ارز دیجیتال بی ارزش که فقط جنبه ی شوخی دارد، صحبت می کند، حقیقتی سورئال می باشد. طبیعتا همین موضوع سبب شده است تا دیگر ارز های دیجیتال نیز ناچار شوند، چنین حمایتی را جلب کنند. اما ایلان ماسک هیچ اهمیتی به این موضوع نمی دهد و معتقد است که “سادگی، در عین حال هوشمندی” می باشد.

“چه چیزی طعنه آمیز تر از این می باشد؟ این ارز دیجیتال به شکل یک جوک اختراع شد اما در حقیقت یک ارز دیجیتال واقعی می باشد.”

ایلان ماسک همچنین پیشبینی حیرت انگیزی در مورد  ارز رایج در آینده ی جهان کرد.

“شانس بالایی وجود دارد که ارز های دیجیتال، ارز رایج  آینده ی سیاره ی زمین باشند”

یگنال های هشدار معامله گران در برابر پیشرفت دوج
به طور معمول اقدامات ارزهای دیجیتالی دوج به همراه  بازار ارز به گونه ای شکل گرفت که در ابتدا مورد تمسخر واقع شد.  وی موقعیت حائز اهمیتی در بازار ندارد اما در پیرامون آن انجمن فعالی مشغول به فعالیت است.

ازاینرو هنگامیکه دوج رفته رفته با سرعت غیر منتظره ای اوج گرفت، اقدام ایلان ماسک یا پامپی که در اثر گروه وال استریت ایجاد شد، در برهه ی زمانی کوتاهی به طور فزاینده ای رشد کرد.

اگرچه معامله گران در معاملات با دوج کوین احتیاط لازم را درپیش می گیرند. براساس گزارشات، معامله گر ارز دیجیتال که اسم مستعار و معروف وی دونالت است که میزان “شیلینگ شخص عادی” پیرامون دوج بی سابقه است.

این معامله گر تاکید کرد که باتوجه به برهه طولانی مدت کاری دوج، این شخص معامله گر قابل قبولی نیست و به تدریج رو به افول است بدین ترتیب معامله گران بایستی با احتیاط این رویکرد را مدنظر داشته باشند. وی هم چنین ذکر کرد:

“موقعیت دوج در حال حاضر کاملا مسخره است. این چنین آن را تلقی نکنید که ما در گذشته این میزان از ارتقای روند این شخص عادی را در این حیطه مشاهده کرده ایم. چهره های مشهور در روزهای دیگر در رابطه با دوج صحبت هایی عرضه می کنند.”